Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Jarda (Pá, 8. 10. 2021 - 10:10)

Dejve, to nejsem já. Myslíš, že bych něco takového dokázal vymyslet? Vždyť jsem ještě blbější než ty.

Pavkol (Pá, 8. 10. 2021 - 08:10)

Karle já si myslím že každá holka to udělá před když už tak jedině před jedním. (tím sámo nemyslím sebe ale toho s kým by zrovna byla)

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 16:10)

Navíc "zkušení" umí ocenit a správně vychutnat krásu ženského těla, jako zázraku přírody, bez přebytečných hormonů. Potěší se pouhým pohledem a někde v ústraní své snění završí ejakulací.

Šárka (Čt, 7. 10. 2021 - 23:10)

Ty se teď vyjadřuješ podobně, jako jeden starý pán, který mě loni pozval na nudapláži na drink. Teda on to neplatil, protože mě pozval v Řecku, kde jsme měli all-inclusive, a drink jsme si dali až večer v hotelové restauraci. Říkal, že se na mě dívá jako když nějaký znalec umění obdivuje něco, co by sám nedokázal vytvořit. Zkrátka zlákal mě na lichotky.

Holky, které nejsou ochotny poskytnout potěšení pohledem na ně, se prý podobají vlastníkům uměleckého díla, které nikdo nemůže vidět, protože ho má vlastník v trezoru. Pokud by byl autorem umělec, mohl by ho tam mít vlastník 100 let, potomci by ho asi dobře prodali a vydělali by na tom, aniž by někomu udělali radost. Ženská těla však netvoří umělec, ale bůh. Místo skrývání můžeš udělat radost svým přátelům, když se o tu krásu podělíš, případně si můžeš i přátele získat.

Ne každé lidské bytosti bylo naděleno stejně. Já mám něco, o co jsem se nezasloužila. Je to dar, ale nemůžu čekat ani 20 let, aby se zhodnotil. To, co mám já, je pomíjivé, a ten člověk, kterého by někdo mohl nazvat úchylným starcem, mi umožnil si to uvědomit. Neřekla bych, že jsem typem nějaká modelka, ale mám aspoň mládí a trochu fungující vnady.

Když vás někdo považuje za úžasné boží dílo, které v mládí ocenit nedokázal, tak je úplně báječné si o tom popovídat se starým člověkem, který vás považuje za sluníčko, v jehož světle se mu svět zdá krásnější a barevnější, jako za mlada. Když se chce pohledem na mě jen pokochat, proč mu to nedopřát? Usmívat se na něj, když mi masíruje prstíčky u nohou a kouká přitom do lasturky, a přijmout návrh na tykání. Také jsem od něj neslyšela žádné oplzlé návrhy.

V této diskusi se sice nemůžu nikomu ukázat, ale můžu si pocvičit vyjadřovací schopnosti, které v životě jistě uplatním, i když ne v těchto tématech. Jestli někdo završí své snění ejakulací v ústraní, tak je jen dobře, že se mi ho snad podařilo potěšit. Ve skutečnosti nemám v oblibě před někým čurat, ale vycítila jsem, že je to pro někoho vzrušující. Tak popisuji i některé drobnosti ze všedního života, které bych svým přátelům nevyprávěla. Třeba co si myslím nebo cítím v sauně. Snad mi to nebude mít nikdo za zlé. S lidmi nemám žádné problémy a dokážu vyjít přátelsky s každým, i s těmi, kteří se jiným zdají protivní nebo nesnesitelní. Pokud mi někdo bude nadávat, nereaguji na to, protože to považuji za jeho problém. Tady v diskusi se tomu nevyhnete, jsou tady lidi s různými problémy, kteří se odreagují tím, že se vydávají jeden za druhého a píšou blbosti nebo vulgarity. Mě je opravdu jedno, který Pavkol je ten pravý. Píšu to pro všechny. Když je tam něco hnusného, rozladí mě to jen na chvilku, jiný mě zase pochválí a na sluníčku skvrny zase zmizí. Teď už musím do hajan, takže Pulcovi popíšu až zítra svůj návrat domů a jak vypadaly mé kalhotky. Pro Pavkola, ať už pravého nebo nepravého: na velké straně jsem už druhý den nebyla. Ten detoxikační čaj mě předevčírem vyprázdnil opravdu důkladně. Ale necítím žádný problém, v břiše je mi lehko.

David (Pá, 8. 10. 2021 - 09:10)

Jardo ,alias Šárko, Renata to ještě zatím neví

Pavkol (Čt, 7. 10. 2021 - 16:10)

Právě prot, je mi 46, tak bych rád dělal společně s tebou potřebuj

Pavkol (Čt, 7. 10. 2021 - 16:10)

zase se někdo vydával za mě a dneska už bylo nějaké záchodové čůrání event. i to druhé?

Pavkol (Čt, 7. 10. 2021 - 13:10)

mě by to taky zajímalo jsem 46

Šárka (Čt, 7. 10. 2021 - 10:10)

Vlezla jsem do sprchy vedle něj, on se vždycky snaží tvářit, že na mě nekouká. Jakmile pustím sprchu, je to u mě jako reflex, hned se mi chce čurat. Otočila jsem se ke sprše se zakloněnou hlavou, vypláchla si tak pusu a spustila to. Ve stoje to není vidět, že jsem k té vodě stékající po břiše a nohou něco přidala. Stejně by mu to asi nevadilo, ani kdyby to věděl, ale vědět to nemusí. Trochu jsem to brzdila, aby to nestříkalo a stékalo jen volně po stehnech. Cítit to taky není, protože vodu si po sauně pouštím studenou. Jen kdyby mi tam sáhl, tak by cítil, že je to teplejší. Kromě toho odvádím pozornost tím, že si přejíždím rukama přes prsa, jakobych si je potřebovala líp umýt. Abych nestála tak nápadně bez hnutí. Celou dobu jsem samozřejmě ve stoje, ale nakonec se musím opláchnout i mezi půlkama. To se otočím a ohnu se směrem ke zdi, aby mi voda ze sprchy tekla na záda. lehce podřepnu a protáhnu si všechno pořádně, jednou rukou zepředu a druhou zezadu.

Pulec (Čt, 7. 10. 2021 - 10:10)

Krásně jen si to představit a co pak kolikrát jsi byla dneska čůrat a co pak dneska děláš a chtělo se ti i venku když jsi šla domů a mnela to na krajiscku

Šárka (St, 6. 10. 2021 - 16:10)

Už ne, volala mi kamarádka, jestli bych zašla do sauny. Připadá mi to jako dobrý nápad na zbytek odpoledne. Jo, a to čurání jsem stihla. Další bude až v sauně ve sprše.

Pulec (St, 6. 10. 2021 - 16:10)

Je a to je pěkný a jaké máš kalhotky

Šárka (St, 6. 10. 2021 - 22:10)

Teď už žádné kalhotky nemám, ze sauny jsem přišla bez nich. Měla jsem takové bílé laciné z Lidla s krajkou. Jsem jen chudá holka, kterou ze 3/4 živí rodiče. Možná ne úplně chudá, ale výhodný nákup mi udělá radost. Když jsem se v šatně oblékala, krásně a čistě vysauněná, tak jsem k nim čuchla a rozhodla se, že je zmuchlám do kapsy a půjdu v kalhotech na ostro. Ráno si vezmu čisté.

Karel (Čt, 7. 10. 2021 - 08:10)

Šárko, čůrala jsi v té sauně ve sprše? A ve stoje nebo v dřepu. Ušetřila jsi papír, protože ve sprše si ji nemusíš vytírat.

Šárka (Čt, 7. 10. 2021 - 08:10)

Jasně že jsem čůrala. Dala jsem prostěradlo na lehátko, aby mi ho nikdo neobsadil, a pak jsem vlezla do sprchy. U bazénu jsou dvě a nejsou oddělené. Už tam byl jeden chlap a druhá sprcha byla volná. Známe se od vidění, zdravíme se, ale nevím, jak se jmenuje. Teď nemám čas, dokončím to později.

Pavkol (Čt, 7. 10. 2021 - 09:10)

palec nahoru

Pulec (Čt, 7. 10. 2021 - 04:10)

Dobré ráno šáry tak jak si jse vyspinkala a co pak pipinka po holení už je to lepší a co pak jaká byla cesta naosrto domu

Šárka (Čt, 7. 10. 2021 - 08:10)

Ahoj Pulče. Vyspinkala jsem se dobře, šla jsem spát zase v 11. Kundička už je úplně v pohodě. Ale včera v sauně mě to v bazénu strašně studilo. Ale jen mezi nohama. Nevím, možná ty chloupky normálně taky chrání před studenou vodou. Ale spíš to byl ještě zbytek z té mentolové masti, protože když jsem pak ležela na lehátku, tak to pořád ještě studilo taky, i když jsem si ji zkoušela zahřát rukou. Ale ta byla studená taky, tak jsem ji nechala vyvětrat. Cesta v pohodě, je to pěkný pocit, protože je mezi půlkama i mezi nohama cítit víc čerstvého vzduchu. Sice v sukni to protahuje víc, ale v kalhotách je to taky fajn. Přítel ještě leží v posteli, ale já se musím chystat k odchodu. Trochu jsem ho večer unavila.

Pavkol (St, 6. 10. 2021 - 14:10)

já bych taky jindy reagoval jinak ale prostě nejsem nějak psychicky ani fyzicky v pohodě tak sem zatím radši nelezu ale ať si ten kdo si říká hurá nemyslí že jsem to vzdal úplně

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 08:10)

taky se divím že jsem se na to už dávno v zvysoka nevysral když pro mě máte akorát nadávky

Reklama

Přidat komentář