Reklama

kleceni deti v koute

Kateřina (Čt, 14. 10. 2021 - 07:10)

Chodím do sedmičky a musím klečet dosti často, většinou, že se ségrou děláme kraviny a neposlechneme většinou maminu. Někdy dostaneme ještě i nářez, ale to moc ne. Včera jsem také klečela asi hodinu, že jsem ségře natrhla triko.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

jo , to znám :-D se sestrou jsem se pořád hádala, ty jsi měla moje kalhoty, ty jsi měla moji sukni, ty jsi se bavila s tím a tím klukem co ho nesnáším,jbyla jsi v koupelně už dost dlouho vypadni :-D, jo dnes už jsem dospělá a vím že rodiče to s dvěma dospívajícíma holkama se kterýma mlátí puberta neměli jednoduché, navíc rodiče už byly starší a tak na to neměli nervy, takže klečení s rukama za zády byla běžná praxe ,každá v jiném rohu a u klečení jsme na sebe vyplazovali jazyk. ale je to sestra a jsou to rodiče co pro nás chtěli jen to nejlepší. všechny je dodnes miluji.

Marek (Čt, 14. 10. 2021 - 10:10)

Kačko nic si z toho nedělej, já také klečím za každou blbost.

anna (Čt, 14. 10. 2021 - 05:10)

Matka byla vzteklá, takže nás zmazala vařečkou. To by mi nevadilo. Většinou jsme se s bráchou rvali a ona to nesnášela. Co mě poznamenalo na celý život bylo to, že jsem ji musela jít odprosit. Dodnes si na to vzpomenu a docela ji nenávidím.

Víťa (Čt, 14. 10. 2021 - 02:10)

Jako malý jsem taky klečel za zlobení, teď máme dvě dcery a taky občas klečí, ale tělesné tresty neprovozujeme. Spíše volíme humornější variantu, musí být nahé a navzájem si lízat pipiny, ale mají z toho zřejmě radost, tak zkusíme něco jiného, třeba lízat maminku nebo mě honit ptáka.

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 21:10)

U nás se razí heslo " nechceš do kouta , jdi do postele (do rána bez možnosti opustit postel)" ona si to ráda rozmyslí co je pro ni přijatelnější.

Jaruna (St, 13. 10. 2021 - 15:10)

Naše holka pokud je potřeba také v patnácti ještě maže klečet do kouta. Má sice řeči, že je velká, tak jí říkám, když jsi velká, tak se podle toho chovej.

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 07:10)

Tohle může dělat jen ubožák...pak se diví že má dítě psychicky nemocné.

Markéta (St, 13. 10. 2021 - 07:10)

To já jsem klečela na pytli s hráškem, natažené ruce, na kterých podle zlobení několik knih a abych si nesedla, tak jsem měla na nohou šustivý pytlík, který mě prozradil. Takhle to máma praktikovala i několik hodin denně....pamatuji si to dodnes, takže prosím rodičové zvolte nějaký rozumnější trest!

Jana (St, 13. 10. 2021 - 11:10)

Toto je dosti tvrdé a až přehnané, ale naše děti netrestáme fyzicky žádným výpraskem, ale chodí klečet dost často. Je to jedno z mála co na ně platí. Mohu stokrát říkat nedělej to nebo jdi se učit a stále nic, když zhouknu jdi klečet na půl hodiny do kouta v jídelně, tak prosí, že už poslechnou. Jen řeknu, teď trest si odpikej a poslechni. Stalo, se také, že nepůjde klečet, tak to jsem vyřešila ihned, chytla jsem jí, ohnula přes koleno, stáhla spodáry a dostala rukou na holou, že řvala a mazala klečet. Je pravda, že je to jen občas holka má 15 a kluk 13 roků.

Veronika (St, 13. 10. 2021 - 12:10)

Holka už má celkem dost let na klečení. Neprotestuje proti takovému druhu trestu? Na druhé straně asi přijatelnější jak výprask na holou zadnici. Aspoň já jsem si to odůvodňovala takhle. Ale když to má pozitivní vliv na její chování, tak proč ne?

Jarka (St, 13. 10. 2021 - 07:10)

Já jsem se tedy na klečení v koutě skoro těšila. Pochopitelně i to bylo ponižující a nepříjemné, ale předcházející výprask řemenem byl mnohem bolestivější a trapnější. Při klečení jsem věděla, že to nejhorší z trestu jsem už přežila.

Anna (Út, 12. 10. 2021 - 07:10)

Ne, NEDÁVÁM A NIKDY BYCH...Na otázku urážka...gratuluji, z Vás inteligence přímo tryská pod tlakem.

Andulo, (Út, 12. 10. 2021 - 07:10)

Na otázku...hlavně že ty jsi énteligent a svůj přísppěvek sem dáš hned 3x po sobě.

Anna (Út, 12. 10. 2021 - 07:10)

Ne, NEDÁVÁM A NIKDY BYCH...Na otázku urážka...gratuluji, z Vás inteligence přímo tryská pod tlakem.

Anna (Út, 12. 10. 2021 - 07:10)

Ne, NEDÁVÁM A NIKDY BYCH...Na otázku urážka...gratuluji, z Vás inteligence přímo tryská pod tlakem.

Anna (Út, 12. 10. 2021 - 07:10)

Ne, NEDÁVÁM A NIKDY BYCH...Na otázku urážka...gratuluji, z Vás inteligence přímo tryská pod tlakem.

Martina (Út, 12. 10. 2021 - 00:10)

Tak u nás byl tenhle trest taky hodně oblíbený a to i na střední. Po výprasku jsme chodily se sestrou klečet téměř vždy. Pak nás maminka posílala klečet za mensi průšvihy dost často. A Jak píše Adéla, pokud přišla návštěva, musely jsme klečet i tak. Jako starší jsem se strašně stydela a prosila, ze si to odklečím jindy, ale rodiče byly velice přísní.

Standa (Út, 12. 10. 2021 - 08:10)

Nevím jak v které rodině, ale já musel klečet od malička až do nějakých 16 let. Většinou v koutě, ale také v kuchyni, aby mi maminka hezky kontrolovala a ještě zkoušela různě z matematiky, češtiny, dějepisu a pokud jsem nevěděl, tak se čas prodlužoval. Na případnou návštěvu se též nebralo zřetel, ba naopak jsem byl ještě představen jak zlobím. Většinou po ukončení trestu jsem se musel učit. Na holou jsem snad dostal jen jednou. Je pravda, že kamarádi, také museli klečet a ještě třeba dostali na holou a museli mít stažené kalhoty, čehož jsem byl u nich i svědkem.

Kašpar (Po, 11. 10. 2021 - 21:10)

Za celou dobu co máme děti nedostaly nikdy takový trest. Vždy jsme se domluvili, že nebylo třeba sahat po tak radikálním a stupidním potrestání jako je klečet v koutě. Naposledy jsem to viděl ve filmu Páni kluci.

Reklama

Přidat komentář