Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Pavkol (Čt, 7. 10. 2021 - 15:10)

díky moc (že ti ten věk nedělá problém)

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 15:10)

Patřím mezi starší muže a stále jsem ve formě. Nemyslím si, že potentní muži vyššího věku jsou "slušnější". Jen jsou zkušenější a ví že zdrženlivost a galantnost ženy oceňují více, než debiní agresivitu. Nikdy jsem nebyl lovcem, ale o to častěji jsem byl loven, a pro mne a pro Diany (bohyně lovu), to bylo mnohem zábavnější. Taky se mi stalo, že žena měla orgasmus jen z toho, že mne měla, aniž došlo ke styku. Stačilo pár polibků, objetí a sáhnutí a bylo to. Jinak k tomu druhému. Krásné a vnadné ženy rády muže provokují svojí nahotou, nebo poodkrytím vnadů a pak se baví tím, co to snimi dělá, třeba jejich erekcí. To je ovšem jen koketování. Vůbec to nemusí znamenat, že mají vážnější zájem. Nadržení muži se pak mohou divit tomu, že šlo jen o hru.

Šárka (Čt, 7. 10. 2021 - 16:10)

Proto mám raději očumování od starších mužů, protože spíš pochopí, že je to jen oboustranná zábava. Nadržení mladíci by to mohli pochopit jako výzvu k akci a chtěli se mě zmocnit. Mezi takové můžu jen s přítelem, nebo se úplně vyhýbat očnímu kontaktu. Ten je podle mě nejnebezečnější, je to jako použít červený hadr na bejka.

Pavkol (Čt, 7. 10. 2021 - 18:10)

aha jakože by se ten dotyčnej směl dívat jak se dívka vymočí ale nekoukat jí při tom do očí :)

Šárka (Čt, 7. 10. 2021 - 19:10)

Kdybych musela čurat někde, kde mi na pičku budou vidět mladí nadržení kluci, tak se jim nebudu dívat do očí. Jinak by to mohli považovat za nějakou sexuální výzvu. Oni ať se koukají, kam chtějí. Jinak pánové, dnes jsem měla náročný den. Něco napíšu ještě později.

Karel (Pá, 8. 10. 2021 - 08:10)

Šárko, takže by ses nestyděla močit někde před více chlapama? A už jsi to někdy dělala? A jaký jsi u toho měla pocit?

Šárka (Pá, 8. 10. 2021 - 10:10)

Ptáš se, jaké to čurat před kluky? Jasně, že se vždycky stydím. Jde o to, jestli stojí za to stud překonat. Je rozdíl, když tě někdo nečekaně přistihne, nebo když by to mělo být naschvál.
S přítelem už to mám jasné. Když jsem čurala ve sprše, tak jsem si vždycky myslela, že si nevšimne. Pak si jednou všiml, to jsem s moc styděla a omlouvala se, že jsem to už nemohla vydržet. Ale on řekl, že to je normální a vyčural se taky. Když pustím vodu a chce se mi třeba jen malinko, tak mi to sprcha vyprovokuje a musí všechno ven. Přítel mi tam zajede rukou a já mu udělám mezi nohama místo, aby mi tam mohl dát celou. Pro mě je to sexuálně celkem neutrální, to samotné močení, ale on má rád, když se mu vyčurám do dlaně. Líbá mě přitom a říká, že cítí i mou úlevu a slast. Mě dělá slast spíš ta ruka na kundě, než ta úleva. Záleží na tom, jak moc jsem jedno nebo druhé potřebovala. V našem případě je můj stud už tak malý ve srovnání s potěšením, které mu tím poskytnu, že mi to opravdu nevadí. Mě vzruší ta jeho radost, takže to vlastně dělám i pro sebe a ráda.

S cizími je to komplikovanější, ale obrovská vlna studu při náhodném přistižení je takový zážitek, že se na něj dá dlouho vpomínat. Jeden takový mám. Pak mám taky za sebou jednu prohranou sázku. Ale to mi bylo 15 a kdyby o tom naši věděli, tak by mi tenkrát rozsekali prdel. I tak jsem ráda, že se to stalo a že o tom můžu aspoň někomu vyprávět, jestli to někoho potěší.

Wendy (St, 13. 10. 2021 - 14:10)

Nikoho nezajima jak to bylo s tim nahodnym pristizenim a s tou sazkou? Me by to zajimalo. Me jednou rodice chteli narezat po navratu z mejdanu.

Pulec (St, 13. 10. 2021 - 16:10)

Wendy jestli hceš tak to napiš tu [email protected] rád si popovídám a jak jsi na tom teď mně by to moc zajímalo

David (Pá, 8. 10. 2021 - 10:10)

Jardo, no tak. Už jsi trapný dost

Jarda (Pá, 8. 10. 2021 - 10:10)

Dejve, to nejsem já. Myslíš, že bych něco takového dokázal vymyslet? Vždyť jsem ještě blbější než ty.

Pavkol (Pá, 8. 10. 2021 - 08:10)

Karle já si myslím že každá holka to udělá před když už tak jedině před jedním. (tím sámo nemyslím sebe ale toho s kým by zrovna byla)

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 16:10)

Navíc "zkušení" umí ocenit a správně vychutnat krásu ženského těla, jako zázraku přírody, bez přebytečných hormonů. Potěší se pouhým pohledem a někde v ústraní své snění završí ejakulací.

Šárka (Čt, 7. 10. 2021 - 23:10)

Ty se teď vyjadřuješ podobně, jako jeden starý pán, který mě loni pozval na nudapláži na drink. Teda on to neplatil, protože mě pozval v Řecku, kde jsme měli all-inclusive, a drink jsme si dali až večer v hotelové restauraci. Říkal, že se na mě dívá jako když nějaký znalec umění obdivuje něco, co by sám nedokázal vytvořit. Zkrátka zlákal mě na lichotky.

Holky, které nejsou ochotny poskytnout potěšení pohledem na ně, se prý podobají vlastníkům uměleckého díla, které nikdo nemůže vidět, protože ho má vlastník v trezoru. Pokud by byl autorem umělec, mohl by ho tam mít vlastník 100 let, potomci by ho asi dobře prodali a vydělali by na tom, aniž by někomu udělali radost. Ženská těla však netvoří umělec, ale bůh. Místo skrývání můžeš udělat radost svým přátelům, když se o tu krásu podělíš, případně si můžeš i přátele získat.

Ne každé lidské bytosti bylo naděleno stejně. Já mám něco, o co jsem se nezasloužila. Je to dar, ale nemůžu čekat ani 20 let, aby se zhodnotil. To, co mám já, je pomíjivé, a ten člověk, kterého by někdo mohl nazvat úchylným starcem, mi umožnil si to uvědomit. Neřekla bych, že jsem typem nějaká modelka, ale mám aspoň mládí a trochu fungující vnady.

Když vás někdo považuje za úžasné boží dílo, které v mládí ocenit nedokázal, tak je úplně báječné si o tom popovídat se starým člověkem, který vás považuje za sluníčko, v jehož světle se mu svět zdá krásnější a barevnější, jako za mlada. Když se chce pohledem na mě jen pokochat, proč mu to nedopřát? Usmívat se na něj, když mi masíruje prstíčky u nohou a kouká přitom do lasturky, a přijmout návrh na tykání. Také jsem od něj neslyšela žádné oplzlé návrhy.

V této diskusi se sice nemůžu nikomu ukázat, ale můžu si pocvičit vyjadřovací schopnosti, které v životě jistě uplatním, i když ne v těchto tématech. Jestli někdo završí své snění ejakulací v ústraní, tak je jen dobře, že se mi ho snad podařilo potěšit. Ve skutečnosti nemám v oblibě před někým čurat, ale vycítila jsem, že je to pro někoho vzrušující. Tak popisuji i některé drobnosti ze všedního života, které bych svým přátelům nevyprávěla. Třeba co si myslím nebo cítím v sauně. Snad mi to nebude mít nikdo za zlé. S lidmi nemám žádné problémy a dokážu vyjít přátelsky s každým, i s těmi, kteří se jiným zdají protivní nebo nesnesitelní. Pokud mi někdo bude nadávat, nereaguji na to, protože to považuji za jeho problém. Tady v diskusi se tomu nevyhnete, jsou tady lidi s různými problémy, kteří se odreagují tím, že se vydávají jeden za druhého a píšou blbosti nebo vulgarity. Mě je opravdu jedno, který Pavkol je ten pravý. Píšu to pro všechny. Když je tam něco hnusného, rozladí mě to jen na chvilku, jiný mě zase pochválí a na sluníčku skvrny zase zmizí. Teď už musím do hajan, takže Pulcovi popíšu až zítra svůj návrat domů a jak vypadaly mé kalhotky. Pro Pavkola, ať už pravého nebo nepravého: na velké straně jsem už druhý den nebyla. Ten detoxikační čaj mě předevčírem vyprázdnil opravdu důkladně. Ale necítím žádný problém, v břiše je mi lehko.

David (Pá, 8. 10. 2021 - 09:10)

Jardo ,alias Šárko, Renata to ještě zatím neví

Pavkol (Čt, 7. 10. 2021 - 16:10)

Právě prot, je mi 46, tak bych rád dělal společně s tebou potřebuj

Pavkol (Čt, 7. 10. 2021 - 16:10)

zase se někdo vydával za mě a dneska už bylo nějaké záchodové čůrání event. i to druhé?

Pavkol (Čt, 7. 10. 2021 - 13:10)

mě by to taky zajímalo jsem 46

Šárka (Čt, 7. 10. 2021 - 10:10)

Vlezla jsem do sprchy vedle něj, on se vždycky snaží tvářit, že na mě nekouká. Jakmile pustím sprchu, je to u mě jako reflex, hned se mi chce čurat. Otočila jsem se ke sprše se zakloněnou hlavou, vypláchla si tak pusu a spustila to. Ve stoje to není vidět, že jsem k té vodě stékající po břiše a nohou něco přidala. Stejně by mu to asi nevadilo, ani kdyby to věděl, ale vědět to nemusí. Trochu jsem to brzdila, aby to nestříkalo a stékalo jen volně po stehnech. Cítit to taky není, protože vodu si po sauně pouštím studenou. Jen kdyby mi tam sáhl, tak by cítil, že je to teplejší. Kromě toho odvádím pozornost tím, že si přejíždím rukama přes prsa, jakobych si je potřebovala líp umýt. Abych nestála tak nápadně bez hnutí. Celou dobu jsem samozřejmě ve stoje, ale nakonec se musím opláchnout i mezi půlkama. To se otočím a ohnu se směrem ke zdi, aby mi voda ze sprchy tekla na záda. lehce podřepnu a protáhnu si všechno pořádně, jednou rukou zepředu a druhou zezadu.

Pulec (Čt, 7. 10. 2021 - 10:10)

Krásně jen si to představit a co pak kolikrát jsi byla dneska čůrat a co pak dneska děláš a chtělo se ti i venku když jsi šla domů a mnela to na krajiscku

Reklama

Přidat komentář