Reklama

Ariana a Raven

andy (Po, 5. 2. 2007 - 23:02)

omlouvám se za to zahlcení, blbne mě net :-)

andy (Po, 5. 2. 2007 - 23:02)

určitě záleží na samotným odborníkovi, ne všichni jsou dobří, ale zase říct, že jedou podle šablon a nemají vlastní názor, je úplná blbost, to jste se asi s žádným oborníkem nesetkal/a. Tady nejde vůbec o titul. Někteří lidi se rodí s darem být skvělým psychologem a pomáhat a přitom můžou vychodit jenom základku, ale A+R mezi tyhle lidi rozhodně nepatří, to je ten problém.

andy (Po, 5. 2. 2007 - 23:02)

určitě záleží na samotným odborníkovi, ne všichni jsou dobří, ale zase říct, že jedou podle šablon a nemají vlastní názor, je úplná blbost, to jste se asi s žádným oborníkem nesetkal/a. Tady nejde vůbec o titul. Někteří lidi se rodí s darem být skvělým psychologem a pomáhat a přitom můžou vychodit jenom základku, ale A+R mezi tyhle lidi rozhodně nepatří, to je ten problém.

andy (Po, 5. 2. 2007 - 23:02)

určitě záleží na samotným odborníkovi, ne všichni jsou dobří, ale zase říct, že jedou podle šablon a nemají vlastní názor, je úplná blbost, to jste se asi s žádným oborníkem nesetkal/a. Tady nejde vůbec o titul. Někteří lidi se rodí s darem být skvělým psychologem a pomáhat a přitom můžou vychodit jenom základku, ale A+R mezi tyhle lidi rozhodně nepatří, to je ten problém

m (Po, 5. 2. 2007 - 04:02)

Vetsinou dotazu smerujicim k A+R snad neni ani nutne zatezovat odborniky ja myslim ze jim pisi sveprani lide kteri snad vedi ze nemaji titul psycholog atd.a tak rady od nich berou.navic mi jejich rady prijdou mnohdy lepsi nez od odborniku.ty jsou casto jak podle sablon a vlastni nazor zadny.Vubec mi nevadi.

andy (Ne, 4. 2. 2007 - 21:02)

Myslím, že by lidi, kteří věří Arianě a Ravenovi a chtějí od nich radu, měli hledat pomoc nejen u nich, ale u víc poradců. Jejich rady jsou naprosto nekvalifikovaný a v některejch případech radí věci, který můžou člověku mnohem víc ublížit než pomoct. Jestli máte nějakej problém, zajděte radši za odborníkem. Ariana s Ravenem mají samozřejmě svoje zkušenosti a názory na řešení problémů (jako kdokoliv jinej, třeba soused nebo pošťák), který můžete vyslechnout, ale nejde je brát stoprocentně vážně. Nevím, jestli za svou poradenskou činnost mají peníze (ať radši začnou třeba malovat nebo najdou jinej obor,kde nikomu neuškodí a můžou vydělávat) anebo to dělají fakt jen z lásky k lidem (v tom případě by se měli nad svejma radama opravdu zamyslet a zvážit, jestli jsou vždycky vhodný a psát je spíš jako názory a ne rady, kterejma by se měl někdo řídit).
Pročetla jsem pár kritik na jejich činnost, vždycky na ně reagují tak, že začnou útočit a ponižovat kritizujícího a ptát se, kam on to dotáhl a poukazovat, že jim určitě závidí. Lidi, kteří se neumí nějak nekřivácky vyrovnat s kritikou a vidí za ní zlej úmysl, by měli nejdřív zapracovat sami na sobě, než začnou někomu radit.
Jinak jim přeju hodně úspěchů ve focení a ať se radši věnují něčemu takovýmu. A.

pomněnka (St, 8. 11. 2006 - 11:11)

Já nikomu nezávidím a je mi jedno,jak si kdo vydělává peníze, je to každého věc! Nepochybuju o tom, že jsou to dobří lidi, se srdcem na pravém místě, apod.,... Jen říkám, že na magii nevěřím, nikdy bych nešla ke kartářce,... - A to, že v to nevěřím, neříkám, že se jsou "mimo mísu", hodně odpovědí, rad, které čtu na jejich rubrice, mi příjdou dobré, trefné.

Hejtmy (Út, 7. 11. 2006 - 19:11)

Asi takhle Ravena znám několik let aje to člověk v pohodě. Mikdy mě nepodrazil. Že by na všem vydělával to bych netvrdil, znám hodně lidí kterým dal třeba CD s kurzem zadara. Ono když na něčem pracuješ několik měsíců tak je spravedlivé když to prodáváš něco za to chtít. Proč ne? Chtěl bych vidět každého kdo tohle kritizuje zda by něco udělal zadarmo. Přesně jak říká Karkulka MAGIE je jiné slovo pro psychologii a Rven esoterickou psychologii dokonale ovládá... tajže kdo chce dokonalé služby musí si za ně zaplatit.... tomu se v magii říká faktor rovnováhy... Jinak nevidím nic na tom že Ariana teď poskytuje rady. proč by ne? Je na tom něco špatného vyvíjet se a dospět tam kde je? To měla dál zůstat pipinou ze Severních čech? Je to závist? Asi jo

Karkulka (Út, 7. 11. 2006 - 14:11)

Předně musím říct, že stále nevím, co si o nich myslet, resp. taky mi moc není sympatický si tímhle vydělávat těžký prachy. Asi bych na to neměla žaludek. Ale nebudu je zato odsuzovat. Určitě k tomu mají své důvody. Jinak si spíš nemyslím, že by byli šarlatáni. Já taky na zázraky nevěřím. ALE! Magie je v podstatě psychologie. Je strašně důležitý brát v potaz, že lidskej mozek je stále minimálně prozkoumán, takže má obrovský potenciál. A pokud chce někdo do toho neprozkoumaného pronikat, je na dobré cestě. Myslím, že vím, o co jim jde. Každý to teoreticky dokáže, nemají žádné magické schopnosti nebo jak to nazvat, jenom se snaží využít určité skryté síly, které naprostá většina lidí nebere v potaz, a proto třeba nedosáhnout toho, po čem touží. A oni mají svoje sny a touhy (třeba i to žít v luxusu) a prostě se je snaží takto realizovat.

pomněnka (Po, 6. 11. 2006 - 17:11)

Asi máš pravdu... Nikdy jsem je neviděla, takže je nemůžu posutovat. Myslím si, že jejich názory a pohledy na danou věc, problém, se musí brát s rezervou... Mají v mnoha věcech pravdu,a ale já rozhodně magii neuznávám, nevěřím v to.

Návštěvník (Po, 6. 11. 2006 - 14:11)

Pomněnko, když je vidíš ve skutečnosti, tak Ariana vypadá o hodně mladší než on. Na fotkách to tak vidět není.Ale je fakt, že on na blížící se šedesátku nevypadá.

Odeón (Po, 6. 11. 2006 - 13:11)

JAROŠ, Mojmír, JARMAROVÁ, Květa:
Magie sexu. 1. díl. Praha : Eddie Major Company, 1992.

Linda (Po, 6. 11. 2006 - 12:11)

Kdepak, Pomněnko, Ravenovi bude fakt šedesát.

bila pani (Pá, 3. 11. 2006 - 21:11)

Dulezite je ze vydelavaji ne?

Návštěvník (Pá, 3. 11. 2006 - 17:11)

Jsou to normální šarlatáni, nechápu kdo jim na ty jejich kydy může skočit. Snaží se jen vydělat prachy!

pomněnka (Pá, 3. 11. 2006 - 16:11)

Cože?:-)Vždyť vypadají oba tak přibližně stejně staří, řekla bych tak kolem 40... Díky za vyčerpávající informace!!! :-)

Puntík (Čt, 2. 11. 2006 - 13:11)

No, jí bude cca 35, jemu skoro šede.

pomněnka (St, 1. 11. 2006 - 15:11)

Dík, to je srandovní :-) Odkud jsou? A nevíš, kolik jim je?

Puntík (Út, 31. 10. 2006 - 16:10)

Ano, Mojmír Jaroš a Květa Jarmarová, teď Jarošová.

pomněnka (Po, 30. 10. 2006 - 14:10)

Je to zajímavá dvojka! - Navíc tato témata mě dost zajímají! Víte někdo o nich něco víc? Vážně se ve skutečnosti jmenují Mojmír a Květa?? :-)

Reklama

Přidat komentář