Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 20:10)

Testy otcovství už má?

Miluna (Pá, 8. 10. 2021 - 18:10)

V týdnu bude mít Sergej vysledky otcovství.

Andrea (Čt, 7. 10. 2021 - 19:10)

Já jsem viděla na Pinterestu ježka z přírodnin, tělo z um.lahve, místo bodlin šišky, listí,šípky, čumák obalit provázkem,to si udělám na zahradu až se budu třeba nudit.

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 20:10)

Slečna Trpaslík?

bianka (Čt, 7. 10. 2021 - 19:10)

Nebo z kaštanů udělat takového hada
Taky jsme papíry stříhali na proužky, sledovali je jako řetěz, sem tam na to nalepili barevný list.... ale dnešní děti si asi hrají jinak, nebo by ho možná bavilo hledání kaštanů. Víš Milu, vyblbnout se s ním venku, takové děti si už hezké vzpomínky pamatují.

Andrea (Čt, 7. 10. 2021 - 18:10)

Milu,jestli to bylo na mě,tak mám sestru a bráchu.Milu, hoď mi pár hranolků,dnes mám žravou.

bianka (Čt, 7. 10. 2021 - 18:10)

My jsme na podzim s dětma navlékali na nite barevné listy, hledali kaštany, žaludy a dělali různé zvířata nebo postavy. Nebo máš nějaký plán na zítřek s Milánkem ?

Andrea (Čt, 7. 10. 2021 - 16:10)

Holky, já miluju Pavlovu, chodíme na ní s holkama, těch bych s prominutím sežrala vagón.Dnes jsem si udělala radost,koupila jsem si ne boty,ani kabát,ale mrazák,4 šuplíky.Jupiii, tam se to bude krásně plnit.Jo a teď si dám krkovicku, brambory a mrkev.No není dnes krásný den?U nás zataženo.Lallo,jsi z kraje,kde mám mojí rodnou sestru.Milu, užij si to s Milánkem

Miluna (Čt, 7. 10. 2021 - 18:10)

Moc se snažim si to užít jen kéž by mi opustil ten temnej stín z toho jak udeřil na plno podzim.Zatim se mi moc nedaří se toho zbavit ale moc se snažim.Tak vidíš tak sis udělala radost.Milánek chce hranolky tak mu je udělam.Kolik máš sester?

lalla1 (Čt, 7. 10. 2021 - 17:10)

Jéé, já tedy jsem tady vždy jen půl roku a pak zpátky do Prahy ale je to milé. Pavlovu taky miluju a je to mor:) Jo a ty jsi si radostně koupila mrazák, já neradostně novou myčku právě do bytu v Praze protože mi mrcha chcípla

bianka (Čt, 7. 10. 2021 - 15:10)

Aha, to musí být dobrý, ořechové zákusky, nebo ořechové cukroví to taky můžu.

bianka (Čt, 7. 10. 2021 - 15:10)

Máničky se asi u nás nevedou, ty neznám.

Mia 22 (Čt, 7. 10. 2021 - 15:10)

Je to jako ořechová laskonka a šlehačka je uvnitř i nahoře.

Mia 22 (Čt, 7. 10. 2021 - 15:10)

Já mám moc ráda rakvičku a takový ty černý trubičky se šlehajdou a nebo máničky. Jéééé už jsem je dlouho neměla. Taky tě tak rozčilují lidi, kteří ti řeknou - musíš se smát, smát - kdyby to bylo tak jednoduchý. Vidíš, tak si představila Milánka v lokomotivě a člověka na kolejích, tak je ti jasný, že to nesmíš udělat, prostě nesmíš.

Miluna (Čt, 7. 10. 2021 - 18:10)

Jo přesně hodně mi takový lidi štvou a bohužel tohle mam u rodičů když mi říkaji že si nějakou zimu nemam připouštět.Ale ono mi to napadá samo,je to prostě taková nepříjemná negace ve vzduchu.I když se snažim a dělam cokoliv,jde to zamnou jako stín:-( Jak se cítíš ty? Máničky taky neznam tak kouknu na internet.Už jsme s Milánkem doma,tak se mu tam líbilo.Teď mam chuť ho pořád mazlit ale to chvíli drží a pak zas trochu odejde.Jo viď jak chce zrovna být strojvedoucí a já měla ty svoje plány tak je mi z toho divně.Ukazuje mi na mobilu různý vlaky a žije tim a to sem nikdy dřív když sem s nim povídala před video hovory ani nevěděla.Ale prý je tak rozhodlí teprv půl roku.Začlo to od doby kdy s nim Štefan byl na Slovensku vlakem a byli i ve vozech kde se spí a jídelní vůz a hrozně si vlaky zamiloval.Ale tak já taky se uklidňuju jízdama ve vlaku tak že by kousek něco po mě? Jen teda když si odmyslim ten muj plán.

Mia 22 (Čt, 7. 10. 2021 - 14:10)

Tak jsem si vyměnila žárovky v lustru páč zdechly. Máme takovej blbej, pro mě nepraktickej lustr, žárovky jsou takový malý cosi se dvěma drátky. Prodavačka povídala, že na ně nesmím hrabat holejma rukama ((. Nejdřív jsem si donesla schodky, načež se Mia odporoučela do jinýho pokoje s výrazem, že u toho nemusí být a že bába určitě spadne. Do kapsy jsem dala to cosi, na ruku hadrovou rukavici a hned ztratila cit v prstech. Zjistila jsem, že s brýlemi nevidím skoro ani lustr, natož kam mám vrazit to cosi, tak jsem brýle odhodila a snažila se to tam narvat. No povedlo se, i když jsem se trochu zpotila. On ten mužskej element je v té domácnosti někdy opravdu zapotřebí.

Miluna (Čt, 7. 10. 2021 - 15:10)

No tak ještě že si to nějak zvládla a nějak mi pobavilo jak fenka Mia utekla.Jo ty chlapi v těhle věcech chybí.

lalla1 (Čt, 7. 10. 2021 - 14:10)

Oblast Benešovsko: Teplo ale pošmourno. Konec hlášení

Mia 22 (Čt, 7. 10. 2021 - 14:10)

U nás je taky pošmourno, ale neprší. Takovej den na nic. Tak jsem se pustila do úklidu spižírny, už to bylo potřeba. Milu, tak si to s Milánkem pěkně užíváš, přeje vám to oběma.

Miluna (Čt, 7. 10. 2021 - 14:10)

Mě to moc štve jak nás dvě to počasí dokáže strašně ovlivňovat.Pro mě pro normální fungování je to ta nejdůležitější věc a tak to nemále lehký a naprosto chápu co cítíš.Tu spižírnu sem taky chtěla vyklidit až tam budu:-) Rodiče mi v tomhle vůbec nechápou že to na mě takhle hrozně působí to počasí.Máma říká že se tomu poddávam což ale neovlivnim a táta ten mi řekne že to mam tak jakou náladu si sama v tom počasí vytvořim ale když mi v tom se cítit normálně prostě nejde?? Já uplně cítim jak s tim bojuju,jak to kazí a ničí den když je mi jinak s Milánkem hezky.

Reklama

Přidat komentář