Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

BoBo (Po, 4. 10. 2021 - 12:10)

Proč lidí už nebaví šukat a vymýšlejí takový kraviny?

Návštěvník (Po, 4. 10. 2021 - 12:10)

Asi chtějí, aby jim to nějaký pičus BoBo připomněl. Možná je to ten samý, co místo šukání do všech diskusí píše, jak mu ho někdo vykouřil na zastávce, nebo jak má velký pysky. Fakt už jsme to všichni četli, bereme to na vědomí a vyser se už na to.

Návštěvník (Po, 4. 10. 2021 - 09:10)

bylo mi tehdy 29 a jí 35 a bylo to v roce 2004

Pavkol (Po, 4. 10. 2021 - 08:10)

vidíš tak to mě by to nevadilo ne nic bych nedělal proti vůli té holky ale měl jsem jednu která když šla čůrat nechala otevřené dveře abych to aspoň dobře slyšel a pak jednou na klubu si mi sedla na klín a po té se uprdla.

Šárka (Ne, 3. 10. 2021 - 22:10)

Děkuji vám za zájem a ubezpečuji vás, že nemám problém se bavit o čemkoli. Když vás zajímá, jestli jsem dnes čurala, tak samozřejmě jo. To přece musí každý víckrát denně, pokud zrovna nežízní někde na poušti. Asi třikrát jsem byla na míse a musela jsem si pičku utřít sama, protože nikdo nebyl po ruce. Jo, a taky jsem byla ve vaně. Napustila jsem si hodně teplou vodu, takže když jsem si tam při čurání sahala, tak to bylo citelně studenější.

Karel (Po, 4. 10. 2021 - 12:10)

Šárko, a kdy ti naposledy utíral kluk pičku po čůrání? A utírala ti ji někdy nějaká holka? Nebo jsi utírala někdy ty nějakou holku po čůrání? Držely jste si někdy navzájem pysky při čůrání?

Šárka (Po, 4. 10. 2021 - 22:10)

Čistě při čurání nevím. Ale po vystříkání mě přítel dole utírá docela často. To se taky počítá, ne? A oholit do hladka se nechám asi zítra. Já to moc nemusím, ale jemu se to líbí. Má pak pocit, že przní školačku. S holkama si nevzpomínám, že bychom si ji vzájemně utíraly. Ukazovat, koukat dovnitř, to jo. To kamarádky dělají běžně, že čurají společně. Zvědavé jedna na tu druhou jsme byly vždycky. Samy sobě se tam tak dobře nepodíváme. A držet si vzájemně pysky? To nevím, jak to myslíš. To nás nikdy nenapadlo. To bychom je měly asi dost vytahané. Tys to někdy viděl?

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 09:10)

chtěl bych být tvoje kamarádka :) když teda tvrdíš že holky to dělají zase jen před holkama. Bohužel jsem kluk takže mi budou asi muset stačit WDgirls a jiná videa

Šárka (Út, 5. 10. 2021 - 09:10)

Tak to zkusíme, budeš moje kamarádka. Wdgirls jsem viděla,uděláme to

Pavkol (Po, 4. 10. 2021 - 07:10)

děkuju ti moc ajsem rád že ti má patřičná zvědavost zatím nevadí

Jana (Po, 4. 10. 2021 - 07:10)

Akorát jsem vstala a četla jsem si tvůj příspěvek na záchodě. Poslouchala jsem, jak to crčí a vzpomněla jsem si, že jsem měla kamarádku na střední škole, co se za ty zvuky strašně styděla. Když byla na návštěvě, tak měla kvůli tomu problém dojít na záchod a prdnout si tam. Při čurání si tam strkala ruku, aby to po ní stékalo tiše. Přitom je to krásná holka a měla problém se kvůli tomu s někým seznámit.

Pavkol (Po, 4. 10. 2021 - 11:10)

a ty s tím problém Jano nemáš tobě nevadí že je to slyšet?

Jana (Po, 4. 10. 2021 - 13:10)

Nemám, ale u nás nikdo za dveřmi kvůli tomu neposlouchá. Každý to bere jako normální věc, která nikoho nevzrušuje. Hádám, že ty bys nejradši vlezl dovnitř a podíval se, jak to ze mě teče. Jinak ta kamarádka už se té stydlivosti zbavila. Vylízal jí z toho její kluk. Podrobnosti nevím, ale snažím si je představit :)

Pavkol (Po, 4. 10. 2021 - 15:10)

asi si o mě myslíš buhvíco ale i tak za pěknou aochotnou odpověď. to víš že jo ale jen tam kde bych měl náznak že se to proti mě neotočí

Pulec (Po, 4. 10. 2021 - 13:10)

Ahoj Jani tak jak pak jsi na tom teď

Návštěvník (Ne, 3. 10. 2021 - 22:10)

Šárko. Všicni čůráme tak často, že z toho nelze dělat nic výjimečného. Výjimeční jsou jen ti, kteří z toho dělají senzaci.

Návštěvník (Ne, 3. 10. 2021 - 19:10)

Šárko. Pavkol je ze skupiny "Pravé lásky", kde lásku zaměnili za čůrání a kakání. Prosím tě, zůstaň normální a bav se s námi, kteří tyto potřeby považují za normální a téměř neerotické.

Pavkol (Ne, 3. 10. 2021 - 19:10)

myslíš to dobře ale nemáš právo si hrát na nějakou mravní hlídku která to tady bude brzdit

Pavkol (Ne, 3. 10. 2021 - 19:10)

tak ti fakt teda děkuju jediná kdo to v poslední době chápal a ty mi jí odradíš. proto jsem tam psal že mě fascinuje spíš jen u toho čůrání a s tím druhým že mám jenom "odposlechovou" zkušenost ze svých 17 let. odpovědět mi může ale nemusí ale záleží to na ní nemusíš mi jí takhle nahlodávat

Návštěvník (Ne, 3. 10. 2021 - 19:10)

Já ti jí nenahlodávám, ani jí nedrazuji od odpovědi. Jenom nechci aby takový klenot nepropadl jen tvým potřebám, protože to by byla ztráta i pro ostatní, kteří nevyznávají jen pissing.

Reklama

Přidat komentář