Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Rosta (Čt, 9. 9. 2021 - 22:09)

Bolí to STRASNE!!

Hanka (Čt, 9. 9. 2021 - 07:09)

To věřím, že bylo nepříjemné a muselo to bolet... Ale někdy se to zkratka stane. Upřímně, já už bohužel takhle také pár lidem na ruku stoupla.

Ondra (St, 8. 9. 2021 - 21:09)

Mně se stalo něco podobného před týdnem, jak už jsem psal. Trocha nepozornosti, opřel jsem se rukou o podlahu příliš blízko nohou vedle stojící ženy... paní přešlápla a moje prsty najednou byly přímo pod podpatkem jejího dřeváku. Došlápla plnou vahou a pak beze slova odkráčela. Ty přišlápnuté prsty jsem cítil ještě druhý den, jak mi je svou váhou pořádně zmáčkla.

Rosta (Po, 6. 9. 2021 - 23:09)

Objevil jsem tuto diskuzi náhodou. Nějak nechápu, co vás vzrušuje!? Měli byste si to zkusit, dát ruku pod podpatek!!! Byl jsem v obchodě, spadla mi čokoláda na zem. Když jsem ji zvedal, nějaká slepice vybírala bonboniéru, ty jsou v hořejším regálu. Šlápla mi podpatkem na hřbet ruky!! Byl jsem tak "vzrušený", že bych ji dal nejradši PRES HUBU!! Naštěstí nebyla moc těžká, protože podpatek měla jehlový, tak 5 cm. vysoký. Omluvila se, byť mi připadalo, že jí to NEVADILO, spíše jí to udělalo DOBŘE!! MNĚ NE!!!!!

Pepa (Po, 6. 9. 2021 - 20:09)

O víkendu mi přítelkyně rozšlapala dort a dala mi to slízat z bot, to je tak vzrušující.

Lukas1 (Po, 6. 9. 2021 - 20:09)

Mel bych otazku na zeny... Docela casto vidam zeny, co maji na nohach boty na podpatku a kdyz nekde stoji, treba cekaji ve fronte, tak prenasi svoji vahu jenom na podpatky. Stoji pouze na podpatcich a prsty maji ve vzduchu. Delate to taky? U nas na poste maji u prepazek tvrde gumove "rohozky" a je krasne videt, jak se do nich ty podpatky bori a jeste dlouho po tom, co zena odejde, jsou videt dulky jak pomalu mizi. To se mi hodne libi.

Hanka (Pá, 10. 9. 2021 - 09:09)

Lukáši, to moc často nedělám, jen třeba když si chci trochu protáhnout chodila...

Návštěvník (Ne, 5. 9. 2021 - 13:09)

To musely být pěkný krávy!!!

Ludvík (Pá, 3. 9. 2021 - 20:09)

Například když jsem v 15 letech na houpačce porovnával moji váhu s dospělými ženami a ty mne obvykle převážily a seděly dole a já nahoře a smály se mi, jak jsem lehký.

Ludvík (Pá, 3. 9. 2021 - 19:09)

Ale pamatuji, že jako 15letý jsem se před většinou dospělých žen za svou váhu 50 kg tak trochu styděl, když jsem věděl, že ta žena váží víc než já. Měl jsem pocit, jakoby se ta žena na mě stále dívala jak na děcko, když ona váží víc než já,

Ludvík (Čt, 2. 9. 2021 - 22:09)

Tak zas při 15leté prohlídce jsem tak dobrý pocit neměl. Před mladšími jsem se chlubil že vážím 50, ale před doktorkou a sestřičkou, dospělÿmi ženami, které zřetelně vàžily víc než já, jsem již tak dobrý pocit neměl.

Hanka (Pá, 3. 9. 2021 - 19:09)

Ono asi hraje roli ta rozdílná váha. Ty jsi vážil padesát kilo, takže většina žen byla stále o něco těžších, než jsi byl ty. Pavel vážil šedesát pět kilo, což už je váha srovnatelná s váhou průměrné dospělé ženy. A jestli třeba sestřička byla drobnější postavy, tak už mohl být i těžší než ona.

Jinak by mě kluci ještě zajímalo, jestli i teď úmyslně zkoušíte nějaké věci rozšlápnout, abyste ukázali svou váhu. Nebo jste to dělali jen v dětství? Kolik vlastně teď vážíte?

Ludvík (Pá, 3. 9. 2021 - 19:09)

Já jsem to zkoušel hlavně v asi těch 15 letech, kdy jsem dosáhl váhy asi těch 50 kg. Tehdy jsem opravdu zkoušel, co moje váha 50 kg dokáže rozdrtit. Byly to hlavně věci, které jsem předtím jako dítě o váze 20 - 35 kg rozdrtit váhou nedoázal.

PePa (Čt, 2. 9. 2021 - 08:09)

O víkendu mi přítelkyně rozšlapala dort a dala slízat z bot, to je tak vzrušující.

Petr (Po, 6. 9. 2021 - 20:09)

Proboha, co všechno ještě lidi nebude vzrušovat!! Něco tak blbnýho jsem už dlouho neslyšel ani neuslyším.

Ondra (St, 1. 9. 2021 - 19:09)

Tak jsem dnes sám na své ruce pocítil váhu dospělé ženy.

Hanka (Pá, 3. 9. 2021 - 19:09)

Jak k tomu vlastně Ondro došlo? Ta žena ti na ruku stoupla?

ilona (St, 1. 9. 2021 - 07:09)

Asi od 13 let.jsem s oblibou stoupala na plechovky od nàpojů. To už jsem vàžila 50 kilo a tak jsem z nich dělala placky.

Hanka (St, 1. 9. 2021 - 19:09)

Jo 50 kilo, to už je váha, kterou se starší dítě před ostatními rádo pochlubí. Já to měla taky tak. :)

Ludvík (Pá, 3. 9. 2021 - 19:09)

Hanko, jak jsi se jako dospělá žena dívala např. na 15letého kluka, který váží 50 kg a je tedy o dost lehčí než ty? Měla jsi nad ním pocit převahy, chlubila ses před ním svoji váhou apod.?

Reklama

Přidat komentář