Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

jindra (Po, 27. 12. 2021 - 13:12)

Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L a moc se mi L.(Bi)orientace u ženy líbí Mě Je 57/175/78.Ženu bych rád štíhlou nebo plnoští[email protected].

jindra (Ne, 26. 12. 2021 - 14:12)

To je fakt moc pěkné a jak tebe vzrušuje,že ty si užíváš a on už si neužije tak dovedu si představit,že jako chlapa ho může vzrušovat,že ti to neudělá,neoplodní a má rdost z tvého milování a,že seš šťastná?Může tě co asi dělá??Krásně lízat a myslím to je přeci taky krásné milování s ženou..?Jo super celý článek..

Návštěvník (Ne, 19. 12. 2021 - 06:12)

Potřebuješ vykastrovat a zmalovat býkovcem prdel , potom se zklidníš . Do roka po vykulčení budeš stoprocentně klidný .

hanka (Ne, 19. 12. 2021 - 02:12)

a co takhle při kastraci nechat odstranit i žalud aby měl muž ihned po chuti příjde mi to mín drastické než nechat odstranit celí penis

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 03:11)

možná zde budou harémy, bude o tebe velký zájem.

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 10:11)

Vzkaz pro sektu místních úchyláčků, kteří stále opakují tu svou oblíbenou mantru, že dříve byla kastrace normální. Dříve taky byly normální hrdelní tresty, mučení za domnělé kacířství, čarodějnictví, cizoložství. Rovněž existoval kanibalismus. Takže to dneska budeme považovat za nějakou normu? Běžte se už konečně léčit nebo se už nechte vykastrovat a klidně si nechte ufiknout i pinďoura, když po tom tak toužíte. To by člověk neřekl, kolik úchylných dementů mezi námi je.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 11:11)

Jasne, prijde pacient do ordinace a hned smik smik kastrace :-))) bachorky o hromadnych kastracich v koncentracich uz vam tu lidi neveri, tak si vymyslite tohle...

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 13:11)

Ale aspoň je s nimi sranda. Já se u těch jejich báchorek dobře bavím. :-))

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 22:11)

Jen kdyby v tom lágru vyšmikly kulky tobě , to by bylo po rozumu ! Jinak otroky kastrovaly už za doby římského impéria . Chlapci kteří nosili vodu v ženských lázních byli vykastrovaní . Ještě v osmnáctém století kastrovaly chlapce aby získaly sopránové hlasy .V některých sektách to byla součást přijímacího rituálu , sekta Hirdžů v Indii dodnes . Něco si prostuduj a potom rozumuj !

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 16:11)

Nevzrušuj se ! Takových co vědí prd a do všeho kecají je na všech diskuzích spousta .

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 01:11)

To spíš studuj ty...ta sekta Hirdžů nebude mít dlouhé trvání, když do ní lezou samí kastráti...většinou sekty i církve ponoukají svoje ovečky k množení, ne ke kastraci ...ha ha

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 23:11)

Tak už si je prosím tě konečně ufikni, ať se nemusíš uspokojovat u těch svých blábolů. Kdo ti v tom brání ty náš malý, nešťastný úchyláčku :-))

Eunuch pro Bohyni. (St, 10. 11. 2021 - 21:11)

Aby někdo nepsal ze jsem honič nebo psychicky labilní ze Me taková představa vzrušuje jsem starši normální pracuji jako svareč a rád bych toto podstoupil a nechal si odstrihnout koule a být eunuchem do několika let dnes už se My nestaví na povel a byl bych velice šťastný kdybych si ho mohl honit u nohou překrásné Bohyně i kdyby se My uz nikdy nepostavil a byl navždy zvadli a nefunkční a dozivotne bez možnosti sebeuspokojováni a souloze se Svou PANÍ vím ze takových mužů jako já kteří by toto byli ochotní podstoupit je víc a sex uz jim moc neříká a svého chcipáka chtějí mít jen na čuráni a občasné pohoneni i když nestoupne a jen slintà a vzpomíná na to když to fungovalo.

Návštěvník (Čt, 11. 11. 2021 - 16:11)

Nejen, že jsi psychicky labilní honič, ale jsi hlavně debil a navíc furt ten samý a s těmi samými hrubkami. Doporučuji zopakovat ZŠ a po doplnění mezer v pravopisu doporučuji nabrat přímý směr do nejbližšího cvokhausu.

Eunuch pro Bohyni. (St, 10. 11. 2021 - 18:11)

Jsem sub a velice rád trpím pod dozorem kruté a nekompromisní MADAM na jaře jsem byl u dvou MADAM na dvě hodiny první hodinou jsem byl mučen a serezán az do jelit od jedné a pak od druhé PANÍ Doktorky jsem byl připoután na lůžko a podstoupil jsem částečnou kastraci podvázala kulky vzala skalpel rozrizla šourek a vijmula kulky ven pak je obě vrátila spet a šourek zašila byl to nezapomenutelný zážitek vidět své kukly vijmute ze šourku a být tak blízko od dokončení kastrace stačilo podvázat a odstrihnoutje a naložit je do lihu do budoucna bych to chtěl a toužím po tom podstoupit kastraci nejprve jednu kulku a po čase druhou kulku a stát se pro Svojí MADAM třeba cuckoldem bez možnosti sebeuspokojováni a výstriku semene i za cenu třeba jen honeni chcipáka který se už nikdy nepostaví a nebude stříkat u prekrásných nohou Mý Bohyně.

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 20:11)

Někdo může, ale stejně pouze nějakou dobu a někdo nemůže hned po odstranění varlat. Je to velice individuální. Ale časem se z něj stane stejně "mrtvý pták" a to u každého. Dříve nebo později na to přijde. A nezlobte se, nechávat si něco pouze kvůli čůrání? To mi přijde malicherné, jde to přeci i bez toho. Mám nějaké kamarády, kteří musí doma čůrat v sedě, i když ho mají ☺

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 10:11)

Naše smajlíková Verunka je zpátky. Tak, jak se máš ty blbko? Rybárnu sis už konečně umyla?

Jiří K. (Út, 2. 11. 2021 - 14:11)

Dělám si samozřejmě legraci, ve skutečnosti mám koule, jak malý kozel a šukám o stošest. Když vidím ňákou
hezkou ženskou, hned se jí snažím ohnout. Nesmíte věřit každé pohádce, co tu kdo napíše. Tak zdar

Veronika (Út, 2. 11. 2021 - 07:11)

Holky, to vám musím povyprávěl. To, že jsem nedobrovolně podstoupila přeměnu pohlaví, to jsem už psala, ale že v tom najdu zálibu, ještě ne. Jak jsem se již zmínila, udělali mi umělý penis, který je stále připraven k souloži a o to právě jde. Nedávno jsem se seznámila s nádhernou Miládkou. Ona chudák netuší, že jsem bývala žena, myslí si o mě, že jsem muž. Je to i díky umělému penisu a silikonovým varlatům. Tento víkend došlo k sexu. Já jsem ji celou noc drtila svým umělým a stále ztopořeným penisem. To byla vážně paráda. Ona absolutně nechápala, že mám takovou vÿdrž a pak mi šeptala do ucha, že takový uragán ještě nezažila. Já se dmula pýchou a musím napsat, že nová identita se mi začíná líbit. Mám i vyřešeno sperma pro případné oplodnění. Přemluvila jsem Lojzu z prasečáku, ať mi poskytne sperma k zamrazení. Jsem teď vážně šťastná a nemohu se dočkat, až zas budu řádit s tou svou umělou nádherou. Tak pa a brzy napíšu nové zážitky. Vaše bývalá Veronika (nyní Vendelín).

Jiří K. (So, 16. 10. 2021 - 19:10)

Teď pročítám zpátky diskuzi a musím bohužel uznat, že některé příspěvky jsou opravdu nereálné a jsou pouze výplodem bujné fantazie. Na stránce 197 a dál je člověk s nickem Eunuch pro Bohyni a ten není kastrovaný. Jen na sebe chce upozornit.
Dále je tady Slovák s nickem aďo a ten se mylně považuje za vykastrovaného. Píše že byl na zákroku v Thajsku, to je v pořádku, já také. Problém je, že přesně popisuje vazektomii, odnětí části chámovodů, s tím že varlata mu zůstala. Má erekci, má chuť souložit, prý má orgasmus ale vůbec nestříká. Vazektomii jsem měl také a člověk po takovém zákroku funguje v sexu úplně normálně, normálně stříká stejné množství, akorát je neplodný. Takže tady v tomto případě si pravděpodobně taky vymýšlí. Otázka je proč to dělají?
Nevím jestli člověk který bere hormony má stále chuť na sex, ale brát hormony, to by popíralo podstatu kastrace. Já jsem už dlouho neměl erekci a můj penis je opravdu malý. Moje žena mě každý večer při usínání obejme a mačká mi můj měkký penis a diví se, že je tak malinký a měkký. Mne ho v dlani a říká že je roztomilý a má ho moc ráda.

Reklama

Přidat komentář