Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

W (Ne, 3. 1. 2021 - 04:01)

Nevíte, proč stále klesá počet věřících v ČR?

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 22:02)

Hodně lidí už přemýšlí o tom co slyší .

Beat (Ne, 3. 1. 2021 - 04:01)

Mare, Bohu rozhodně nic říkat ani nařizovat nebudu.Bůh je lidské slovo a lidská myšlenka, vzniklá z praktických důvodů - politika, lidská potřeba autority a vedení, aj.Co mi tvůj stav připomíná? - vytržení, stav absolutného štěstí? Také ho zažívám když chci a bez Boha.A nebo psychózu - pozor na to.

Návštěvník (Ne, 3. 1. 2021 - 02:01)

OK

Návštěvník (Ne, 3. 1. 2021 - 04:01)

OK ? Takže souhlas ?

Michal (So, 2. 1. 2021 - 15:01)

Chci se nechat ukřižovat ! Kdo mě to umožní? Myslím to vážně !

Jan (Pá, 1. 1. 2021 - 16:01)

Pro některé jsou tito informace jako z blesku a pro některé novým pohledem na věc. Mojžíš rozhoddně nebyl žádný špinitel Jmen.Byl to váženej pán ve své době a jeho knihy měli váhu i u stolu dvora. Tolerantní nikdy nebudem když budem už z toho důvodu , že nepřijatelné věci považujeme za blesk přestože je v Istambulu chrání jako oko v hlavě i za cenu smrti.Vědecký ateismus nás naopak dovádí k branám poznání které nám jeho strážci brání předložit. bez vědeckého ateismu bychom nenašli to co jsme našli.

přece (Pá, 1. 1. 2021 - 10:01)

Ježíš je vymyšlené hovno

hale (Pá, 1. 1. 2021 - 02:01)

byli apoštolové ženatí, Petrem (od něj se odvozují papeži) počínaje. Svobodný byl apoštol Pavel, nebyl ovšem z původních dvanácti apoštolů, byl dalším apoštolem, mimo těch dvanáct. Ten byl svobodný, ostatní měli ženy a děti, Petr měl i tchyni, kterou Ježíš uzdravil. Žít bez ženy není pro každého, má smysl jen když někdo chce sloužit Bohu, jinak je lepší se oženit.

Apoštol (St, 30. 12. 2020 - 17:12)

Nikdo nepřijde k Bohu Otci, než-li skrze Mě. Přijmi Ježíše do svého srce, jako svého Pána a Spasitele! Toť má rada.

Anonym (Út, 29. 12. 2020 - 00:12)

Zhřešil jsem a zasloužím si pověsit na kříž najde se tu někdo kdo se toho ujme.

Pablo (Pá, 18. 12. 2020 - 16:12)

Jsem svědek Jehovův. Víru mám silnou, ale v poslední době jsem trochu znejistěn, nemám erekci se svojí starou manželkou. Nejsem ještě tak starý a už se cítím impotentní.

Jehovismus (Pá, 18. 12. 2020 - 20:12)

ještě nikomu na erekci nepřidal.

A (Čt, 17. 12. 2020 - 04:12)

KDO SI MĚ TADY POŘÁD BERE DO HUBY?! Pošlu na něho Boží trest a kletbu za nactiutrhání! NEBUDOU POŽEHNÁNI.

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 04:12)

byli apoštolové ženatí, Petrem (od něj se odvozují papeži) počínaje. Svobodný byl apoštol Pavel, nebyl ovšem z původních dvanácti apoštolů, byl dalším apoštolem, mimo těch dvanáct. Ten byl svobodný, ostatní měli ženy a děti, Petr měl i tchyni, kterou Ježíš uzdravil. Žít bez ženy není pro každého, má smysl jen když někdo chce sloužit Bohu, jinak je lepší se oženit.

M. (St, 16. 12. 2020 - 06:12)

Četla jsem bibli a nikde jsem nevyčetla jediné slovo o trojici,naopak logicky z různých textů je patrné že Ježíš Kristus je syn boží,a svatý duch je boží činná síla,ne osoba.A co píšeš o rodině,pořád jsme tři osoby,každá jiná....Bůh a Ježíš Kristus jsou jedno v tom jaký mají názor,jakou mají lásku,jaké mají záměry,ale pořád jsou to dvě odlišné osoby a žádná JEDNA!!!Ježíš Kristus není člověk který umřel,ale byl vzkříšen po své mučednické smrti k nebeskému životu,kde je s bohem a čeká na velký den!

Anna (St, 16. 12. 2020 - 06:12)

Dobrý den, ráda bych oslovila lidi, kteří jsou ochotni se anonymně, ale otevřeně svěřit se svými problémy a životními zkušenostmi. Jedná se o autentické příběhy/osoby a rozhovory s nimi ze kterých vzniknou nejprve materiály a poté kniha rozhovorů o skutečných lidech. Vše naprosto anonymně. Nikdy mi nemusíte říct své jméno, svou adresu ani jména jiných osob. Jde mi jen o upřímnost a ochotu sdílet s jinými lidmi své zkušenosti a vnitřní prožitky. V případě zájmu napiště na mail: [email protected].

Apoštol (Ne, 13. 12. 2020 - 17:12)

Já pevně věřím v Ježíše Krista, jako jediného Pána s Spasitele, který za nás položil svůj život na kříži!
O istatních náboženstvích si myslím,že nejsou ta pravá! Jasně říkám, stop islámu a nelegálním migrantům! Jak ksem velký Křesťan a zároveň Čech, tak bych jednoznačně volil SPD - Tomia Okamuru! Já ho taky volil v říjnu! Možná by mohl být po Miloši Zemanovi příštím prezidentem ČR.
Nejlepší cesta proti covidu je: uzavřít hranice, stop islámu, výstup z EU. Stop povinnému testování a očkování a hromadnému nošení roušek! Ano, roušky a respirátory mají smysl ve zdravotnických zařízeních a MHD! Když přestaneme poslouchat nesmyslné zákazy a příkazy z Bruselu, můžeme se jako národ zachtránit! Stejně tak musíme zachránit naší křesťanskou kulturu a její hodnoty. Nesmíme poslouchat nějakého Sorose a Deep state. K tomu křesťanství, my máme Bibli, nepotřebujeme Korán, ani Alláha, ani Mohameda. Ježíš přece pravil: ,, Nikdo nepřijde k Otci, než-li skrze mne!

Steve (Čt, 17. 12. 2020 - 01:12)

+1 tak tak ... naprosto správně na 100%. Tak nás prosím podpořte i na podzim až budou volby. (tuším že Říjen) Díky moc! :-)

Apoštol (Ne, 13. 12. 2020 - 14:12)

Ale Steve, vždyť ten bordel není jen v USA, ale po celém světě, všude, kam se podíváš, v celé EU, do které je vtažena i Česká republika! Lidé jsou ateisté, nevěří v Ježíše Krista, jejich Bohem se stal alkohol a nezřízená zábava! Vládám už se nic nedá věřit! Hlavně aby o Vánocích fungovaly alespoň bohoslužby!

Reklama

Přidat komentář