Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (So, 9. 10. 2021 - 17:10)

Já jsem volil nakonec Trikoloru a je v prdeli. Pořád ve předu stejná pakáž.

lalla1 (So, 9. 10. 2021 - 17:10)

Tak to je zajímavá volba v tvém případě, to bych do tebe neřekla. Těžce pravicová nesmiřitelná strana

Richard (So, 9. 10. 2021 - 16:10)

Já nechci Babiše:(

lalla1 (So, 9. 10. 2021 - 16:10)

Je to blbý Richarde, ještě se uvidí, kdo s kým je schopen vytvořit koalici tak aby měli 101 křesel, Třeba to dopadne tak, že se sním už nikdo nebude chtít špinit a koalici vytvoří Spolu, Pirstan s někým rozumným

Richard (So, 9. 10. 2021 - 16:10)

Takhle bych si to přál jak jste napsala ale bohužel jsem ještě nemohl jít volit.

lalla1 (So, 9. 10. 2021 - 16:10)

Já vím. Máte život před sebou, rychle se učíte a jsi už teď jste dobrý člověk. Až vy za pár let budete volit, určitě se rozhodnete podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Nebojte, dočkáte se . A věřte mi, volba není jednoduchá. Nikdo z nich není dokonalý, je třeba je všechny hlídat i po volbách :)

Richard (So, 9. 10. 2021 - 16:10)

To máte pravdu,že volba není lehká a je třeba je hlídat xD. Ale myslím,že Babiše už bylo dost a já ho nemám rád. Dal bych šanci určitě Pirátum a k nim Spolu.

volby (So, 9. 10. 2021 - 15:10)

snad dopadnou dobře

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 16:10)

Co je pro tebe dobře? Já tam vidim na prvních třech místech pořád stejný zmrdy.

bianka (Pá, 8. 10. 2021 - 19:10)

Jo Milu, máme to vyrovnaný, :-), akorát ta naše je divoška, pořád v pohybu. Takže vám počasí dnes vyšlo a užili jste se. Což je moc dobře pro oba.

Miluna (Pá, 8. 10. 2021 - 20:10)

Jo bylo to moc dobrý dneska.A teď ležim a Milánek si ke mě lehl a opřel se mi zády o břicho,tak si říkam že má vedle sebe i miminko.Že je mam oba u sebe.Tak mi to dává teď tak zvláštní dobrej pocit.A četla sem zprávy a koukam co je se Zemanem.Jak lidem připadá že je Zeman schováván a že maji podezření že už je Zeman mimo.

Kača (Pá, 8. 10. 2021 - 21:10)

Milu, já jsem se sem bála skoro jít...co mimi. A ty jsi s Milánkem :). Jsem moc ráda, že jste spolu. Tyto zážitky nikdy nezmizí...Měj se krásně, užij si se synkem, dětmi, každou minutu, to je nejvíc. xxx

Miluna (So, 9. 10. 2021 - 00:10)

Proč si se sem bála jít Kači,kvuli mimi? Kvuli jestli s nim něco neni?? No někde uvnitř v sobě sem ve strachu kvuli mimi jako sviň,nebudu lhát ale snažim se aby mi to neovládalo a nevytvářelo nějaký nálady a co by kdyby...a vlastně už sem použila myšlenky někoho právě z vás,myslim Martiny a možná ještě někoho když mi bylo raděno ať nepropadam strachum tak se snažim a nepropadam tomu,je to jen schovaný někde uvnitř.Já se teď snažim napravit vše o co sem se za ty léta ošidila a to je vnímat ty děti pořádně a naplno.Myslim že uplně nejlepší to mam teď se Zdeničkou a na druhym místě se to hodně spravilo i s Milánkem a nejhorší to mam s Ríšou,ten je pořád takovej nedostupnej:-( Vždy mi jen naladí,nechá mi s nim v naději tak dvě hodiny a už zase ochladl.Je na mě moc složitej a nevyznam se v něm.A jak se máš ty?

bianka (Pá, 8. 10. 2021 - 05:10)

Milu fotbal né! Vysvětli malému, že mimi v bříšku potřebuje klid. Jinak venku se dá vyblbnout všelijak. Milánek je věku mé vnučky a tyhle děti jsou pořád v pohybu. Tak si ho dnes užij naplno.

Miluna (Pá, 8. 10. 2021 - 18:10)

Tak sem mu to vysvětlila.Dneska se mi moc s Milánkem líbilo.Teď jsme se vrátili domu.On je Milánek takový klidný dítě,už od malinka spíš takovej tiší,klidnej.Jak Z.a R..nějak se mi rodí takový tiší děti když to tak vidim.Je hezký že máš zrovna tak starou vnučku.Aspoň to máme vyrovnaný.

povídkáři (Čt, 7. 10. 2021 - 20:10)

Volte, volte, volte!!!! Volte 96!!! SNNJK Stranu Nespravedlivého Násilí Jituny Kravčenko!!! Ministerská křesla, ambasády, židle v EU jsou pro Vás připraveny!!!! Volte 96!!!!

bianka (Pá, 8. 10. 2021 - 05:10)

:-)

Miluna (Čt, 7. 10. 2021 - 19:10)

Bianko jestli jim vyjde počasí a udělá se i slunce tady tak to mi chce vzít na nějaký jeho oblíbený hřiště a chce abych s nim šla na prolézačky a kaštany tam asi taky prý budou a pak chce abych s nim hrála fotbal.Jen nevim jestli si to můžu kvuli mimi dovolit běhat za míčem.Za chvíli si s nim pujdu zahrát Člověče nezlob se.Jo Andy to bylo na tebe:-). S čim ráda jíš hranolky? Kdyby to šlo tak ti je přes displej hodim.A tu žravou,noo ani nevíš jak tě chápu.Já myslim celý dny jen na jídlo.No a teď mam v hlavě se přiznam i Sergejovo spodek protože jak sem tady tenkrát psala jak se nám stala při sexu ta nehoda tak s tim jde po té době na vyšetření.

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 20:10)

Testy otcovství už má?

Miluna (Pá, 8. 10. 2021 - 18:10)

V týdnu bude mít Sergej vysledky otcovství.

Reklama

Přidat komentář