Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Mikes (Po, 23. 8. 2021 - 21:08)

Zašlapavať zvieratá je úbohosť ale vidieť ženu ako niečo pevné rozšlapne-rozmliaždi je pekné

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 14:08)

Když někdo položí svou ruku tam, kde ostatní lidé mají nohy, nemůže se pak divit, když si jí někdo nevšimne a šlápne mu na ní. A po podlaze se zkrátka chodí. Takže dotyčný si za to může hlavně sám, že se mu po ruce Hanka prošla.

Revolucion (Po, 9. 8. 2021 - 12:08)

Je to opravdu překrásná podívaná, když žena po něčem šlape a ty dřeváčky.... to musí být pastva pro oči... ;-)

Eliška (Ne, 15. 8. 2021 - 02:08)

VSE jsi ZKAZIL!!! Já Tě měla RÁDA!!! Že věříš tomu, že tady píši i pod jiným jménem,????!!!!! Tady píši samé NESMYSLY!! Třeba to, že nějaká paní, udělá dírku podpadkem do ruky!!! Je to HOVADINA!!! Píši to sem, aby věděli, že KECAJI!! A Tobě, aby věděli, že jsi mně ZKLAMAL!! Já JEHLOVÉ podpatky nosím, to víš!! Dokáží rozdrtit i kamínek, zapalovač, žalud. PROPICHNOUT Ti podpatkem ruku, to NENI MOŽNÉ!!! Žij si dal svým NECESTNYM a HNUSNYM životem!! E.

Revolucion (Pá, 24. 9. 2021 - 00:09)

Nu což, co se stalo stalo se... I tak to bylo celkem zajímavé nebo snad ne...

Věra (Ne, 15. 8. 2021 - 02:08)

Tobě bych ráda šlápla na kouličky, ty ouchyláku.

Věruško???na k… (Ne, 15. 8. 2021 - 18:08)

Odkud jsi?věk výška váha?vel.tapek??opravdu bys bosa stoupla na koule??nebo je to jen tvá představa??máš možnost....dej mail

Jan (Ne, 15. 8. 2021 - 09:08)

Myslím, že budeš mít velkou podporu. Jen si nejsem jist, zda to pomůže. I když, tvrdý pantoflicek na tenke kovové jehlice by mohl zapůsobit.

Hanka (Po, 9. 8. 2021 - 22:08)

No ale pod mými dřeváky byla noha té slečny... pro tu to asi pastva pro oči zrovna nebyla, když viděla a cítila, jak jí plnou vahou nohu drtím.

Jan (Út, 10. 8. 2021 - 19:08)

Urcite to byla poradna bolest. Vůbec pokud jsi šla a plnou váhou doslapla. Schytala to podpatkem nebo přední části dřevacku? Některé drevaky jsou z tvrdého materiálu ne ze dřeva. Z nich jde pořádnej respekt.

Hanka (Út, 10. 8. 2021 - 21:08)

Schytala to právě že podpatkem. Ty dřeváky sice mají docela široký podpatek, žádné tenké jehly, ale i tak není o co stát.

Ondra (Čt, 12. 8. 2021 - 07:08)

Mohu potvrdit, že opravdu není o co stát. Včera mi jedna paní šlápla na nohu, měla obuté podobné dřeváky jako psala Hanka. Hranou svého podpatku se trefila na konečky mých prstů. Byla to veliká bolest v tom okamžiku, kdy došlápla. A ještě dlouho potom jsem cítil, jak mi ty prsty svou váhou tím podpatkem pořádně zmáčkla. Ty boty jsou z hodně tvrdého materiálu, není to jako šlápnutí měkkou teniskou, která se ohne, zmáčkne a váha se tak více rozloží. Pokud vám dospělá žena stoupne dřevákem na nohu a přenese na ní většinu své váhy, počítejte s tím, že to bude bolet.

Lukas1 (Po, 9. 8. 2021 - 09:08)

Hanko, jak ty to mas s tim, kdyz neco rozslapnes, nebo se pod tebou neco prohne? Je to spis hezky pocit pro tebe, nebo to spis delas proto, abys ukazala okoli, ze jsi tezka?

Hanka (Po, 9. 8. 2021 - 22:08)

Ono to asi je dost propojené. Líbí se mi ten pocit, že jsem dost těžká na to, abych něco docela snadno rozšlápla. A je pravda, že svou váhu ráda předvádím okolí. Pobaví mě, když se někdo podiví nad tím, jak moc jsem těžká.

jarka (Po, 9. 8. 2021 - 10:08)

Mohu odpovědět i já? Nevím jak Hanka, ale u mne je to obojí. Dělá mi dobře, když mohu okolí ukázat, jak jsem těžká

míla (Po, 9. 8. 2021 - 06:08)

Když jsem se učila prodavačkou, měli jsme bednu zkaženého mléka v plastových pytlích. Zkoušeli jsme s holkama, zda pytlík unese váhu sedmnáctileté holky.... To jste neviděli zen binec, co to udělalo, když pod každou z nás ten pytlík praskl... Každá z nás vážila nejméně padesát kilo.

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 21:08)

Tuhle historku už jsem četl nejméně 5x pod různými jmény v různých diskuzích. Někdo si vymýšlí a přepisuje příspěvky druhých, aby byl zajímavý.

míla (Po, 9. 8. 2021 - 21:08)

Tak to by mne samu zajímalo, zda někdo něco podobného někde taky napsal. Já jsem napsala to, co jsem sama prožila. A nikde jsem nic podobného nečetla, i když je možné, že to někde jinde holky také s těmi sáčky zkoušely. Můžeš mi napsat odkaz, kde je o tom něco podobného? Ráda bych se podívala.

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 21:08)

Zpětně už to dohledávat nebudu, ale mám pocit, že i tady v této diskuzi to bylo.

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 03:08)

Nejtěžší jsou ženy obtěžkané, ale ty nemívají před porodem sadistické sklony. Škoda. Takže je to na vás, ujetých baculkách.

Reklama

Přidat komentář