Reklama

První soulož - pocity

Jirka (So, 27. 1. 2007 - 02:01)

Ano líbilo! Bylo jí 18 a velmi jsme se těšili až k tomu dojde. V duchu jsem byl připraven, že se stím nebudu moc "párat" jako asi třikrát dříve. Dal jsem si pozor, abych ho nasadil pěkně na dírečku, vedle by to mohlo bolet, a zatlačí. Trošku kvikla a od toho momentu se k sobě vždy pěkně tiskneme a "jedem" čím dál tím líp, nebudete tomu možná věřit, už skoro 25 roků, každý druhý nebo poslední dobou třetí den. Když jsem se jí pak někdy ptal na pocity prvního proniknutí, říkala, že se těšila a toho momentu se obávala opravdu jen trošku protože věřila, že to nějak pěkně zvládnu. "moc jsem nad tím nepřemýšlela, roztáhla jsem nožičky a čekala co budeš dělat, trošičku to zabolelo a pak už to bylo jenom hezké". Já dodávám: je pořád a dokonce jako víno, čím starší tím lepší. Snad rada pro mlaďochy: je to třeba, vážení, trochu pěstovat, jako květinku, ať neuhyne. Tak ať vám to plácá jako nám. A mimochodem, první pořádný její orgasmus se mi u ní podařilo vyvolat pár letech zkoumání jazykem. Čau už mi zas stojí, fičím za ní do postele, ještě si čte, je sice teprve druhý den, ale občas se zadaří, mám prý ji občas nechat vydechnout. Vždy mi to pak příští večer vynahrazuje.

Zoran (Po, 25. 12. 2006 - 16:12)

První příspěvek mě docela vzal,je to skvěle napsané a docela jsem se do toho vžil a dokonce z toho dostal mírnou erekci.Já jsem byl z první soulože moc zklamaný,dneska je mi už přes třicet,jsem 8 let ženatý.Na sex mám chuť skoro každý den,ale moje manželka tak dvakrát,třikrát týdně.Manželka ale nechce abych si hledal mimo ní další přítelkyni,tak mě často i honí,což je častěji nebo mi dělá kouřeníčko,k tomu se odhodlá tak jednou za týden.Nikdy bych před ní ale nepřiznal,že to náhražkové uspokojení,tj.orál nebo honění mě vzrušuje mnohonásobně víc než normální soulož,ať už v jakékoliv poloze.

Romana (Ne, 15. 2. 2004 - 20:02)

S buchtičkou si hraji od dětství. Někdy před pubertou jsem začala pociťovat při určitém vzrušení ještě krátké zachvění výrazně příjemnější a další hraní s klitorisem mě bolelo. Asi to byl náznak orgasmu a nebo slabší orgasmus. První soulož nebyla ničím výrazná, ani to nebolelo, ale ani jsem necítila zvláštní slast. Po několika měsících jsem se při milování dostala do sedmého nebe. Od té doby pravidelně. Stahy mám tak silné, že partner cítí až bolest. Jsou některé orgasmy, při kterých na okamžik ztratím vědomí nebo je rozkoš tak silná, že okolí nevnímám. Občas onanuji a orgasmus se mně potom prožitém při milování zesílil i sebeuspokojením, ale je to jako desetkrát vyvařený čaj. Jsem jednoznačně pro soulož a rozdíl je nebetyčný.

Romana (Ne, 15. 2. 2004 - 20:02)

S buchtičkou si hraji od dětství. Někdy před pubertou jsem začala pociťovat při určitém vzrušení ještě krátké zachvění výrazně příjemnější a další hraní s klitorisem mě bolelo. Asi to byl náznak orgasmu a nebo slabší orgasmus. První soulož nebyla ničím výrazná, ani to nebolelo, ale ani jsem necítila zvláštní slast. Po několika měsících jsem se při milování dostala do sedmého nebe. Od té doby pravidelně. Stahy mám tak silné, že partner cítí až bolest. Jsou některé orgasmy, při kterých na okamžik ztratím vědomí nebo je rozkoš tak silná, že okolí nevnímám. Občas onanuji a orgasmus se mně potom prožitém při milování zesílil i sebeuspokojením, ale je to jako desetkrát vyvařený čaj. Jsem jednoznačně pro soulož a rozdíl je nebetyčný.

Pavel (St, 4. 2. 2004 - 15:02)

Jakubovi nelze než závidět. To co zažil napoprvé se některým mužum nepoštěstí za celý život. Zaučovat by měla vždycky zkušená žena.

Franta (Út, 3. 2. 2004 - 21:02)

Líbilo se to vůbec některé ženě na poprvé?

MÍna (So, 16. 2. 2019 - 00:02)

ano líbilo

Majka (Út, 3. 2. 2004 - 18:02)

Nebylo to nic moc. Nebolelo, krev skoro žádná, ale nějaký super pocity, taky ne. A to jsem se nemohla dočkat. Bylo to příjemné, něco tomu chybělo, v pravidelnosti je základ. Po půl roce jsem miláčka skoro udusila, když mě svým nářadíčkem přivedl do sedmého nebe. Ale nebylo to poprvé.

Franta (Út, 3. 2. 2004 - 17:02)

Byla to nádhera!!!!!!!!!A je pořád. Lepší než rukama.

Red Bull (Po, 2. 2. 2004 - 22:02)

Ja teda nevim, no. Proste nic moc to nebylo. Zvlast kdyz to srovnam s tim vyletem na Rip ...

Tobiáš (St, 9. 2. 2022 - 15:02)

That was a violation

Jakub (Po, 2. 2. 2004 - 21:02)

Moje první soulož byla před čtyřmi měsíci s paní, která je asi o osm let starší. Nebudu popisovat jak se stalo, jen to, že její manžel byl víc než měsíc v zahraničí. Mně bylo 17 a půl. Měla jen podmínku, že vše bude řídit ona, já si jen mohu hrát s jejími prsy. Nic víc. Ale stálo to za to. Klasická soulož ve vagíně, mezi prsa, vysátí ústy, rukama mě dělala, pak měla trochu zvláštní přání, natřela mě penis silně lubrikačním gelem lehla si na záda, dala k nohy k sobě a chtěla, abych se pohyboval mezi stehny a snažil se dostat do vagíny. To nešlo, mě to ovšem dráždilo, cítil jsem její ochlupení a přivedlo mě to k vrcholu. Stejně to dělala tak, že si lehla na břicho a zase chtěla, abych se pokusil dostat do vagíny, zezadu to chvilkami šlo, ale anál nechtěla. Byly to nádherné čtyři víkendy. Předtím ani pak jsem ženu neměl. Uspokojuji se sám. Paní bere HA bylo to bez zábran a bylo to nádherné. Pohyby ve vlhké teplé vagíně jsou lepší než ruka. I když její byla skvělá. Ale když jsem tam byl poprvé, bylo to super, a už se blížil vrchol, cítil jsem jak penis mohutní a připravuje se na výstřik, tak jsem čekal něco co nelze jinak dosáhnout. Vlastní výstřik se skutečně nelišil příliš od toho, co jsem si dělal sám, nebo jsem dosáhl jinými způsoby s ní. Byl jedna výjimka

JANA L (Po, 2. 2. 2004 - 18:02)

Protržení panenské blány bylo pro mě dost kruté a nebýt ohleduplného partnera, tak mě to možná odradilo na nějakou dobu od sexu. Také jsme se s partnerem různě hladili a přítel mně říkal, že cítí něco pružného. Dohodli jsme se, kdy to bude, bylo to u nás, když naši odjeli na dovolenou. Oba jsme to chtěli. Přinesl i kytičku. Když nasadil penis k mé mušličce, začala jsem cítit, že to nebude jen tak. Podařilo se to asi na pátý pokus. Něco ve mně prasklo a měla jsem pocit žhavého železa v podbřišku, slzy mně tekly bolestí, ale chtěla jsem aby pokračoval. Já na nějaké mazlení neměla pomyšlení. Bolest byla krutá. Když skončil, šli jsme se umýt, krev tekla jako v plné menstruaci. Natáhla jsem kalhotky, dala si vložku a vklouzli jsem zpět do postele. Přítel byl dobrý milenec, stulila jsem mu do náručí, jemně mě hladil, bolest po vytažení penisu byla daleko menší a při jeho hlazení a jemném šeptání úplně odezněla. Měla jsem strach, abych se před dalším pokusem nestáhla. Ještě dvě milování byla dost bolestivá a spojená s krvácením. Teprve až páté milování bylo úplně bez problémů a já si ho začala užívat. Přítel si prohlédl podrobně zbytky mého panenství, ukázal mně je v zrcátku. Blána byla silná několik milimetrů. Ještě dnes, po dvou porodech, jsou její zbytky viditelné. Toho prvního jsem si nevzala, rozešli jsme se po třech letech. Odletěl do USA a zůstal tam. Pak jsem měla přechodnou známost, spíše jen pro sex a třetí, poslední, alespoň doufám, je mým manželem. Jsem na mateřské, surfuji a přidávám svůj poznatek. Ještě dovětek, všichni moji muži, říkali, že zbytky panenské blány je výrazně dráždí. Byla masivní.

Terka (Út, 20. 1. 2004 - 16:01)

Pavle poprvé to pro mě nebylo nic moc. Cítila jsem tlak, něco povolilo a partner byl ve mně. Nebolelo to, trochu krve, stačilo se otřít. To už jsem za sebou měla orgasmy s orálním drážděním. Teprve až asi od pátého styku to bylo lepší a postupně nejlepší, dnes super. Ale ty chceš asi vyjádření chlapů, nemůžu sloužit.

Robin 21 (Út, 20. 1. 2004 - 14:01)

Já jsem zažil své poprvé s jednou starší paní. Nejdříve jsme si hrály, ona s mým penisem a já s její k***ou. Pak se udělala. Potom jsme přistoupily na soulož. Bylo to nádherné.

Tom2 (Út, 20. 1. 2004 - 12:01)

Já byl do sexuálního života zaučen paní, které jsme říkali učitelka, ale také jsem byl překvapen, jak málo se vlastní orgasmus v pochvě liší od toho masturbačního.

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2020 - 21:08)

Máte pravdu

Pavel (Út, 20. 1. 2004 - 09:01)

Kolegové a kolyně diskutující na doktorce založil jsem toto nové téma a hned vám uvedu svůj příspěvek, který více objasní proč. V dětství a mládí jsem často onanoval. Od 16 let jsem chodil se spolužačkou a poměrně brzy jsme se vzájemně uspokojovali ústy, rukama, jen ne vzájemným spojením. Bylo to začátkem 80. let, kdo to pamatuje, byla to doba, kdy svobodná dívka, a ještě k tomu mladší 18-ti let, nedostala tělísko o HA nemluvě. Ani jsem se nepokoušeli spojit, protože obava z otěhotnění byla velká. Nejdříve jsme se hladili pod šaty, já jí ňadra, postupně až mušličku, ona mě penis. Já jsem vyvrcholil od prvního hlazení, ji jsem k prvnímu orgasmu přivedl až po několika měsících. Chodit jsem spolu začali v zimě, jinou možnost než hladit se venku jsme neměli. V létě to bylo lepší, každý druhý den jsme se vzájemně přiváděli k vrcholu. Nejdříve já ji, potom ona mě, tomu předcházelo vzájemné hlazení, mazlení se. Byla to nádherná doba. Mezitím jsem občas onanoval. Vydrželo nám to tři roky. V létě, po maturitě, jsme se dohodli, že to zkusíme. Jednou v neděli, její rodiče odjeli, sestra byla na dovolené, jsem k nim přišel. Přinesl jsem růžičku. Milovali jsme se jako obvykle, jen jí trvalo trochu déle, než přišla k vyvrcholení, později mně řekla, že byla nervózní. Pak nastala ta chvíle - nasadila mně prezervativ, lehla si na záda, začal jsem se přibližovat tomu

Reklama

Přidat komentář