Reklama

Svazování partnera(ky)

Hans B.B. (So, 2. 10. 2021 - 14:10)

To je boží. A koukám, že mají i pánské. O tom budu hodně uvažovat. Díky za tip.

Hans B.B. (So, 2. 10. 2021 - 01:10)

Měl bych takovou představu, která asi nebude nikdy realizovatelná, protože by to bylo extrémně náročné na výrobu a tím pádem i drahé a taky by to trvalo hrozně dlouho. A sice kovový oblek ideálně z titanu vyrobený podle odlitku tvého těla. Složený ze spousty menších částí. Každá část by držela nerozpojitelné ty předchozí části. Poslední část by byla se zámečkem. Přímo na tobě (samozřejmě v latexu) by se to celé sestavilo dohromady a z tebe by se stala kovová žena. S tím, že by bylo možné kdykoliv v jakékoliv poloze uzamknout všechny klouby. Pak by ses nemohla ani pohnout třeba uprostřed kroku. Samozřejmě by to mělo omezení. Trup pevný takže by ses nemohla ohnout atd. No to je jen představa. Nejspíš to nikdo nedokáže vyrobit a i kdyby asi by to stálo víc než nové luxusní auto.

Mari (So, 2. 10. 2021 - 12:10)

Toto vypadá zajímavé skoda ze to nejde zrealizovat to bych si koupila hned. Bych si všechno utahla kdybych ležela na posteli a v tom bych byla minimálně půl roku a roubik bych měla pořad. Jinak zrovna mám zamčeny roubik v latexu s kuklou. A perovou kombinezu a na hlavě mi susti kapuce. Myslíte ze se dá mít celi den roubik?

Hans B.B. (So, 2. 10. 2021 - 14:10)

Tak asi záleží na cviku a ten máš takže myslím, že se to dá. A taky záleží na roubíku že. Některý určitě, některý asi ne.

Mari (So, 2. 10. 2021 - 15:10)

Mám klasickou kuličku ale měkkou

Mari (So, 2. 10. 2021 - 01:10)

Spis na zítra plánuju si na doma nandat latexovou kuklu k latexu a zamknout si roubik a klíč si dat někam abych věděla v případě problému kde je. Také bych si protože začíná zima vzala pres to perovou kombinezu. Když nevím co tak většinou pokud je přítel doma tak si zamknu roubik a přítel mi dá pouta a nohy a na ruce. Ale když jsem sama tak mi stačí latex a roubik.

Hans B.B. (So, 2. 10. 2021 - 01:10)

Co třeba nějaký vakuový vak? Nebo si nechat někde udělat kovový stojan s okovy u kotníků, pod kolenym nad koleny a pod rozkrokem. Podobně s rukama. Celé to třeba polohovatelné.

Mari (So, 2. 10. 2021 - 01:10)

To s tema okovama zní dobre. Zítra spis se zase nechám na celi den spoutat do toho vaku který jsem měla předtim měsíc a vezmu si latexovou kuklu pouze s otvory na nos a měla bych zalepenou pusu páskou.

Hans B.B. (Pá, 1. 10. 2021 - 12:10)

A co zkusit obrácenou modlitbu. Ruce jako při modlení ale za zády. Samozřejme spoutané v téhle poloze a udeálně ještě připnuté k obojku. Budeš mít pocit,že vůbec nemáš ruce a pokud to vydržíš celý jeden den, jsi opravdu dobrá.
Jak nejdéle jsi měla latex bez sundání?

Mari (Pá, 1. 10. 2021 - 13:10)

Asi tři měsíce

Hans B.B. (Pá, 1. 10. 2021 - 22:10)

Tak to ti těžce závidím. Já bych ho nejradši měl jako svou vlastní kůži úplně trvale a nesundal ho nikdy. Bohužel ale mě to znemožňuje to, že se mi každou chvíli někde poškodí. Sice třeba jen maličko ale musím ho kvůli opravě sundat. Možná kdybych ho měl přilepený ke kůži tak by vydržel protože by se nenapínal nikde víc než vlastní kůže. ALe nepřišel jsem na to čím ho na sebe přilepit aby to neškodilo kůži a nebylo to trvalé. Abych ho mohl třeba po těch 3 měsících sundat. Možná kdybych měl jinou práci kde bych ho tak neničil ...
Když máš na sobě latex takhle dlouho, proplachuješ ho na sobě nějak nebo tak něco?
To spoutání jsem myslel tohle https://xxgasm.com/wp-content/upload/2020/06/reverse_prayer_bonda-9140.jpg v lepším případě ještě připoutat k tomu oku na obojku. Zvládla bys to?
Já dneska zkoušel, jak se dá nosit silnější latex. Celý den jsem měl na sobě (a pořád mám) latexové slim fit džíny z 0,8 mm latexu a pohoda. Tak si myslím, že až přijde ten 1 mm catsuit, nebude problém v něm zůstat hodně dlouho. Takhle silný latex snad hned neroztrhnu. Chtěl bych v něm být aspoň měsíc v kuse. V nejhorším případě mám jako VIP jakoukoliv opravu zdarma i když si poškození způsobím sám. To bych ale nerad, protože bych byl zas nějakou dobu bez latexu (minimálně než to opraví plus doprava).

Mari (Pá, 1. 10. 2021 - 23:10)

Latex si neproplachuji snazim se aby co nejdele oněl gumou jinak to svázání bych jako bývalá gymnastka zvádla akorát mít ty okovy ty zkusím sehnat. Pořád přemýšlím nad tím jak zrealizovat to abych se minimálně rok nemohla volně pohybovat a mluvit. Je svázání do kozelce na delší dobu nebo spíš na pár hodin. Přemýšlela jsem nad tím že budu zase svázaná v tom pytli ale to jsem už byla chtělo by to něco nového nic mě nenapadá.

Mari (Pá, 1. 10. 2021 - 07:10)

Včera byl přítel přítel celi den pryč a ja nemohla mít ani pouta strašně mě vadilo mít po tak dlouhé době úplně volné ruce tak jsem aspoň sáhla po roubiku. Můj nápad co mě napadl zní ze bych byla týden svázána zase v tom vaku přemýšlel jsem jak to okorenit a to bude ze v tom pytli budu mít klasicky latex který nikdy nesundavam a latexovou kuklu s rukavicema a perovou kombinezu s kapuci na hlavě s pytel bude obalem v perovem spacaku a ten bude také svazany ale provazem. Umlcena roubikem takto strávim týden. Spis by mě lákalo a Škoda ze to nelze byt spoutana napořád mě by to lákalo domluvit s přítelem ze budu pořad neustále svázána a umlecena myslíte ze se dá zvládnout třeba rok nemít volné ruce.

Richard (Pá, 1. 10. 2021 - 06:10)

Zdravím, tak máme Locktober… někdo tady zamčený a nebo některá co někoho zamkla? :)

Hans B.B. (Čt, 30. 9. 2021 - 20:09)

Tak dnes opět dvě trhlinky. Tentokrát v podpaží na obou stranách. Jedna 3 mm a druhá 5 mm. Opraveno. Ale fakt mi nepřipadá normální aby všem latex držel a mě se pořád trhal. A to jsem ho měl na sobě tentokrát jen 3 a půl dne.

Návštěvník (Čt, 30. 9. 2021 - 21:09)

špatná velikost nebo střih

Hans B.B. (Čt, 30. 9. 2021 - 21:09)

Právě že sedí dobře. Velikostí to fakt není. Na obleky na míru ještě čekám tak pak uvidíme jestli to bude lepší.

Hans B.B. (St, 29. 9. 2021 - 18:09)

Tak se zdá, že podlepení latexu v těch kritických místech opravdu pomohlo.
Nicméně pořád mi vrtalo hlavou, co mohlo být příčinou tak rychlého trhání úplně nového latexu. Dlouho jsem váhal, který bod dát jako první.
1. Padající kalhoty. Zdánlivě bez souvislosti ale ono to souvislost má. Pokud kalhoty pořád padají a vy si je pořád vytahujete, pomalu ale jistě vám dolů stahují i latex. Ten se pak víc napíná na těle (to asi bylo příčinou té trhlinky nad zipem) ale hlavně se vám tím stahuje i rozkrok takže ho nakonec nemáte v rozkroku ale o několik cm níž a při každém kroku se tak latex víc napíná.
2. Neustálé lezení do auta a z auta. Trochu jsem pozoroval svoje chování a zjistil, že při tom roztahuju nohy mnohem víc než při jiných činnostech. Souvisí i s bodem 1. Holt to chce dávat pozor a na sedačce se trošku natočit.
3. Schody. Opět souvisí s bodem 1. Asi není úplně ideální nápad vybíhat schody po třech když jste v latexu. OK. Když budu mít na sobě latex (což je snad kromě léta celoročně), budu je brát jen po dvou.
4. Různé vylézání a vyskakování do míst, kde k tomu je třeba hodně zvedat nohy (cca 1 m vysoko). Tomuhle se úplně nevyhnu ale budu se to snažit minimalizovat.
Osobně vidím největší problém v bodu 1. Nemám snad jediné kalhoty, které by mi nepadaly. Musím je nějak upravit. Ono sehnat dneska něco, co padne, je nemožné. Když už seženu kalhoty, které sedí v pase, končí nad kotníky. Ale tohle vypadá na největší a primární problém s trháním latexu takže to musím nějak vyřešit.

libi 321 (Po, 27. 9. 2021 - 15:09)

prosím, je zde madam která by mě pro pobavení oblékla do dámského ........já 52 ,domek sám........605060849

Hans B.B. (Pá, 24. 9. 2021 - 20:09)

Dneska další trhlinka v latexu. Zase u zipu, tentokrát přesně v rozkroku. Poprvé jsem ho měl na sobě týden, ve středu opravil první trhlinku a po dvou dnech v latexu další. Už opraveno ale čekám až lepidlo pořádně zaschne. Jak to holky proboha děláte, že se vám to nestává? Já už fakt nevím co dělám blbě. Latex je 0,4 mm takže pevnější, používám BeGloss jako leštidlo i mazadlo a speciálně u zipu občas domazávám.

Reklama

Přidat komentář