Reklama

První soulož - pocity

Pinďa (Po, 30. 9. 2013 - 16:09)

Je to báječný pocit ještě jak tě poprvé zaučí zkušená žena.To mi bylo sedumnáct a ji dvacetšest na svatbě mojí sestřenice jsme po sobě pokukovali už celé odpoledne a večer na lavičce na zahradě to jsme tam byli sami mě začala vášnivě líbat a rozepínat rifle kavalír už stál jak svíce 17x5 to se jí líbilo.Nejdříve mi ho pokouřila ale moc si neužila protože začal po několika šlucích stříkat jak hasičák krásně mi ho pusou umyla a za chvilku stál znovu to mi ukázala jak se ústy nasazuje kondom.Pak roztáhla stehna a svou ruku mi chytla mou a zavedla do její úplně mokré musím to tak říct kundy.To byla škola sexu se vším všudy,prsty jsem vyměnil za jazyk a cucal jsem frajtra to už i ona se dostala do varu a pak nastala jizda kamasůtrou položila si mě na stůl a první poloha byla na koníčka čelem ke mě pak zady ke mě jenom že můj těšitel se opět udělal a změkl sundali jsme gumu ruce a ústa učitelky udělaly svoji práci na 100% a nasadili jsme ochranu a pokračovali až do ranního kuropění ani nevím kolik jsme vystřídali poloh ale ke konci už ona měla dost a já jsem snad vystudoval za tu noc doktorát sexu.Ale díky za to už mě nic v sexu nepřekvapilo.Ještě jsme se par krát sešli i zasexovali spolu ale poprvé je to nejkrásnějši když máš skvělého učitele.Je už to věc stará dvacet let ale pořád na tp myslím.Díky Alice.

adam (Út, 27. 8. 2013 - 16:08)

No nevím...zase takovej...no po 5 ti letech manželství určitě hi hi hi hi....Ale poprvé to určitě svoje kouzlo má....ale je to asi individuální, každej to vnímá jinak....

rak (Út, 27. 8. 2013 - 16:08)

Začíná to takhle....No nevím...zase takovej zázrak to není...funí se, potí se a v manželství i občas nudí se...

adam (Út, 27. 8. 2013 - 15:08)

Já to zatím nemohu...Začíná to takhle. Strčíš jí ho tam a začnete kopulovat. Zmocní se tě neobyčejně příjemné pocity. Ty slastné pocity se neustále stupňují. Každý šťouch je to vždy o něco příjemnější, než ten předchozí. Úplně tě to vykolejí. Říkáš si, kam až se to bude stupňovat a úplně se ti z toho rozklepou kolena. Nakonec dojde k explozi -orgasmu! Budeš na nejvyšším stupni rozkoše a budeš u toho asi křičet a kousat partnerku do krku. Možná i na chvilku omdlíš blahem. Orgasmus je totiž největší tělesná slast, jakou může člověk zažít....

Aleš (Út, 27. 8. 2013 - 15:08)

Já to zatím nemohu komentovat. Potřebuji nutně sehnat nějakou holku a vyzkoušet jaké to je. Pak sem napíši své poznatky. Není tady nějaká zvědavá holka, co by to chtěla zkusit?

adam (Út, 27. 8. 2013 - 15:08)

No byl to velice zvláštní pocit, když jsem poprvé nestříkal do prázdna, ale do ženy.
Příjemný. A měl jsem konečně pocit, že ta "práce" má nějaký smysl. Lépe nevím, jak bych to vyjádřil.

. (Út, 27. 8. 2013 - 15:08)

To přece není žádná...Úchyl to je, ale nějaká kur.va nadržená, co vystupuje pod nickem Anka.
Je nervózní, protože se tý úchylný koze nalejvaj vemena mlíkem.

vvv (Út, 27. 8. 2013 - 13:08)

Z kterýho blbince jsi...To přece není žádná Andula, to je evidentně chlap -ouchyl....

Andulo (Út, 27. 8. 2013 - 13:08)

ty kurvo nereaguj na mne nebo...Z kterýho blbince jsi utekla? Měla by ses tam vrátit, už tě hledaj.

! (Út, 27. 8. 2013 - 13:08)

Děsím se toho, že takoví...ze by ji prejel autobus?

ing. (Út, 27. 8. 2013 - 12:08)

ty kurvo nereaguj na mne nebo...Děsím se toho, že takoví devianti jako ty volně běhají po ulicích. Jdi se rychle léčit, než se stane nějaké neštěstí...

! (Út, 27. 8. 2013 - 12:08)

ty kurvo nereaguj na mne nebo...kde dochazeji argumenty, nastupuji sprosta slova. Zrovna dnes je zde dotaz, proc se pouzivaji vulgarismy.

. (Út, 27. 8. 2013 - 10:08)

lidicky tak dneska jsem opet...To víš že jo úchyle, na to ti tak někdo skočí.

jiříček (Po, 26. 8. 2013 - 22:08)

moje první soulož za moc nestála, babička byla v tý truhře taková nijaká...

Zlá baba Jaga (Po, 26. 8. 2013 - 22:08)

Tak to máš smůlu! Princové jsou dnes už zbabělci a děsně líní. Odvahu si dokazují pouze u PC. Takže šípková princezno, je mi líto o panenství asi už nepřijdeš a polibku, který by tě probudil z hlubokého spánku se nedočkáš.

A (Po, 26. 8. 2013 - 21:08)

Já jsem stará panna s neporušenou panenskou blánou a je mi už 36 let. S mužem jsem se ještě ani nelíbala, teda kromě jedný pusy, schválně, kdo mě tady trumfne?

Veronika (Po, 26. 8. 2013 - 18:08)

Kundičku si proháním už od třinácti let prsty a v patnácti jsem měla první sex s klukem bylo to fajn nic nebolelo a to díky tomu že jsem si ji už dva roky připravovala nejprve prsty a postupně byl v akci i vibrátor tím pádem byla blána už dávno pryč a první sex byl pro mě něco krásného a nového prostě ok.

Aneta (Po, 19. 8. 2013 - 16:08)

S klukem jsem to zkusila jednou a od té doby to děláme každý den a je to kouzlo života.

Linda (Po, 19. 8. 2013 - 16:08)

Milé prdelky já vám řeknu že holka která si ji prohání prsty od 12let tak panenskou blánu nemá a sex je pro ni krása nebezká.

Katka (Po, 19. 8. 2013 - 16:08)

Kdyby ho měl 20cm tak jdu od něj.

Reklama

Přidat komentář