Reklama

Výprask před diváky

Roman2022 (So, 8. 1. 2022 - 13:01)

no pokud chceš dostat výprask i ty, tak to ti rad splnim..:-)
[email protected]

Jana P. (Ne, 26. 12. 2021 - 16:12)

Myj jsme asi před čtrnácti dny nařezali našemu osmiletému Matějovi řemenem na holou. Jenže to nebylo tak snadné jako u vás. Taky, už dlouho pořádně nedostal, jen sem tam plácnutí na zadek. Pořádný výprask dostal naposled někdy před rokem, to byl bit vařečkou, dostal na spoďáry. To bylo taky poprvé, před tím, když byl někdy bit, tak na kalhoty. Jenže on se sám na výprask nepřehne, musíme ho položit na postel, tam ho podržet, aby sebou nemlel a nekopal. Má o rok mladšího brášku Jonáše, toho jsme, když Matěj někdy dostával posílali z pokoje pryč, zrovna tak Musel Matěj z pokoje, když někdy dostal Jonáš. U něj to je ale opravdu výjimečné a trest přijímá, opře se lokty o stůl a nastaví zadek. Zatím je bit oblečený, když už někdy musí dostat. Tentokrát byl Jonáš u Matějova výprasku a ještě jsme tam nechali jejich kamaráda Petra, který tam byl na návštěvě. S manželem jsem tam vběhli s řemenem, chytli Matěje a položili jsme ho na postel. Pak ho manžel držel a já jsem ho svlékala na výprask - tepláky dolů, ty jsem položila na postel, pak jsem mu stáhla spoďáry, ty šly na zem a na konec šly dolů i ponožky, ty jsem hodila na zem na spoďáry. Pak jsme Máťu položili na břicho, yvhrnuli mu pořádně tričko a ještě jsem mu podložili pod břicho polštářek, aby ta jeho holá, svítící, bílá zadnička byla pořádně vyšpulená. Pak mu manžel chytil nohy u kotníků, já jsem ho levou rukou přidržovala tlakem na záda a pravou jsem mu vysázela deset ran na tu jeho holou. Pak jsem převzala nohy a bil ho manžel. Kluk dostal dalších deset ran. Matěj brečel a řval jááááůůůůů, jááááůůůůů... Péťa s Joníkem na to koukali, trochu se červenali. Matěj dostal, co si zasloužil. On byl v obličeji rudý hanbou a od pláče, slzy mu stříkaly na postel.

Návštěvník (Pá, 10. 12. 2021 - 08:12)

Jaké to bylo?

mobe1 (Čt, 9. 12. 2021 - 12:12)

Doma někdy dostanu výprask rákoskou a pak ještě musím klečet na hrachu. Zatím jen v soukromí, ale bylo by zajímavé toto zažít před návštěvou.

Návštěvník (Čt, 9. 12. 2021 - 09:12)

Zajímalo by mě, jestli nějaké babě někdo nakopal do řiti?

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 10:12)

Zapřela jsem pětku

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 17:12)

Jak bys byla potrestána, kdybys ji nezapřela?

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 19:12)

No právě rodiče už zjistili že jsem ji měla. Proto jsem dostala těch 50 ran na holou rákosku.

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 19:12)

Takže těch 50 ran na holou rákoskou bylo za pětku a za lhaní. Kdybys nelhala, tak by byl trest poloviční?

Laura (Čt, 9. 12. 2021 - 07:12)

Ano

Návštěvník (Út, 7. 12. 2021 - 11:12)

Dneska jsem dostala na zadek za lhaní.50 ran rákoskou.

Návštěvník (Út, 7. 12. 2021 - 18:12)

To musela být velká lež.

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 08:12)

Máš hovno

21q (Ne, 5. 12. 2021 - 05:12)

65w

Jan (So, 4. 12. 2021 - 20:12)

My jsme dnes poprvé nařezali našemu zlobivému klukovi na holou. Jmenuje se Matěj a je mu devět let. Ještě jsme k tomu pozvali jeho dva kamarády, aby se pořádně styděl. Přišli jsme za nimi do pokoje a řekli Matějovi, že bude pořádně bit a že dobře ví za co. Máťa zrudl, sklopil hlavu a čekal, co bude. Řekli jsme mu, ať se svleče od pasu dolů. Kluk zrudnul ještě víc a kňoural, nééé, prosíííím to néééé…. Řekl jsem mu, ať sebou hodí, nebo ho svlíknou kluci. A tak si fňukající Matěj začal stahovat tepláky, hodil je na zem, pak musely dolů ponožky a nakonec i slipy… Kluci při tom klopili oči, trochu se červenali a taky se trochu usmívali. Pak se Máťa musel položit na břicho na postel. Vyhrnul jsem mu pořádně tričko a začal ho bít, řemenem přes nahý zadek. Pořádně to pleskalo. Matěj sténal, pak začal křičet a plakat. Jáááááůůůů,éhééééé, au, au…Ruce svíral do pěsti a trochu kopal a zatínal prsty u nohou. Kluci se na to dívali a asi se jim to docela líbilo. Matějův ubohý zadek byl za chvíli celý červený. Když výprask skončil, tak si ubrečený Matěj rychle natáhl slipy, lehl si na postel, zkřížil ruce, zabořil hlavu a brečel dál. Nechali jsme kluky ještě chvíli na zbitého Matěje dívat a pak jsme je poslali domů.

Žužu (Po, 22. 11. 2021 - 11:11)

Mám skveleho muža, milujeme sa a pracujeme spolu na sklade. No v piatok sa mi stala taká vec, že majster od nás potreboval niečo podpisat tak si nas zavolal do kancelarie. Ja som nejak proste nepozerala na cestu a nevšimla som si ide vlacik s materialom a keby nezabrzdil tak by som skončila asi dost zle. Manžel najprv skriknul co to robím. Potom jak sme sa vracali na svoje pracoviste tak sme tam mali polozenu bednu. Manžel má prehnul cez tu bednu a naplacal mi na zadok. Samozrejme cez nohavice. Pochopila som že sa hrozne bal a že nabuduce musím viac pozerat a sledovat ale ta hanba pred kolegami. Aj to stipalo.

výr (Po, 22. 11. 2021 - 12:11)

Štípat to musí a taky ti radím být víc pozorná, protože se může z toho stát pravidlo. Dostáváš taky doma?
Taky pracuji spolu s manželkou v malé rodinné firmě a když udělá nějaký průser – ztracená faktura, zrušená objednávka a podobně, tak jí dám na zadek přímo v kanceláři. Nebudu ji přece sahat na plat… a nic lepšího mě nenapadlo. Ještě jsem se ale neodvážil ji naplácat před dalšími kolegy. Jenom párkrát před její sestrou. Snad se mi to podaří nějak v budoucnosti zařídit. Bylo by to sakra vzrušující.

Žužu (Ne, 12. 12. 2021 - 20:12)

Ano dostávám také doma. Manžel pokud něco udělám zlého nebo nezodpovědně, nebo nesplním co slíbim tak mi naplaca. On teda mě na to upozorňoval od začátku vztahu že mi nemá problém naplacat na prdel. To jsem mu nevěřila. Ale když už k tomu přišlo tak jsem uvěřila. Doma dostávám i na holou a většinou umělou plácačkou na muchy, muž nemá problém i v práci ale to samozřejmě ne na holou. Jeho to vzrušuje ale keďže mě to nevzrušuje tak to dělá za trest i když někdy si fakt ten důvod najde jenom proto že se mu to líbí.

! (Po, 22. 11. 2021 - 06:11)

!

Edita (Pá, 19. 11. 2021 - 14:11)

Ja vzala mužovi peníze na kabelku gucci akurát že ty peníze měl na nájem. Když na to přišel tak poprvé mi sundal kalhotky a přehnul si mě přes koleno a plácačkou mi nařezal 10 na holou. Byl to můj první výprask protože rodiče mě nikdy nebili. No brečela jsem. A řekl že když se budu takhle chovat tak budu dostávat.

Reklama

Přidat komentář