Reklama

Trestání kluků

Monika (St, 13. 10. 2021 - 00:10)

Zmrskat do krvavavych jelit

Renata (St, 13. 10. 2021 - 22:10)

Jak jinak

Monika (Čt, 14. 10. 2021 - 00:10)

Nic jiného přece nemá smysl

Renata (St, 13. 10. 2021 - 22:10)

Jak jinak

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 20:10)

To se ti nedivím

Adam (Po, 11. 10. 2021 - 10:10)

Je mi 14 a dostanu také i na holou. Většina trestů se u nás řeší, že dostanu zaracha.
Stalo se, že jsme s partou vzali nějaké věci na jedné zahradě, tak to jsem dostal jako malej. Musel jsem si stáhnout kalhoty a trenky lehnout přes židli, dostal jsem od táty lískovým prutem přes zadek dobrých 10 ran a pak ještě jako malé dítě musel klečet v koutě asi dvě hodiny. K tomu ještě dva týdny zaracha. Jen do školy a ze školy rovnou domů. Po tom výprasku jsem měl jelita na zadku, že si to snad budu pamatovat do smrti. Takový výprask jsem dostal poprvé, jindy to bylo je tak rukou nebo od mámy vařečkou, to nic nebylo.

Ludvík Chalimon (Čt, 21. 10. 2021 - 22:10)

Statečný kluk musí vydržet výprask 10 na holou není moc ani málo. Všem klukům přeji to samem

Hana (Út, 12. 10. 2021 - 21:10)

Adane, tak po asi uznáš, že to bylo sice tvrdý, ale účinný. Pokud by tatínek v té době nezasáhl, možná, že by jsi s partou pokračoval a mohl skončit na šikmé ploše.

Verushka (Po, 11. 10. 2021 - 08:10)

Můj kluk i když je mu už šestnáct ještě dostává doma od mámy na zadek. Já bych to taky chtěla zkusit dát mu někdy na zadek, no nevím jak nato. Nikdy jsem to nedělala, doma nedostávám a nevím, jak mu to říct nebo provést. Poradí někdo? Je mi patnáct.

Monika (Ne, 10. 10. 2021 - 19:10)

To jo

Boris (Ne, 17. 10. 2021 - 10:10)

Tak zkusis napsat?

Boris (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)
Pavel (Ne, 10. 10. 2021 - 11:10)

Marek byl prve znovu bit. Tentokrát dostal taky na chodidla. Po včerejším výprasku mu otrnulo a po snídani schválně lítal po celém bytě a silně dupal. Tak jsem ho vzal do dětského pokoje. Dostal taky nafackováno a pak jsem ho hodil na postel. Sundal jsem mu ponožky a pak jsem mu svázal bosé nohy u kotníků. A pak byli bit proutkem na holá chodidla. Řval - Jááááááůůůů, ehééé,hmhmhmhm, brečel a vzlykal, pak i prosil.Néééé, už né, prosíííím tě tatínkůůůů, jááááůůůů, já už budu hodnééééj.....Nic jsem nedal na slzy a prosby stále jsem mu švihal ty jeho nohy. Pak zařval jééééé, tatínkůůůů, já čůrááááám! A pochcal se. Bil jsem ho dál, dokud neměl nohy plné červených proužků. Pak jsem ho rozvázal, rychle mazal na záchod, tam ještě čůral. Pak si musel sundat pochcané tepláky a trenky a obléct si čisté. Musel zůstat bos, za to jak se pochcal, znovu odpoledne dostane na ty bosý chodidla.

Jaroslav T. (So, 9. 10. 2021 - 15:10)

Můj dvanáctiletý spratek pomohl vykrást dvěma dospělým klukům malý obchod, protáhl se tam okýnkem. Slíbili mu za to opravdový revolver, samozřejmě mu nedali nic. Vyšetřovala to policie a budu tam muset s klukem jít. Tak jsem ho dnes zbil. Nejdřív jsem se s ním zavřel u něj v pokoji a tam dostával facky. Tváře mu zčervenaly a trochu otekly. Pak jsem ho zahnal do kuchyně. Tam musel nastavit ruce a dostával vařečkou na zlodějský pacičky. Uhýbal, tak jsem mu podržel nejdříve pravou a pak levou ruku dlaní nahoru a pořádně mu na ty dlaně nařezal. Pak si musel zout pantofle, sundat ponožky, vzít od stolu židli a otočit ji opěradlem ke stolu. Pak si klekl na sedačku a dostal pořádně nasekáno vařečkou na bosý chodidla. Pak se musel, tak jak byl, bosky, brečící přesunout zase k sobě do pokoje. Tam si svlékl tepláky a spoďáry a položil se na postel. A pak byl bit řemenem. Dostal pořádný sekec na en jeho holý zadek. Řval l bolestí, brečel jako malý kluk, teklo mu z pusy i z nosu. Taky se celý zpotil a pak se i počůral. Po bití má zadek rudý a oteklý.

Pavel (So, 9. 10. 2021 - 13:10)

Dneska jsem pořádně seřezal našeho pětiletého Marka. Zatím byl bit vařečkou, ale zlobí v poslední době hodně, tak dostal na holou řemenem, ale pořádně.

Boris (Ne, 3. 10. 2021 - 23:10)

Byly dnes nekde nejake tresty?

Monika (Ne, 3. 10. 2021 - 23:10)

Samozřejmě

Boris (Ne, 3. 10. 2021 - 23:10)

A jake? Nejake podrobnosti, kdyby sly pridat

Monika (So, 9. 10. 2021 - 23:10)

Šly by přidat ale znáš to tady bum bum prask a pod.

Boris (Ne, 10. 10. 2021 - 14:10)

A pres mail by to slo?

Reklama

Přidat komentář