Reklama

Svazování partnera(ky)

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 20:10)

jj dva nebo tři a jedou pořád dokola, taky se nesnažím zapojit počkám až se vykecaj :-D

Mari (Út, 5. 10. 2021 - 17:10)

Stříbrná páska má na tohle velkou výhodu proste člověk přelepi a je ticho než roubik kde se musí zapnout reminek

Janek (Út, 5. 10. 2021 - 11:10)

Pánové, pokud nosíte podprsenky a máte jít k lékaři, rozhodně si ji sundejte dříve než hodinu předem, předejdete docela trapnym situacím , ty otlaky tam jsou vidět bez problémů i po dvou a půl hodinách

Janek (Út, 5. 10. 2021 - 11:10)

Pánové, pokud nosíte podprsenky a máte jít k lékaři, rozhodně si ji sundejte dříve než hodinu předem, předejdete docela trapnym situacím , ty otlaky tam jsou vidět bez problémů i po dvou a půl hodinách

Terezka (Út, 5. 10. 2021 - 09:10)

My s manželem moc na svazování nejsme, ale taky jsme docela hračičkové a žádný stydlíni.
Byli jsme na Benecku na výletě a tam je restaurace U piráta. Přímo u cesty začíná schodiště k restauraci a oni tam mají takovy pranýř , pověšené okovy, krasně vyřezaneho ptáka, moc hezky udělaný.
Manžel mi okovy připnul, pak mi rozepl knoflík na méry bile halence, lehce mi nadhodil prsa, až mi vykoukla rudá podprsenka, no ve měšené hrklo a zastyděla jsem se snad až na prdeli :-) .Pak mi pošeptal že mě miluje a šel s kamarádem a jeho manželkou na oběd.
No ja tam v těch okovech a vyučující rudou podprsenkou stála asi hodinu a půl. Na té cestě je docela provoz , je to spojnice mezi Beneckem a Špindlem, spousta kolařů a chodců, ale nikdo, nikdo mi okovy nesundal, občas měl pouze někdo nějakou trapnou poznámku. Takže až po hodině a půl mě vysvobodil manžel, musím říct že to byl hodně zajímavý zážitek ....

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 21:10)

.... Jednou jsme byli s klukama na Frýdštejně a tam taky měli takový pranýř - tři kůly, jeden s tou kládou se třemi díramy pro roce a hlavu, druhý taky s okovy a třetí jen tak na přivázani ke kůlu.
V těch okovech byla připoutána s rukama nad hlavou nějaká hezka "holka " možná kluk. Když jsme přijeli už tam byla a když jsme po cca hodině odjížděli, stále tam ještě byl (a) docela vzrušující pohled

Jana (St, 6. 10. 2021 - 11:10)

Jé, tak to jsme se museli vidět, nebo těsně minout. Určitě to byl kluk, holka by v takovém počasí nešla v černých silonkách a neměla by sandály. Ale vypadal moc dobře a musel být statečný. Bylo tam minimálně třicet cizích lidi a on tam statečně stál, rovná záda ,prsa hrdě ukazoval, jednu pokrčenou nohu v minisukni lehce nad kolena. Už byl asi trochu unaveny, chvíli tam už musel být.
My odjeli asi po půl hodině a on si to tam ještě krásně užíval

Hans B.B. (Út, 5. 10. 2021 - 21:10)

To je přímo na tom hradě nebo někde v okolí?

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 10:10)

Bylo to před hradem, vlevo od vstupu, tam je taková větší volná a rovná plocha

Hans B.B. (St, 6. 10. 2021 - 12:10)

Dík. Dobré vědět o takových místech.

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 15:10)

Jsou to asi čtyři roky, co jsme tam byli

Hans B.B. (St, 6. 10. 2021 - 18:10)

Určitě bude takových míst daleko víc, jen není jak se o nich dozvědět.
Hodí se naplánovat si tam výlet a trochu si zablbnout. :)

Hans B.B. (Út, 5. 10. 2021 - 18:10)

Takovéhle blbnutí se mi líbí. Zvlášť pokud si takhle něco provádíte navzájem. Jenom není hezké, že tě nechali o hladu a sami šli baštit.

Mari (St, 6. 10. 2021 - 06:10)

Mě například čeká celi den v mumii na to se nejvíc tesim. Hlavně na to až budu total bezmocna včera mi přítele rámci treningu zalepil pusu a protože jsem mela pouta na řetězu v pase nezveďla jsem ruce. Už navždy budu mít doma pouta když nebudu nic dělat.

Mari (Po, 4. 10. 2021 - 23:10)

Existuje třeba práce kde se předvádí latexove věci? A svazani? Byla by to dobra práce

Hans B.B. (Po, 4. 10. 2021 - 23:10)

Já tě neodrazuju od péřové kombinézy. Jen si myslím, že od někoho jiného bys ji sehnala levnější. Samozřejmě taky péřovou. Jinak když nebude velká zima a budeš v tom chodit po městě, asi na tebe budou lidi divně koukat. Když budou větší mrazy nebo někde za městem to nikomu divné asi nepřijde. Na druhou stranu já jsem zastáncem toho ať každý chodí v tom, v čem se cítí dobře.

Mari (Po, 4. 10. 2021 - 23:10)

Jasné chápu my bysme na to měli když děla přítel docela drahé projekty jako programátor akorát nevím jestli bych to i unosila podle mě zůstanu u kombinezy.

Hans B.B. (Út, 5. 10. 2021 - 00:10)

Myslel jsem že už kombinézu máš.
Mě by na tom nejvíc vadilo to, že to dost omezuje pohyb. Proto nosím v zimě spíš tenčí ale vyhřívané oblečení. Ty ale máš omezování pohybu ráda takže tobě to bude vyhovovat.

Mari (Út, 5. 10. 2021 - 00:10)

A vydržel bys ty byt doma jenom v poutech třeba pro mě je to nejlepší. Mám to nejvíc rada.

Hans B.B. (Út, 5. 10. 2021 - 06:10)

Asi ne. Nemohl bych dělat spoustu věcí. Mám spíš rád kduž jsem třeba uvězněný v latexu a nemůžu si ho sundat. Nebo když mám zamčený vysoký ocelový obojek. Asi by mě nevadilo nějaké omezení na noc ale přes den asi jo. Práce s předváděním latexu je můj sen ale o ničem nevím. Taky bych rád chodil jen v latexu a tvůj proces s oblečením se mi líbí. Jen tu kuklu bych veřejně asi nenosil.

Reklama

Přidat komentář