Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Maťa (Út, 9. 11. 2021 - 15:11)

Konečne sa mi splnila ďalšia túžba, pocikať sa na návšteve. Stalo sa mi to u tej Poľky, ktorú som tu už spomínala, ktorá keď bola u nás na chate, tak sa mi zdôverila, že jej syn sa pocikáva a ja som jej zas prezradila, že som sa tiež do dvanástich pomočovala. Bol to naozaj veľmi zvláštny pocit, obrovská hanba a aj výčitky svedomia, no vzrušená som bola do krajnosti, keď som musela s pravdou von a oznamovala som jej, že som sa im počúrala do postele. Kamoška ma objala, že to sa predsa môže stať komukoľvek, a že sa vlastne nič nestalo. Išli sme do izby, aby sme dali posteľ do poriadku. Bola som zvedavá na jej reakciu, keď uvidí úplne pocikaný matrac a mala som z toho fakt husinu, bolo to pre mňa neuveriteľne vzrušujúce. Je to veľmi empatická baba, takže jej reakcia bola úžasná a to upratovanie postele som si fakt užila. Bol to nádherný zážitok. Vyzliekli sme posteľ, stiahli poťah matraca a dali prať. Potom sme si sadli k raňajkám, po raňajkách sme si dali kávu a ona mi začala rozprávať, či si pamätám ako sa u nás na chate pocikal jej syn. Povedala som, že áno, že si veľmi dobre pamätám ako mi to povedala, ale že to je iné, lebo mal deväť rokov. Ona na to, že jemu sa to stáva dodnes a pokračovala, že nech si tipnem od koho to zdedil. Nečakala na odpoveď a povedala, odo mňa. Bolo vidieť, že aj napriek tomu, že tentokrát som sa pocikala ja u nich, sa jej to nehovorí ľahko. Bola smutná a rozprávala, ako celý život túži po suchých nociach, no dodnes je to jej nenaplnená túžba, lebo jeden až trikrát mesačne sa jej to stále stáva, napriek tomu, že každý večer si dáva liek. Zaskočilo ma to, nevedela som ako reagovať, tak som jej pripomenula, že ona zas vie, že do dvanástich sa mi to stávalo takmer denne a ako vidí, tiež nie som v úplnom poriadku. Čo je vlastne pravda, veď nie je normálne, že sa mi to už stalo aj po polke liečiku na spanie a raz aj po troch dvojkách vína. Bola som rada, že som sa rozhodla, že u tejto kamošky si dám liečik a nalejem sa čajom, a že osud to zariadil tak, že sa mi stala nehoda. Bez toho by som totiž nespoznala tajomstvo mojej senzačnej kolegyne. Mám dojem, že sa jej uľavilo, keďže sa s tým mohla niekomu zdôveriť, keďže sa mi mohla vyrozprávať a hlavne mávame služobky kde musíme chodiť vo dvojiciach a jej sa také služobky už dlho kopili, a tak sme sa hneď dohodli, že o týždeň ideme na služobku spolu. Už teraz sa na to teším a plánujem si tam nejakú hanbu užiť.

Radek (Ne, 14. 11. 2021 - 21:11)

Skvěle Maťo si nejlepší už se těším na další příběhy, snad budou už brzy.

Kamča (Pá, 12. 11. 2021 - 23:11)

Krásný zážitek, přeju ti to a závidím, jak jsi se dozvěděla její tajemství. Přitom na tom nic není, asi každému se to někdy stalo, a tolik se za to stydíme... Aspoň já teda určitě. Jen ty si to umíš, Maťo, užít a jdeš tomu krásně naproti. Gratuluji ti!

Maťa (So, 13. 11. 2021 - 15:11)

Veru, bol to krásny zážitok a tým čo som sa dozvedela, som bola poriadne zaskočená. Nikdy by som nepovedala, že ona má tento problém. Vedela som to o jej deväťročnom synovi, ale o nej nie a pritom ju poznám roky a sme ozaj veľmi dobre kamošky a kolegyne. Všimla som si akurát to, že odkladá služobky vo dvojici a zrušila aj víkend, ktorý sme mali spolu tráviť, no ani vo sne ma nenapadlo, že toto je dôvodom. Bolo na nej vidieť, že jej veľmi odľahlo, keď mi to všetko vyrozprávala a zdôverila sa. Máš pravdu, asi každý sa za to hanbí, pritom je to ako hovoríš, všetci si uvedomujeme, že mnohým sa to už niekedy stalo a môže sa to stať každému, no napriek tomu sa za to hanbíme. Ona s tým žije celý život, ale doteraz sa s tým nedokázala vnútorne vysporiadať a vníma to ako obrovskú hanbu. Inak, ja sa tiež po takýchto nehodách poriadne hanbím, no keďže som trafená, tak práve tá hanba ma vzrušuje a spôsobuje mi ozaj slastné pocity. Je to môj relax.

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 11:11)

smažky čuráji v rytmu techno:-) tuc tuc cury cury tuc tuc. čururu.

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 07:11)

Já ne

Pavkol (St, 3. 11. 2021 - 07:11)

holky která z vás se pochlubí jakou měla ranní potřebu

Pavkol (Út, 2. 11. 2021 - 18:11)

dneska na smíchovském nádraží

NOP76*** (Po, 1. 11. 2021 - 05:11)

98558

Návštěvník (Po, 1. 11. 2021 - 05:11)

A koľko máš vlastne rokov, Martina?

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 05:11)

Holky, které si chcete počůráním přivydělat, ozvěte se na email [email protected]

pepoš (Ne, 14. 11. 2021 - 05:11)

Mě by spíš zajímalo, jestli můžou chcát holky, když mají v sobě čuráka?

Návštěvník (Út, 9. 11. 2021 - 18:11)

Holky, které si chcete počůráním přivydělat, ozvěte se na email [email protected]

Petr (Ne, 31. 10. 2021 - 18:10)

Ahoj skusil jsem se počurat tak, že jsem dal ruku do misky s vodou a šel si lehnout. Nikdy jsem tomu nevěřil, že to funguje, ale překvapilo mě to. Slipy jsem měl mokré raz dva. Šlo to uplně samo.

zan (Po, 1. 11. 2021 - 06:11)

ahoj super a kolik máš let?

pepoš (Pá, 29. 10. 2021 - 16:10)

Mě by spíš zajímalo, jestli můžou chcát holky, když mají v sobě čuráka?

pepoš (Ne, 24. 4. 2022 - 04:04)

Mě by spíš zajímalo, jestli můžou chcát holky, když mají v sobě čuráka?

Návštěvník (St, 27. 4. 2022 - 07:04)

asi je možné všechno viděl jsem jedno video kde se při souloži (nevím jestli jí to dělal zezadu nebo do análu) několikrát přitom uprdla

Miroslav (St, 27. 10. 2021 - 16:10)

Já se počůrám téměř každý den, mám poruchu prostaty a než ho najdu a vyndám, tak si tam vždy trochu stříknu, ale mám třeba i mokrou nohavici. Trenky je samozdřejmé si měnit každý den, občas i dvakrát a kalhoty pokud nechci, aby byly cítit močí, tak i obden.

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 16:10)

A co na to ona? NEvadi ji zniceny obleceni?

Reklama

Přidat komentář