Reklama

Výprask před diváky

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 13:09)

Mě táta vyplácel řemenem. Většinou deset. Jednou dával víc než slíbil a já jsem ho kopl. Zmlátil mne do bezvědomi. To se stalo celkem třikrát. Máma takovou sílu neměla, tak jsem vydržel mnohem víc. Taky moc počítat neuměla.

Návštěvník (So, 11. 9. 2021 - 23:09)

Nevím jak kdo moc fabuluje ? Já viděla jak dostával výprask puberťák od pasu dolu bez a ani ne po dvaceti šlehnutí řemenem začal ejakulovat . To jsem do té doby neviděla a měla jsem zvláštní pocit když po dalším šlehu znovu výron semene . Potom vykonavatelka exekuci ukončila se slovy : čuně jedno jdi si pro hadr a utři to !

Návštěvník (Ne, 12. 9. 2021 - 05:09)

Taky jsem ejakuloval, když mne bila máma, ale pomohl jsem si rukou a klidně i před svědky. Ono to bití o moc méně bolelo, protože libido a orgasmus jsou silnější pocity. Taky to byla pomsta mamince, protože nepovolená masturbace jí vždycky naštvala. I to semeno jsem musel uklidit jak popisuješ. Neviděli jsme se?

Jan Novák (St, 8. 9. 2021 - 17:09)

Je mi 14 let, včera jsem ve škole dostal 5 z testu a doma rozbil okno. Tátovi došla trpělivost a dostal jsem 300 ran na holou rákosku před sestrou a 14 letou sestrou a 14 letým bratrem.Navíc jsem pro jistotu dostal i 5 silných ran do varlat a do pindíka. Bolest to byla obrovská a ponížení taky. Táta říká že mě bude bít pořád dokud nebudu mít samé jedničky.

Karla (So, 4. 9. 2021 - 18:09)

Zajímalo by mě, jestli nějaký kluk viděl, jak dostává holka výprask na holou. Já to viděla jen opačně. Holka by se asi víc styděla.

warp (Út, 7. 9. 2021 - 16:09)

Už je to dávno, no vzpomínám na tu situaci dodnes. Jednou jsme přijeli na návštěvu k tetě. Její dcera Monika a teda mojí sestřenka měla šestnáct, já byl o rok mladší. Otevřel nám strýc, přivítal rodiče a mě hned poslal na poschodí, kde měla sestřenice pokoj a prý nech pošlu dolů tetu, která něco s Monikou probírala. Seshora bylo slyšet poměrně hlasitou hudbu, dveře na pokoji byli jenom přivřené, a tak jsem bez klepání vstoupil. To, co jsem uviděl mě šokovalo, Monika jenom v růžovém tílku, bílých tenkých punčocháčích a červených tangách prohnuta přes opěradlo křesla a teta jí vyplácela pravítkem přes vyšpulený baculatý zadek. Výprask už musel nějakou chvíli probíhat, protože přes tenké punčocháče se dali snadno zpozorovat rudé stopy od pravítka na zadku. Teta mě uviděla, usmála se, poplácala Moniku rukou po zadku a řekla jí, už můžeš vstát, máme návštěvu. Bylo i pokračování, to ale už není o výprasku…

zdenda (Ne, 5. 9. 2021 - 16:09)

Jednou jsem viděl jak byla bita jedna moje kamarádka zato ,že byla drzá na svoji mamku.Když přišel její táta,tak si mamka stěžovala.Táta sahnul na skřín pro prut,kamarádku Janu ohnulpřes židli nejdřive jí sešvihal přes punčocháče a pak dostala pár šlehů na holou.Tehdy jí bylo asi deset. V podobné situaci jsem byl i já,když se role obrátili a naši se vrátili z třidních schůzek,to mi bylo asi dvanáct a chodil do šesté třídy,házela se mnou puberta.Dostal jsem řemenem na holou.Navíc ještě před její sestrou.Styděl jsem se hodně.

Jirka (So, 4. 9. 2021 - 19:09)

Já jsem to zažil v družině, asi před 40 lety. 2 holky tam dělaly strašný bugr. Rozhazovaly hračky, naponuti moc nedbali. Tak jim družinářka nejdřív jedné a pak druhé naplácala na holou. Samozřejmě kluci čuměli. Holky vůbec nebrečely, asi to zas tak nebolelo, ale ta ostuda. Pak už stačilo jen pohrozit a nikdo si zlobit moc nedovolil.

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 18:09)

To si piš , ohnul mě tak ,že chlapi viděli i mojí pindu a pak mě zmrskal . Fakt děsné ponížení , zvláště pak ty jejich komentáře . Brečela jsem jak malá holka , ale ne bolestí , vzteky .

Karla (So, 4. 9. 2021 - 18:09)

Já už nějak ztrácím kontext, kdo ohnul? Je ten příběh někde výše? Návštěvník je tam kluk co ukazoval pindíka.

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 21:09)

Přítel mě ohnul a tak , že mi byla vidět i moje mušlička a ti chlapi to komentovali , no hrůza ostuda jak barák .

Kristýna (Pá, 19. 11. 2021 - 13:11)

Ja od přítele dostala poprvý v pátek protože jsem měla mít noční a namísto toho jsem šla s kamoskama pít. Ale ráno jsem přišla domů a samozřejmě že to bylo cítit i dobře vidět protože jsem se motala cigarety a alkohol byli cítit na dalku. Zeptal se mě jak bylo v práci. Ja mu řekla že dobře. To se rozzuřil zakřičel tak ty mi ještě budeš lhát! Nikdy si odemne nedostala ale teď dostaneš na holou. Sebral vařečku stahnul kalhoty i kalhotky ohnul mě přes židli a nařezal mi asi 15-20 na holou.

Zdeněk (So, 4. 9. 2021 - 16:09)

Manželka si kdysi dávno vzala půjčku na mé jméno a já to zjistil, až přestala splacet. Hrozilo to rozvodem. Tak jsem jí navrhl, že by zasloužila výprask. Ona souhlasila. Dostala a bylo to na holou.

warp (So, 4. 9. 2021 - 17:09)

Tomu se řekne zasloužený výprask. A pomohlo to do budoucna nebo ste v tom pokračovali?

Zdeněk (So, 4. 9. 2021 - 18:09)

Tak půjčku už si nevzala a už jsme v tom nepokračovali. Škoda, bylo to dobré.

Psychiatr (So, 4. 9. 2021 - 09:09)

Myslím, že máš schýzu a tabletky už Ti nepomáhají

§* (So, 4. 9. 2021 - 08:09)

Jak pořád brečí, že nemá peníze. Vždyť má důchod na tu svojí palici, tak bez peněz není.

Jana (Čt, 2. 9. 2021 - 16:09)

Pořádně růžová prdel je moc sexy. Bulí hlavně chlapy, Ti nevydrží žádný výprask.

Jan (Pá, 3. 9. 2021 - 05:09)

S první větou souhlasím, zmalovaný zadek je vzrušující,ale nevím proč si myslíš, že chlap výprask nevydrží?

Eva (St, 1. 9. 2021 - 17:09)

Já jsem byla bita společně se svým kamarádem a spolužákem ze třídy.Dostali jsme od mého táty.Přišli jsme pozdě domů.Zdenda mně doprovodil k nám kde na něho čekala rozlobená matka.Když viděla,že budu bita,tak požádala jestli by seřezal i Zdendu.Museli jsme dát zadky vedle sebe.Pro Zdendu to bylo horší protože dostával před moji ségrou,která se mu líbila.No dostali jsme pořádně řemenem.Oba jsme po výprasku viděli svoje prdelky a strašně se styděli.Když jsme se po tom výprasku společně vybuleli.

Reklama

Přidat komentář