Reklama

Výprask před diváky

§* (So, 4. 9. 2021 - 08:09)

Jak pořád brečí, že nemá peníze. Vždyť má důchod na tu svojí palici, tak bez peněz není.

Jana (Čt, 2. 9. 2021 - 16:09)

Pořádně růžová prdel je moc sexy. Bulí hlavně chlapy, Ti nevydrží žádný výprask.

Jan (Pá, 3. 9. 2021 - 05:09)

S první větou souhlasím, zmalovaný zadek je vzrušující,ale nevím proč si myslíš, že chlap výprask nevydrží?

Eva (St, 1. 9. 2021 - 17:09)

Já jsem byla bita společně se svým kamarádem a spolužákem ze třídy.Dostali jsme od mého táty.Přišli jsme pozdě domů.Zdenda mně doprovodil k nám kde na něho čekala rozlobená matka.Když viděla,že budu bita,tak požádala jestli by seřezal i Zdendu.Museli jsme dát zadky vedle sebe.Pro Zdendu to bylo horší protože dostával před moji ségrou,která se mu líbila.No dostali jsme pořádně řemenem.Oba jsme po výprasku viděli svoje prdelky a strašně se styděli.Když jsme se po tom výprasku společně vybuleli.

dan (Út, 31. 8. 2021 - 07:08)

Před několika dny jsem byl v bazenu, a nějaká asi matka tam potrestala dceru pleskutnutím přes zadek, mohlo jí být tak 10 let. Skákala kde asi neměla. docela to asi byla silná rána slyšel jsem to i když jsem byl na druhé straně bazenu. tahle kdby dostalo každé rozjívené dítě byl by svět lepší.

Leny (Pá, 19. 11. 2021 - 14:11)

Je mi 10 a neznaším když mi máma pleskne na zadek před veřejností. Moje máma vždy říká že škoda rány která padne vedle. A když dělám co nemám nebo jsem drzá tak mi naplaca na prdel. A pleskne mě i venku nebo v obchode nebo na koupališti.

Leny (Pá, 19. 11. 2021 - 13:11)

Je mi 10 a neznaším když mi máma pleskne na zadek před veřejností. Moje máma vždy říká že škoda rány která padne vedle. A když dělám co nemám nebo jsem drzá tak mi naplaca na prdel. A pleskne mě i venku nebo v obchode nebo na koupališti.

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 21:09)

to byl můj příspěvek před lety Michal

Elisabeth (Po, 30. 8. 2021 - 22:08)

Čauky
My bydlíme na vesnici ve velkém baráku kde bydlí naše rodina teta a strejda s dětmi a babička s dědou. Náš jako děti tam je 6
A to já můj starší bratr a mladší sestra a bratrance se sestřenicí.
Dost často jsme jako holky viděly jak kluci dostali výprask na holou
Toto se stalo někdy kdy mi bylo 12let a sestře 10 no a my jsme omylem opravdu omylem rosekly jednomu klukovi ze školy obočí. Prostě moje sestra mi hodila kámen, já ho vzala a hodila jsem ho. Kámen se nevím jak odrazil od stromu a trefil mého tehdejšího spolužáka. (Mně bylo
No mamka byla dosti naštvaná a tenkrát jsme dostaly obě výprask vařechou na holou před bratrem tak o před bratrancem (bratrovu bylo 15 a bratranci 17) takže myslím že v takovém věku si ten pohled na dva holčičí zadky užili.

Tom (Út, 31. 8. 2021 - 10:08)

Elisabeth a to se stalo jen jednou při tolika dětech v domě?

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 09:08)

Holky ve škole na mne žalovaly, že jsem jim ukazoval ptáčka. Učitelka mi nechala stáhnout všechno až ke kotníkům a dostal jsem deset na holou před celou třídou. Holky konečně viděly to, co si původně jen vymýšlely.

Tomáš (St, 25. 8. 2021 - 14:08)

Hledám holku co se chce seznámit a má ráda výchovný výprasky...Piš na [email protected]

Lenka (Po, 23. 8. 2021 - 20:08)

Dostala. A i dávám.

Jana (Po, 23. 8. 2021 - 20:08)

Jak jsem pochopila výše, tak od svého partnera. Nebo jsi to zažila od někoho cizího, třeba kolegy z práce? A co je lepší, dostávat nebo dávat?

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 01:08)

Stále nemohu zapomenout na to, kdy mne nahého zbila před celo třídou učitelka za to, že jsem dívkám ukazoval přirození a při té exekuci viděli mé pohlaví úplně všichni.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 01:08)

A buď rád že jsi přitom nevytek jako já .

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 01:08)

Jak víš, že jsem nevytekl?

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 01:08)

No nezmínil jsi to . Pro mě to bylo ponižující .

Lenka (So, 14. 8. 2021 - 17:08)

Výprask může být i sexuální úchylka, spousta po něm touží a pak stoupnout, kleknout do kouta s červeným zadkem.
Jen to chce se domluvit, jak a čím a aby to vyhovovalo oběma partnerům. Nejlepší je se pěkně prostřídat.

Jana (Po, 23. 8. 2021 - 19:08)

A ty jsi někdy na holou dostala?

Reklama

Přidat komentář