Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Pulec (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)

Tak to jo ale je to smůla no kór pro ni druhej den musela být úplně mimo

Šárka (Ne, 10. 10. 2021 - 22:10)

Musel to být šok i pro její rodiče. Někdo zazvonil, tak jdou otevřít a pak musí vtahovat dovnitř svou posranou sedmnáctiletou dceru, která ani není schopná se postavit na nohy a jen blábolí. To bych teda nechtěla, aby se stalo těm mým.

Pulec (So, 9. 10. 2021 - 16:10)

Tak co Šári jak pak se máš dneska a co pak včera jak bylo a dneska zatím

Šárka (So, 9. 10. 2021 - 16:10)

Napíšu později, byli jsme na velkém nákupu a teď jedeme k našim na pozdní oběd. Od rána jsem nic nejedla a čurat jsem byla jen jednou. Určitě se tam zdržíme.

Pavkol (So, 9. 10. 2021 - 10:10)

musím být méně důvěřivý

Pavkol (So, 9. 10. 2021 - 10:10)

musím být méně důvěřivý

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 15:10)

Pulče. Že ty si honíš péro. Tvůj sloh je čím dál náročnější.

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 07:11)

My s bejvalou jsme na sebe curali když jsme byli ve sprše. Já cural na ní. Pocural jsem jí prsa, břicho a nohy. Když curala ona, tak stála a já ležel pod ní. Pocurala mě celého i na obličej a trochu i do pusy.

Pulec (Pá, 8. 10. 2021 - 16:10)

Nn ale člověk to píše v rychlosti

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 09:10)

Holky to dělají před muži s kterými mají, nebo chtějí mít vztah.

Pavkol (Čt, 7. 10. 2021 - 20:10)

vidím že už jsem tu na obtíž,tak definitivně mizím. Sbohem

Pavkol (Čt, 7. 10. 2021 - 20:10)

A vyčůráš se se mnou?

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 20:10)

Jestli si tohle Pavkole napsal ty, tak co se ptáš? Kdyby tě Šárka na čůrání pozvala, stejně by si nepřišel, a musel bys pro chleba.

Pulec (Čt, 7. 10. 2021 - 16:10)

Tak jak je Šárko už krásně si užíváš s přítelem doma

Šárka (Čt, 7. 10. 2021 - 13:10)

Ještě než jsem to dokončila, tak on už stejně ze sprchy odešel. Hodí si vždycky svoje prostěradlo na vedlejší lehátko a chce být v bazénu dřív, aby mě mohl vidět zezadu, jak tam slézám po žebříku. Když tam lezu pomalu, tak to studí víc. Na žebříku se musím přikrčit a vystrčit na něj zadek. První krok přes okraj bazénu je delší, že se musím víc rozkročit. Natáhnu nohu do vody a zkouším teplotu. Na okamžik mi vidí všude, ale nemám se za co stydět, jsem čerstvě oholená. Brrr, jak je studená, a pomalu do ní slezu. Někdy mu tu radost udělám, ale většinou tam rovnou hupsnu. Jsme tam pak spolu a on mi vypráví, co je doma nového. Je legrační, jak se tam někdy potápí, předvádí a machří, jak dlouho vydrží pod vodou, i když je asi starší než můj táta. Stejně tam nevydržím tak dlouho jako on, takže mě pak vidí, jak lezu zase ven. Dva poslední schůdky jsou nad vodou a pak je potřeba udělat ten delší krok přes okraj, na který se těší. To dělají všichni chlapi, protože je zajímá, jak která holka dole vypadá a porovnávají to asi s tím, co můžou vidět doma, ale mě to nevadí. Ještě víc se předkloním a vyždímu si vlasy. Pak nevyleze dřív, dokud si zády k němu neurovnám prostěradlo. Přitom se totiž ještě musím ohnout a vyšpulit směrem k bazénu zadek. To se přemisťuje taky k žebříku a kouká na mě odspoda. Ta lehátka jsou podélně jen kousek od bazénu a jsou srovnaná po dvou nohama k sobě, asi aby si dvojice spolu mohly povídat. Já si ale už nepotřebuju povídat, tak dám opěrku úplně dolů, ležím na zádech a koukám do stropu.
Když on vyleze z bazénu, tak si roztřepává to svoje prostěradlo, které tam měl předtím zmuchlané na hroudu. Je to těsně u mých nohou. Většina holek se balí do prostěradla, ale já ani kamarádka ne. Není to zdravé, tělo musí vystydnout. Když si konečně lehne, klidně skrčím nohy a neřeším, kam mi až dohlédne, když si je střídavě protahuju. Když asi za deset minut vstanu, tak vidím, že si dal opěrku co nejvýš, aby dobře viděl. Někdy má smůlu, když tam kamarádka nemá svého kluka, tak je ten pár lehátek pro nás dvě, jinak jsou oni spolu a u mě je volno.
Ty nechodíš dosauny? Vždyť nejen čurání, ale je snad hezké i vidět, když si holky masírujou nohy nebo se kartáčujou, nebo masírujou tělo žínkou. Včera tam měla kamarádka kluka. Ležela na dolní lavici, on si s ní povídal a masíroval jí přitom chodidla a prsty u nohou. Ona má větší kozy a chlapi na ní mohli oči nechat. Myslím, že mu záviděli, že má takovou nestydu, která si nechá skrčovat nohy a protahovat kyčle, jako by tam byli sami.

Sebastian (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)

Ahoj Šarko…v tom bazénku jsi byla i s tou kamarádkou nebo jen ty? A když ten muž vylezl nebo když vás pozoroval, stál mu?

Šárka (Ne, 10. 10. 2021 - 22:10)

Kamarádka tam měla přítele. Ona v sauně nevydrží tak dlouho, takže odešli ke sprchám a bazénku dřív. Když jsem tam přišla já, tak ten chlap byl ve sprše a oni už leželi na jiném páru lehátek. Když jsem tam hupsla, tak jsme tam byli sami dva. I když byl vždycky nápadný jeho zájem, když se na nás koukal, nikdy jsem neviděla, že by se mu postavil. Ono to v saunách asi není tak běžné, jak tady někteří dokonce kvůli tomu zakládají témata. Je to asi jako na nudapláži. Když si člověk zvykne na nahotu, tak to s ním pak tolik nemává. Kluk nováček se pozná tak, že se zakrývá. Jinak chlapi vůbec nemají problém ukazovat svůj vercajk. Když slézá do bazénku on, je zezadu vidět, že má fakt velký pytel a koule, ale to má většina starých mužů. Až bych si chtěla sáhnout, jaký je na pohmat, ale neudělám to. Kolikrát se s kamarádkou smějeme při představě, co by dělal, kdyby ho tam nějaká pošimrala.

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 00:10)

V sauně to může být zajímavé. Já onehdy byl, a pak jsem si v té polotme tam všiml ženy cca 40 co byla nahá. Viděl jsem ji z boku, Nenápadně jsem na ní koukal a predstavoval si jak asi vypadá tam dole, protože to jediné bylo pro mě skryto. Trochu se mi začal stavět, ale byl jsem zakryty prosteradlem. Když jsem saunu definitivně opouštěl jiz v plavkách tak náhle jsem viděl jak kráčí proti mně. Nahá s prosteradlem v ruce. Takže jsem konečně viděl jakou jí má. Zároveň mi ale přišlo trošku nefér že jsem v ten moment byl oblečen v plavkách, kdežto ona se mi ukázala nahá

Pulec (Čt, 7. 10. 2021 - 14:10)

Krásně napsané a ještě představuje jak lezeš do toho bazénu a pak ven a co pak dneska pipinka a kalhotky když sedíš celí den na přednáškách to musí být krásný pohled když se doma vyslíkaš

Šárka (Pá, 8. 10. 2021 - 10:10)

Pipinka byla včera dost unavená a zpocená z toho sezení. Když jsem si svlékla kalhoty, přítel nebyl doma, jinak by mi ji chtěl hned otestovat rukou. Řekla bych mu, že se musím nejdřív umýt. Stejně si vždycky stěžuje, jak moc ho ty kalhotky na hřbetu ruky škrtí. Kalhotky byly bledě fialové z Lidla s drobnou krajkou. Flíček na nich sice žádný nebyl, ale čuchla jsem k nim a hodila jsem je do pračky. Přece jen trochu smrděly, i když ne moc. Příteli by to asi nevadilo, má slabší čich, ale mě jo. Pak jsem si kundičku pěkně umyla jen nad umyvadlem. Naštěstí ho máme dost nízko, takže se k němu otočím zadkem, jednu nohu dám na okraj vany a jde to. Pak jsem vzala čisté, bílé, a čekala, až přijde domů.

Reklama

Přidat komentář