Reklama

Ariana a Raven

d (Pá, 22. 9. 2006 - 03:09)

Proc se tu furt opakuje "naschval" Kveta.A co jako? Lucka Bila je taky Hanka a co ma byt????Kveta je nejaky divny jmeno??Jen aby to sem nepsala nejaka Bozena nebo Jana nebo treba Nikol z toho zase zvracim ja.

Kníča (Čt, 21. 9. 2006 - 13:09)

Umějí moc dobrý horoskopy.

Topolánek (Pá, 8. 9. 2006 - 15:09)

Ale nejsou.

egi (Út, 29. 8. 2006 - 20:08)

Květa s Ravenem je fialovej hnus.

Raven Argoni ( (Út, 20. 6. 2006 - 14:06)

Bravo, ale stačilo jednou.

Var (Po, 19. 6. 2006 - 14:06)

Když ho zašlápneš nechtíc, tak mu přece nevnucuješ svou vůli, vole. A ten citát je skvělý.

Nevar (Po, 19. 6. 2006 - 14:06)

Takže když zašlápnu pavouka,třeba nechtíc,vnutím mu svou vůli a on co má dělat?

Raven Argoni (Po, 19. 6. 2006 - 11:06)

Citát roku

Nikdy nevnucuj svou vůli jiným živým tvorům a nikdy si nenechávej vnucovat vůli někoho jiného. To první je projev psychické choroby, to druhé je nezdravé.

Raven

Quido (Út, 18. 4. 2006 - 18:04)

Co je to za propagandu?

Lžičař (Pá, 6. 1. 2006 - 22:01)

HOT NEWS Novinky Dále úspěšně pokračujeme v rubrice Sex a vztahy podle Ariany na www.super.czRozlézáme se po internetu,Rozlézáme se po časopisech,Jsme v televizi, jsme slavní!!!

Justýn (Pá, 6. 1. 2006 - 17:01)

Tak teď je nám o nich už všechno jasný!

Argoniovi (Pá, 9. 12. 2005 - 19:12)

Další důležité informace najdete pod tlačítkem News (Hot News) OFFICE: BŘEHOVÁ 1,PRAHA 1, STARÉ MĚSTO - JOSEFOV Trasa: od Metra Staroměstská směr Staronová Synagoga, Pařížská nebo Maiselova ulice, 5

Argoniovi (Pá, 9. 12. 2005 - 19:12)

Jaké má Ariana ráda barvy Zelenou, protože je to barva přírody, jara a znovuzrození a je to také barva tarotové karty Blázen (Žolík, Joker), barva regenerace (Ariana se ráda regeneruje, nejraději by se regenerovala od rána do večera, bez přestávky na oběd).Tyrkysovou, protože je zvláštní, Ariana často tyrkysově hýří na našich fotografiích, kde ji používá místo klasické tělovky. Indigo - je velmi tajemná barva, zvláště když je tak temná jako letní noc. K tomu má ještě ráda zlatou a stříbrnou. Raven má rád zelenou hlavně, když přijíždí ke křižovatce, tyrkysovou prý na sebe rád vezme až pár dní po smrti, ale má rád modrou a fialovou. Jeho oblíbené fialové ponožky dokáží zrychlit tep nejen jemu... Vůně Ariana: Thierry Mugler, Angel, Lolita Lampicka, Opium, Chanel No. 5. Raven - Hugo Boss, Sanini, pečené kuře. Aroma vůně Třešeň, Lytsea Cubeba, santal, vanilka, ambra, jasmín. Raven občas inklinuje k těžším vůním, jako je opium. Oblíbení návrháři Ariana: Versace, Dior - Galiano, Chanel, Lagerfeld, Gucci, Tom Ford (uvidíme), Louis Vuitton, Hermes. Raven: Levi´s, Armani, Dunhil, Bugatti, Marlboro Clasic (nezapře se v něm kovboj a praktický muž, který dokáže rozdělat oheň poslední vlhkou zápalkou na sněhu a bez dříví), Harley Davidson, občas nepohrdne nátělníkem od Versaceho nebo košilí od Hugo Bosse. Ale těch řečí

Míša (Čt, 22. 9. 2005 - 20:09)

Doufám, že jsem moc nevyjela, to jsem neměla v úmyslu. Ale za svým si stojím. Jsem ráda, že aspoň s někým lze komunikovat na doktorce v pohodě. Tak hezký večer. M.

Hejtmy (Čt, 22. 9. 2005 - 20:09)

OK no problem pak je to v poho...

Míša (Čt, 22. 9. 2005 - 09:09)

Já si zase myslím, že mám na svůj názor právo a to že nejsem z jejich stránek nadšená přece není zločin. Jo a co se týče citace, tak přesně tak jsem to myslela - pokud je to jejich vůle, ať dělají, co je libo, ale MNĚ se to přece líbit nemusí a můžu to říci, nebo ne? Také dělám spoustu věcí, za které jsem kritizována a nikomu to neberu...

Hejtmy (Čt, 22. 9. 2005 - 06:09)

Ty Míšo... pokud tady cituješ Crowleyho, pak jistě víš co jeho slova znamenají. Každý člověk by měl dosáhnout své pravé vůle a pak může dělat co on chce protože je to v souladu se zákonem že? protože jedná v souladu se svou pravou vůlí. Pokud tedy někoho pravá vůle je, že vykládá karty a ještě velmi kvalitně, tak proč by za to nemohl být kvalitně zaplacen že? já v tom problém nevidím. Jozef Karika si za kurzy účtuje též deset tisíc...viz www.karika.sk a mimo jiné pokud kritizuješ někoho web, vytvoř vlastní a lepší...:-)

Hejtmy (St, 21. 9. 2005 - 21:09)

proč by to dělali? Chtěj se mít dobře a o to přece jde ne?

Michaela (St, 21. 9. 2005 - 10:09)

No, to jsme je ale pěkně rozebrali! Teď si jistě půjdou sypat popel na hlavu a světský statky rozdají chudejm!

Míša (St, 21. 9. 2005 - 10:09)

kéž by to šlo...

Reklama

Přidat komentář