Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Velvyslanec (Po, 16. 8. 2021 - 23:08)

,, Já jsem ta cesta, pravda i život, nikdo nepřichází k Bohu Otci než-li skrze mne " tolik slova Ježíše Krista zaznamenané v Bibli. Je to již x let co mě Pán zachránil z naprosto pokřiveného a špinavého života co jsem žil. Pan Ježíš se mi dal poznat jako živý Bůh, syn Boha Otce. Každý z vás má možnost Ho poznat osobně taky ale jak ? Je to velice jednoduché, popros Ho aby se Ti dál poznat jako živý Bůh, odpustil Ti každý hřích a přišel i do Tvého života, pokud to budeš myslet upřímně, On to udělá ;) .... mimochodem Jeho druhy příchod na zem je velice blízko, celý svět je stižen Božím hněvem skrze přírodní katastrofy, Biblické slova o konci tohoto světa a opětovného příchodu Ježíše na zem jsou popsána právě takto ...

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 23:08)

Poznat osobně někoho kdo je téměř 2000 let nebožtík ? Jako pohádka opravdu dobré , co se stalo odestát se nemůže !

Erik (Út, 10. 8. 2021 - 14:08)

Vzhledem k tomu, že legenda o Ježíši Nazaretském není podpořena žádným historickým záznamem z doby kdy údajně žli a byl ukřižován, nelze jí věřit, ale ani zpochybnit, protože je tak rozšířena, že i lež se stává pravdou. Tato událost se ovšem mohla stát dříve, nebo i později. Křesťané to proto mají v pricipu těžké.

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 23:08)

Právě naopak , ti co opravdu té pohádce o neposkvrněném početí /které vymysleli kněží když Josefovi zprznili Marii/ věří , to mají jednoduché . Ti co přemýšlejí a nepapouškují dogmata , ti ne !

Eduard Nud (Út, 10. 8. 2021 - 11:08)

Tak. A jsem tu zase. Dva a půl roku jsem nebyl na internetu. Už to vypadalo, že se sem už ani nedostanu. Ale dostal. Už ne na Hvízdalu. Na Libniči. Já jsem sem původně nechtěl, ale Blog cz mi zrušili, tak mám na výběr. Buď Doktorku nejibo Českou televizi. Tam ale mažou to, co se netýká obsahu diskuze. Já se budu snažit, abych nebyl mimo mísu a očistil svoji pošramocenou pověst. A když ne, tak jsme se mýlili.

Steve (Ne, 25. 4. 2021 - 02:04)

Nemyslím ... Jidáš I. se oběsil pokud vím když si uvědomil že zradil Krista za mizerné peníze. Ukřižován byl později Petr, ale hlavou dolů (na jeho přání)

D: Meine Heimat ist hier - West Bohmen. :-) Verstehst Du? Nein? Schade ... Jinak diesen Stadt se nazývá Koln am Rhein (Kolín nad Rýnem) Pouhý Kolín máme jinak za Prahou směr Pardubice, rovněž tam mají velký kostel. Zvony ale zní perfektně, a mají správné ladění ... to se musí nechat.

D (So, 24. 4. 2021 - 16:04)

Socha Jezáji JezuKrista Pomazance přibitého na Dřevo je symbolem všelidského, univerzálního (!!) utrpení a smrti! Slibme si, že budeme od nynějška Jezáju chápat jedině takto, a že mu již nebudeme přisuzovat roli Heimata - Syna to Božího, Spasitele, Vykupitele, Svatého Salvátora!! Realistické bimbání Kolínské katedrály na to!! https://youtu.be/jbtqJWZT_EI

LD (So, 6. 2. 2021 - 20:02)

Pro incela Hvězdounka:
A kdo může za tvůj zpackaný život, dědulko fyzický i psychický? O panictví jsi možná přišel až ve 25, jestli vůbec, dědulo. Incela z tebe udělalo prvních 25let tvého života. Prvních 25let tvého života nastavilo tvůj dospělý mozek, už se nezměnil. Po 25roku už mozek jen zakrňuje, pomalu, ale jistě :D

Steve (Po, 25. 1. 2021 - 01:01)

:o))) jj.

Re:klama (Ne, 24. 1. 2021 - 20:01)

Vážení diskutující naše cestovní kancelář přijímá objednávky na velikonoční zájezdy na Filipíny.

Návštěvník (Po, 25. 1. 2021 - 01:01)

Jo,a majitel cestovky je-Pilát Pontský !!

Michal (Ne, 24. 1. 2021 - 01:01)

Pro anonym-Chci se nechat ukřižovat- jsem od Neratovic na sever od Prahy ! Pokud chceš napsat,tak: [email protected]

Velvyslanec (So, 23. 1. 2021 - 23:01)

S tím ukřižováním nedělejte si srandu lidi, jakoukoliv, Ježíš tam visel za každého z nás a neprávem, i tehdy se mu mnozí smáli ale jen do doby než na tom kříži zahynul, kdy se hned po té po celé zemi zatmělo a roztrhla se chrámová opona, tehdy většina poznala že to byl skutečně Boží Syn..... Ježíš je tu pro každého z nás i dnes. Máš možnost Ho poznat osobně i Ty, stačí Ho pozvat do svého života, poprosit za odpuštění všech hříchů kterého jsi se kdy dopustil a klidně mu říct, pane Ježíši pokud skutečně existujes dej se mi poznat. On to udělá, u mě je tomu již více jak 15 let kdy se mi dal poznat jako živý Bůh, Boží Syn. Pokud jsi nemocný, v nesnázích, v těžkých životních situacích popros Ho o pomoc, On má řešení na vše a můžeš být velice překvapen z toho, že se to opravdu stane...

Al-Hummajdí (So, 24. 4. 2021 - 17:04)

Mýlíš se Ježíš nebyl ukřižován, vstoupil živý do nebe - místo něho byl ukřižován Jidáš, přečti si Barnabášovo evangelium

Libo (Út, 5. 1. 2021 - 03:01)

Kdybys byla teď střízlivá věděla bys že to neskládal Steve, ale ty ještě než jsi dopila flašku do dna.

Pavel (Út, 5. 1. 2021 - 03:01)

Píšeš tam o jeho manželce o na jeho osobu krávo ! Ježiš co to tohle je ? Ještě si vymejšlíš o ostatních nesmysli kam píšou ? zákeřnější trapku jsem teda dlouho neviděla. myslím že se stebou tady nebude bavit po tomto asi většina lidí obludo !!!!

Michal (Ne, 3. 1. 2021 - 04:01)

Chci se nechat ukřižovat ! Kdo mě to umožní? Myslím to vážně !

anonym (So, 23. 1. 2021 - 16:01)

A odkud jseš?

Steve (Po, 25. 1. 2021 - 01:01)

Doufám že blízko Golgoty ... :-) Aby to teda bylo origo se vším všudy.

Anonym (Ne, 3. 1. 2021 - 10:01)

Já bych chtěl také pevně přivázat na kříž . Tak hledám také někoho.

Reklama

Přidat komentář