Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Tigr z Mompračemu (Út, 18. 1. 2022 - 07:01)

Alenka asi někdy upadla na hlavičku, proto tady píše bludy, jak dylinka. Ona je totiž úplně pošahaná a úplně blbá, jako prázdná bedýnka :-)))) Copak tam máš dál ty naše nešťastná, pohádková, nevyrovnaná osůbko? Už si s tím byla u odborníka? Jestli ne, tak se ihned objednej.....takový blábol, co si tu vytvořila, to se jen tak nevidí a místní úchyláčci to hltání jedním dechem. :-))) Když už by ta tvoje uchylarna byla přece jen krapet pravdivá, tak ti garantuji, že každý chlap by šel na odborné vyšetření, aby mu zjistili hladinu testosteronu atd., takže by mu záhy zjistili, že je chemicky kastrován. Blbé co? :-))))

Návštěvník (Út, 18. 1. 2022 - 23:01)

Každý ne , někteří se stydí o své nedostatečnosti mluvit . Takže taková mrcha z toho může těžit . Vím to protože brácha je taky takový trubka a ještě častou přítomnost manželčina kolegy omlouvá . Když jsem na to poukazovala , poslal mne kamsi a ať si hledím svého . Takže komu není rady , tomu není pomoci . Asi si myslí , že mu parohy sluší a já mu je nepřeji .

Tigr z Mompračemu (Út, 18. 1. 2022 - 23:01)

Uznávám, že můžete mít pravdu, že to báchorka být nemusí a někdo asi může být takový ňouma. Bral jsem to ze svého pohledu. Já být bez erekce 4 dny, tak už 5. den letím na vyšetření, protože by mi něco nehrálo. A promenádovat se mi pravidelně v bytě nějaký kolega, tak oba letí z bytu, jak namydlený blesk. A manželce bych ještě pomohl zabalit kufry, aby to bylo co nejrychlejší.

Návštěvník (St, 19. 1. 2022 - 10:01)

Spolehni se , že je to pravda . Syn je také takový pitomec a říci si nedá , ona ho prostě ovládá . Její dominance nad ním je až neskutečná .

Návštěvník (Po, 17. 1. 2022 - 23:01)

Takzvaná chemická kastrace , u spolupracujících sexuálních deviantů již dlouho používaná .

MUDr. Sandokan CSc (Po, 17. 1. 2022 - 15:01)

Antibio antibio antibiotika při nesprávném užívání sílu ztrácejí. Antibiotická rezistence nám tak vzniká. Takže bacha na to :-DDD

jindra (Út, 28. 12. 2021 - 19:12)

tak si toho laskavě nevšímej a starej se hlavně o sebe!!

Vichr z hor (Čt, 30. 12. 2021 - 15:12)

Že ty nám po večerech moc bumbáš Jindřišku? Dej si raději mátový čaj a běž si zaběhat do lesa, ať tady nepíšeš ty své bludy bez ladu a skladu.

jindra (Po, 27. 12. 2021 - 13:12)

Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L a moc se mi L.(Bi)orientace u ženy líbí Mě Je 57/175/78.Ženu bych rád štíhlou nebo plnoští[email protected].

jindra (Ne, 26. 12. 2021 - 14:12)

To je fakt moc pěkné a jak tebe vzrušuje,že ty si užíváš a on už si neužije tak dovedu si představit,že jako chlapa ho může vzrušovat,že ti to neudělá,neoplodní a má rdost z tvého milování a,že seš šťastná?Může tě co asi dělá??Krásně lízat a myslím to je přeci taky krásné milování s ženou..?Jo super celý článek..

Návštěvník (Ne, 19. 12. 2021 - 06:12)

Potřebuješ vykastrovat a zmalovat býkovcem prdel , potom se zklidníš . Do roka po vykulčení budeš stoprocentně klidný .

hanka (Ne, 19. 12. 2021 - 02:12)

a co takhle při kastraci nechat odstranit i žalud aby měl muž ihned po chuti příjde mi to mín drastické než nechat odstranit celí penis

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 03:11)

možná zde budou harémy, bude o tebe velký zájem.

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 10:11)

Vzkaz pro sektu místních úchyláčků, kteří stále opakují tu svou oblíbenou mantru, že dříve byla kastrace normální. Dříve taky byly normální hrdelní tresty, mučení za domnělé kacířství, čarodějnictví, cizoložství. Rovněž existoval kanibalismus. Takže to dneska budeme považovat za nějakou normu? Běžte se už konečně léčit nebo se už nechte vykastrovat a klidně si nechte ufiknout i pinďoura, když po tom tak toužíte. To by člověk neřekl, kolik úchylných dementů mezi námi je.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 11:11)

Jasne, prijde pacient do ordinace a hned smik smik kastrace :-))) bachorky o hromadnych kastracich v koncentracich uz vam tu lidi neveri, tak si vymyslite tohle...

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 13:11)

Ale aspoň je s nimi sranda. Já se u těch jejich báchorek dobře bavím. :-))

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 22:11)

Jen kdyby v tom lágru vyšmikly kulky tobě , to by bylo po rozumu ! Jinak otroky kastrovaly už za doby římského impéria . Chlapci kteří nosili vodu v ženských lázních byli vykastrovaní . Ještě v osmnáctém století kastrovaly chlapce aby získaly sopránové hlasy .V některých sektách to byla součást přijímacího rituálu , sekta Hirdžů v Indii dodnes . Něco si prostuduj a potom rozumuj !

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 16:11)

Nevzrušuj se ! Takových co vědí prd a do všeho kecají je na všech diskuzích spousta .

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 01:11)

To spíš studuj ty...ta sekta Hirdžů nebude mít dlouhé trvání, když do ní lezou samí kastráti...většinou sekty i církve ponoukají svoje ovečky k množení, ne ke kastraci ...ha ha

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 23:11)

Tak už si je prosím tě konečně ufikni, ať se nemusíš uspokojovat u těch svých blábolů. Kdo ti v tom brání ty náš malý, nešťastný úchyláčku :-))

Reklama

Přidat komentář