Reklama

cvičky

Mirek (Po, 16. 1. 2012 - 00:01)

když jsem chodil do školy,...JJ Richarde presne tak nektere holky nosily cvicky i ve tride a zazil jsem to i na gymplu v nasi tride to byly tri holky co nosilyy cvicky botas v vzdy v den kdy byl telocvik a taky jsem nevedel co s ocima.
Jednou jsme meli smiseny telocvik, kdyz nas telocvikar suploval kolegyni pro holky vymyslel nekolik stanovist na jednom z nich byly ctyri holky u zebrin a kluci co tam prisli si meli holku vzit na ramena a udelat drepy co zvladnou , jedna z nich mela cvicky , ale jak na potvoru na me vysla zrovna ta co jsem si nepral , takze jsem prisel o zazitek podobny tvemu.

richard (Ne, 15. 1. 2012 - 15:01)

za totace jsme meli...když jsem chodil do školy, tak tyhle gymnastický cvičky používaly holky na tělocvik a některý v nich chodily i do třídy, to jsem pak nevěděl kam s očima. Jednou o přestávce jsme s klukama hráli karty, holky se nás dívaly, jedna si mi sedla na klín, na nohách měla cvičky a jednu svoji nohu mi obtočila kolem mojí. cítil jsem na lýtku její cvičku a přes ni její prstíky. Byl jsem tenkrát neskutečně vzrušenej a ona to musela poznat. Ta holka se mi tehdy vůbec nelíbila, ale kdybych mohl tak bych ji hrozně rád líbal nohy

Mirek (St, 11. 1. 2012 - 22:01)

já bych to naopak uvítal,...za totace jsme meli telocvikarku ktera nosila cvicky botas ,jeji nohy ve cvickach byly pro mne tak rajcovni , ze jsem mel pri telocviku takove pnuti a v tech volnejch cervenejch trenkach to byl skutecne problem, porad mi stalo pero a ja si predstavoval ze se mne tema cvickama dotkne. Ona nas ucila i brannou vychovu, vetsinou se z telocvicny prezula do normalnich bot, ale jednou prisla do tridy sice prevecena do normalnich satu, ale neprezuta v tech cvickach , ja jsem sedel v prvni lavici a muj spolusedici byl zrovna nemocny takze misto vedle mne bylo volne a ona si behem vykladu sedla na to misto na lavici a nohy si dala na tu volnou zidli a behem vykladu s to zidli bezdecne houpala a hrala si s ni v tech jiz trochu obnosenych cvickach, kde byl jiz otlacenej kazdej prst jeji nohy. behem vykladu si dala nohu pres nohu a jeji cvicka byla kosek od meho obliceje ona si to neuvedomovala, to bylo peklo se neudelat musel jsem se divat na opacnou stranu , aby nebyla ostuda. Pointa je v tom ze si zenske kurvi nohy v botach na podpadcich a netusi ,ze pro nektere chlapy jsou mnohem rajcovnejsi cvicky. Prirovnal bych to k tomu ze je normalni upnout se do tesnych kalhot coz je bezne a ukazat sve tvary a proc by nemelo byt normalni upnout sve chodidlo do cvicek, ktere nechaji zenskost nohy bravurne vyniknout lip nez nejaka bota na podpatku.

richard (Ne, 1. 1. 2012 - 15:01)

Já vím, že se to líbí a...já bych to naopak uvítal, silně mě vzrušuje, když si žena sundá cvičky a jsou ji cítit nohy

tyc (Út, 4. 10. 2011 - 12:10)

veru net nad baby ktore nosili za komunistou stare korkace ako im vytrcali dlhe palce na nohach s kamosom sme im ich kradli a stupali sme im na palec na nohe a oni jacali od bolesti ale aj od vzrusenia raz som sa postavil jednej babe na palec na nohe a si na 3min a kamos ju drzal a normalne babe zvlhli nohavicky potom ked sedela na stolicke mala pod stolickou polozeny palec na nohe celu hodinu tak ju ta bolest vzrusovala

tyc (Út, 4. 10. 2011 - 12:10)

Silně mne přitahují nohy v...je tu baba co ma stare gymnasticke kozene cvicky ktore nepouziva ? napis

pro dutou tyc (Po, 29. 8. 2011 - 22:08)

Tak tebe poslat rovnou do plynu

tyc (Po, 29. 8. 2011 - 22:08)

vzrusuje ma predstava ako by som peknu babu s dlhymi prstami na chodidlach obul do kozenych cviciek priviazal ju k tramu a polozil jej na obe palce 100kil tazku zeleznu gulatinu a pozoroval ju ako jej z musle vyteka stava od bolesti a ako jej dobre lysuje palce na chodidlach ta gulatina

tyc (Po, 29. 8. 2011 - 22:08)

ja mam asi 10parou kozenych cviciek ad sansha grishko a tak ked si ich obujem postavi sa mi ud a silene stoji a masturbujem ten vystrek stoji za to

xram (St, 17. 8. 2011 - 21:08)

Jooo kde jsou ty casy, kdy na zakladce nosila jedna spoluzacka starsi typ cvicek Botas Eva...
Vzpominky do konce zivota.

K (Út, 12. 4. 2011 - 21:04)

Piča?

J (Út, 12. 4. 2011 - 21:04)

Uchylove?

Reklama

Přidat komentář