Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

povídkáři (Ne, 10. 10. 2021 - 09:10)

Volby byly zfalšované!!!! Teta kamarádky naší šéfové viděla rozbabalenou bednu a určitě z ní vyndávali lístky SNNJK!!!! Budeme podávat trestní oznámení!!!! Navíc jsme nedosáhli na 1.5% stejně jako kamarád Svolný a to nás sejří, protože nedostaneme 100Kč na jednoho voliče jako ostatní BTW jen si to spočítejte. Z čeho budou financovány setkání stálic s mohutnými pařbami? Jituniny létající prostředky? Haleschovy sociologické výzkumy, Kotíkovy klidné dny plné šukajících ptáků, Tubošova červená trička? Martiny a Adriany dovolené a výlety? Z čeho bude Ria financovat údržbu svých nových vřesovišť, Vianka údržbu svých fungl nových kukadel, Lilly značkové kabelky a Sonny nové a nové offshorové haciendy??? Aha?

jo (Ne, 10. 10. 2021 - 09:10)

když budete dobří tak za 4 :-)

Sany11 (Ne, 10. 10. 2021 - 08:10)

Dobre ranko. Pojdme zalozit levicovou stranu ;) :D Za 8 let jsme v parlamentu ;)

lalla1 (Ne, 10. 10. 2021 - 08:10)

Pročítám a zareaguji na konkretní. Aleš psal o levici. Samozřejmě bez levice v parlamentu je to průšvih. Průšvih také je, že my levicově smýšlející (mluvím o moderní, neextremistické levici) máme už dlouhou dobu smůlu. Jediná levicová strana ČSSD už dlouho upadá, je to sice nejstarší a programově nejkontinuálnější strana, ale bez jasného programu, který by nejen kritizoval ale i stanovoval jak z konkretního problému ven, bez osobností...atd.. Dobrá, podařilo se jí vstup do EU, dnes se sice na EU díváme kriticky, ale je to fakt. Moderní levicová strana nevznikla, Velká škoda, protože pravice potřebuje zpětnou vazbu, dohled a kritiku levice v parlamentu...

bianka (Ne, 10. 10. 2021 - 07:10)

A za další čtyři roky? Psala jsem tady taky o tom, a jdu si užít neděli.:-) Tady na nule. Konec hlášení. :-))

-Aleš- (Ne, 10. 10. 2021 - 07:10)

Levicové vlády většinou vydrží dvě volební období, než lidi zapomenou jak je ty pravicové odíraly.

bianka (Ne, 10. 10. 2021 - 07:10)

Kdo ví, co bude příště.

-Aleš- (Ne, 10. 10. 2021 - 07:10)

Já to vím, koalice půjde za čtyři roky od válu, protože nesplní očekávání lidí.

-Aleš- (Ne, 10. 10. 2021 - 07:10)

Já jsem byl s vládnutím ANO poměrně spokojenej a neměl jsem vůbec pocit že by měla přijít změna. Proto jsem je volil. Věřím tomu že tak to měla většina lidí, ale nechali se napálit řečičkama o změně. Přitom šlo jenom o to vyšachovat Babiše a změnit tok peněz pro svoje kamarády. Obyčejnej člověk na téhle změně jenom tratí, ale to brzy uvidíme všichni.

-Aleš- (Ne, 10. 10. 2021 - 07:10)

Babiš měl důvod být sebejistej, jeho strana získala přes 27% hlasů a ve sněmovně mají nejvíc poslanců ze všech. To jeho potenciální koaliční partneři selhali. Taky je to chyba levicových voličů, kteří kdyby sledovali volební průzkumy, tak by si museli vybrat jenom mezi ANO, ČSSSD A KSČM. Stačilo aby se ČSSD nebo KSČM přehouplo přes 5% a dneska bychom se bavili o něčem úplně jiným. Místo toho šli a hodili to Přísaze, Trikolóře nebo Volnýmu, i když bylo jasný, že se do parlamentu ani jeden nedostane. Ale není to konec světa, pravicové vlády mají vždy krátké trvání, jakmile začnou lidem sahat na prachy, tak ti se začnou bouřit. Příště se tam zase dostanou socani a když ANO najde solidního lídra, tak zase budou vládnout oni.

bianka (Ne, 10. 10. 2021 - 06:10)

Bylo zajímavé sledovat jak si byl Babiš sebejistý. A najednou
BUM. Podobné to bylo i u
Pirátů. Každopádně už změna byla nutná a lidé to věděli. Jen bohužel, líp nebude. Ale o tom už jsem nedávno psala.

:) (Ne, 10. 10. 2021 - 06:10)

Doporučuji ministrům Čermákovi a Tušlovi, aby raději šli do práce a začali dělat něco užitečného. Copak oni věřili, že Volný a spol. zvítězí? Tak hloupí snad nejsou...

lalla1 (Ne, 10. 10. 2021 - 08:10)

Smajle, ono vítězství stran jako Svolný blok, SPD atd by pro tyhle lidi bylo horší než ti co zvítězili. to jsou silně pravicové strany, které by něco jako nechodit do práce netolerovali :)

Martina (Ne, 10. 10. 2021 - 00:10)

Jsem šťastná. Zdravím Stálice. :-)

Richard (So, 9. 10. 2021 - 22:10)

Ano Lallo, dopadlo to nakonec dobře ale je mi blbý to psát před mámou. Víš jak to názorově s mámou máme.

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 22:10)

Ahoj, nejsem Lalla ale tvoje máma politiku vůbec nechápe, ty jo. To není o názoru, ona je líná si něco zjistit z opravdových informací ani neví co jsou fakta, je to těžký.

Richard (So, 9. 10. 2021 - 23:10)

Asi to tak je,ale teď jí nechci ohledně nenarozenýho brášky či ségry rozčilovat. Nejspíš je z výsledků voleb na nervy. Bere to jako prohru a co jsem koukal lidi z jejích skupin píšou,že si musí vzít Neurol a že je chytla deprese,nebo,že něco vzteky rozmlátili.A tady doma Sergej který je právě pro Babiše tak s ním taky nemá cenu o tom mluvit.

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 23:10)

Ne, jeho máma je normální a pamatuje si co tady za vlády těch sráčů už bylo narozdíl od mladýho Richarda. Super hrubá mzda, při každé návštěvě doktora solit prachy i za pobyt v nemocnici a další hnoje.Na takový šmejdy vám sere pes!

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 05:10)

MIluna? Která nikdy nepracovala dýl jak měsíc a ještě načerno? Haha, superhrubá mzda. A nakažená ajdsačka feťačka, do který stát cpe prachy ze zdravotnictví horem dolem? A jaký prachy jsi solil doktorům ty, tu padesátikorunu, když jsi lezl k doktorovi kvůli rýmě?

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 05:10)

Jeho mámu nějaká superhrubá mzda nemůže zajímat, ona v zásadě nepracuje, ona se přiživuje. A pochybuji, že ví, kdy ODS byla u vlády.

Reklama

Přidat komentář