Reklama

Výprask před diváky

Návštěvník (Út, 14. 12. 2021 - 08:12)

Já manželku nebiju, ale jednou jsem byl svědkem jak tchýně vyplácela manželku na holou za to, že přesolila polívku. Zařval jsem na ní ať jí nechá, nebo že dostane taky. Přestala, vykasala si zástěru, pod kterou neměla nic, lehla mi na klín a "dělej!" Symbolicky jsem jí několikrát plácnul před manželkou. Kyž jsem si sáhnul, štěrbinu měla mokrou. Asi jí to hodně vzrušilo.

Stáňa (Po, 13. 12. 2021 - 13:12)

Ja od rodičů nikdy nedostala ani rukou. Ale našla jsem si přítele teď už jsme manželé a ten mi hned na začátku řekl že když budu zlobit nebo se budu chovat jako mala holka tak budu dostavat na zadek. A i když jsem mu na začátku nevěřila, tak ano, dostavam.

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 19:12)

Tak se pochlub, jak dostáváš a za co.

Stáňa (Út, 14. 12. 2021 - 01:12)

A když je to něco menšího tak jenom rukou, když je to větší tak i vařečkou nebo plácačkou. Většinou mi řekne co jsem udělala, jaký nasledek by z toho mohl být nebo je a pak si mě buď přehne přes sebe- přes kolena nebo mi přikáže abych se ohnula přes stoličku nebo si lehla na postel. Ta bolest je sice hrozná ale ta ostuda za to co jsem provedla je horší.

Návštěvník (Út, 14. 12. 2021 - 06:12)

A jak sis na to zvykala ze začátku? Očividně jsi postupně uznala, že si to zasloužíš, ale jak velký problém to pro tebe bylo původně?

Stáňa (Út, 14. 12. 2021 - 08:12)

A jak sis na to zvykala...
Zvykala jsem si na to velice těžko protože jsem tento druh trestu nepoznala vůbec ani od rodičů. Byl to pro mně dost velký problém. Ze začátku jsem se po výprasku zavřela do jinýho pokoje než byl muž, někdy i na hodinu, brečela a styděla se. Je pravda že pokaždé jsem věděla že jsem si to zasloužila a dost dlouho jsem nic podobného neudělala a snažila se dělat to co mám abych nedostala. Teď se síce stále stydím za to co jsem udělala po tom, když dostanu ale už jsem si zvykla trochu a vím jaké jsou pravidla a hranice a za co dostanu. Někdy teď už stačí když mi jenom řekne nedělej to nebo dostaneš na holou. Pokaždé to je zaslouženě.

Stáňa (Út, 14. 12. 2021 - 01:12)

Tak se pochlub,...
Dostavam pokaždé na holou buďto rukou nebo vařečkou nebo umělou plácačkou, většinou tak kolem 5-15 ran podle toho jak velký problém to je. Když jsem například nesledovala cestu a kdyby mě muž nestáhnul tak bych byla pod autem tak vtedy mi řekl že za to si na holou zasloužím a dostala jsem 15. Když to je něco menšího, třeba že poslední den na vyřešení něčeho důležitého, například ohledně dluhu nebo jiné věci spojené s úřady a třeba že za nedodržení termínu hrozí sankce tak většinou dostanu těch 10 a když to je třeba jenom že muže zlobím ze srandy a přeženu to a pokračuju i když mi pár krát řekne že stačilo tak mě buď jenom plácne přes ruky nebo přes zadek 3-5krat. Když se mu třeba snažím lhát o něčem a on ví že lžu tak mi taky naplaca 5-10 na holou.

zdeenca (Ne, 12. 12. 2021 - 17:12)

Ty jsi rozumu moc nepobrala,...No myslím si že někdy pár na holou prdel je rozhodně efektivnější než pokuty krácení platu a pod.

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 17:12)

Ženy tím že chtějí na holou, často myslí na mnohem příjemnější potrestání.

Eva (Čt, 9. 12. 2021 - 14:12)

Dnes dostane náš zlobivý devítiletý synek výprask.Dnes mu spočítame všechny ty poznámky. Zatím jsem se snažila výprasku předcházet ale tentokrát už to musí přijít.Výprask už nedostal hodně dlouho.Když byl menší tak parkrát dostal vařečkou,tentokrát dostane poprvé řemenem.

Pavel (Ne, 12. 12. 2021 - 09:12)

Evo, tak nám popište, jak byl synek bit. Dostal na holou?

Eva (So, 25. 12. 2021 - 14:12)

Omlouvám se ,že píši až nyní ,ale vánoční připravy mne zabraly spoustu času tak jsem nastačila odpovědět dříve.Mezi tím co byl synek na kroužku tak jsme se s manželem domluvili ,že už z výprasku neustoupíme.Když se synek vrátil domů,řekli jsme mu aby přišel za nami do pokoje.Když přišel zamknula jsem aby neutekl z pokoje až zjistí ,že bude bit.Když jsme mu řekli ,že bude bit,začal trucovat a schoval se pod postel.Oznámila jsem mu,že mu to nepomůže,že dostane ještě navíc.Po chvilce se smířil s osudem.Došoural se k židli.a ohnul se přes opěradlo.Nejdříve dostal sedm ran řemenem přes oblečení a pak sedm ran na holou.Po výprasku měl pěkný jelita od řemenu chvili se vztekal ale pak slíbil ,že se bude snažit,aby se už výprask nemusel opakovat.

Roman2022 (So, 8. 1. 2022 - 13:01)

no pokud chceš dostat výprask i ty, tak to ti rad splnim..:-)
[email protected]

Jana P. (Ne, 26. 12. 2021 - 16:12)

Myj jsme asi před čtrnácti dny nařezali našemu osmiletému Matějovi řemenem na holou. Jenže to nebylo tak snadné jako u vás. Taky, už dlouho pořádně nedostal, jen sem tam plácnutí na zadek. Pořádný výprask dostal naposled někdy před rokem, to byl bit vařečkou, dostal na spoďáry. To bylo taky poprvé, před tím, když byl někdy bit, tak na kalhoty. Jenže on se sám na výprask nepřehne, musíme ho položit na postel, tam ho podržet, aby sebou nemlel a nekopal. Má o rok mladšího brášku Jonáše, toho jsme, když Matěj někdy dostával posílali z pokoje pryč, zrovna tak Musel Matěj z pokoje, když někdy dostal Jonáš. U něj to je ale opravdu výjimečné a trest přijímá, opře se lokty o stůl a nastaví zadek. Zatím je bit oblečený, když už někdy musí dostat. Tentokrát byl Jonáš u Matějova výprasku a ještě jsme tam nechali jejich kamaráda Petra, který tam byl na návštěvě. S manželem jsem tam vběhli s řemenem, chytli Matěje a položili jsme ho na postel. Pak ho manžel držel a já jsem ho svlékala na výprask - tepláky dolů, ty jsem položila na postel, pak jsem mu stáhla spoďáry, ty šly na zem a na konec šly dolů i ponožky, ty jsem hodila na zem na spoďáry. Pak jsme Máťu položili na břicho, yvhrnuli mu pořádně tričko a ještě jsem mu podložili pod břicho polštářek, aby ta jeho holá, svítící, bílá zadnička byla pořádně vyšpulená. Pak mu manžel chytil nohy u kotníků, já jsem ho levou rukou přidržovala tlakem na záda a pravou jsem mu vysázela deset ran na tu jeho holou. Pak jsem převzala nohy a bil ho manžel. Kluk dostal dalších deset ran. Matěj brečel a řval jááááůůůůů, jááááůůůůů... Péťa s Joníkem na to koukali, trochu se červenali. Matěj dostal, co si zasloužil. On byl v obličeji rudý hanbou a od pláče, slzy mu stříkaly na postel.

Návštěvník (Pá, 10. 12. 2021 - 08:12)

Jaké to bylo?

mobe1 (Čt, 9. 12. 2021 - 12:12)

Doma někdy dostanu výprask rákoskou a pak ještě musím klečet na hrachu. Zatím jen v soukromí, ale bylo by zajímavé toto zažít před návštěvou.

Návštěvník (Čt, 9. 12. 2021 - 09:12)

Zajímalo by mě, jestli nějaké babě někdo nakopal do řiti?

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 10:12)

Zapřela jsem pětku

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 17:12)

Jak bys byla potrestána, kdybys ji nezapřela?

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 19:12)

No právě rodiče už zjistili že jsem ji měla. Proto jsem dostala těch 50 ran na holou rákosku.

Reklama

Přidat komentář