Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rude Dick (Po, 20. 9. 2021 - 17:09)

Zase je tu Figurka se svým Démonem souhlasu...

Figurka (Po, 20. 9. 2021 - 17:09)

Zachunala mi moc, neměli s te mi dát přičuchnotu. Souhlasíte?SOU?!

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 16:09)

Když dva jsou málo. 5 pravd o sexu ve třech, které vám zatím nikdo neřekl
ilustrační snímek
Premium Sex ve třech. Někdy o něm snil kdekdo z nás. Pojďme ovšem pohlédnout pravdě do očí. Pokud do své ložnice přizvete další...

------------------------------------------------
Novinka...!Každý si vždy hledal místečko na sex ve dvou , kde by je nikdo nerušil a nyní opět sex ve vícoro-lidech, jako kdysi, kdy chalupa byla pořád plná a sex se děl prakticky za plného provozu někde pod peřinou. Takže sláva.Jak na hradech.Sledovat sex a pak podat zprávu,že akt byl naplněn a prostěradlo bylo rudé. Mimochodem nevím, že by žena byla stavěná na víc než jeden úd...

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 16:09)

Úd v plotě prý hodně bolí...,ale zas nic nechytne za rýmičku od jiného údu.

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 17:09)

A není to pro ženský něco jako vykleštění pro chlapa?!Narazit si úd do plotu?!

Rude Dick (Po, 20. 9. 2021 - 16:09)

Nečekej, že život ten bude ti nějak zvlášť nakloněn, neboť vyhrát může jen ten, kdo bude hrát...

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 16:09)

Velké světové technologické společnosti spojují své síly a rozhodly se vytvořit alianci, která by měla za cíl urychlit boj s klimatickou změnou. Do sdružení se zatím zapojili giganti jako Amazon, Disney, Google, Microsoft, Netflix, Unilever, Salesforce a Workday.
--------------------------------------------------------------
NO NAZDRAR, tuším blamáž...

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 16:09)

Klaus Barbie to byl lump , ale takový Otto Skorzeny to už byl voják. Pravda, málem zastřelený pro využití přestrojení do unifrorm nepřítele pro proniknutí do jeho týlu k sabotážním, ale nakonec z toho sešlo.

Rude Dick (Po, 20. 9. 2021 - 15:09)

Tak ne nebyli to tučňáci, ale tučňáci.

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 15:09)

Na pláži v JAR našli přes 60 tučňáků ubodaných včelami...
SVINĚ.Doufám, že tam přiletí Papež František sloužit mši za takový masakr. Prosím o minutu ticha. Kdysi jsem chodil s tučňákem.

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 16:09)

Jo, je uchylný na chudé, sloužil mši na Košickém sídlišti Lumík.

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 15:09)

ČSSD moje sérdcovka! Vředi VOLÍ SPD, necpěte se!

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 15:09)

Nebo si volte pravici i potom všem, např. Košické železárny jak prodali a jak ovládali, Slovensko je prý rozkradeno a socstát tam končí, začíná éra pouze peněz pro pravicové rentiéry a stát nemá prachy.

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 15:09)

Soul is nice, we should find ourselves our own paradise.Stát chce jen sát. Dejte si befelem volit ČSSD neboť je solidarity tmelem. Sociability vysoké EQ, pan Hamáček a jeho sestra Raisa Maláčová u socdemokratů jasně vede.

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 15:09)

Duka ať si duká s kým chce třeba se sekretářem. A já z toho ovšem pukám (to puke).

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 15:09)

Duka je můj pastýř.

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 15:09)

Idiote naivní...největší lháři jsou pámbíčkáři...

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 15:09)

Dal bych na názor pana Janďourka který je věřící a coby věřící mluví pravdu neboť je prakticky pod božím okem a tedy pod přísahou.

Blázen na síť... (Po, 20. 9. 2021 - 15:09)

Co to kecáš, jako máš na mysli prostitucí proslulé město, kde děvky všec druhů i pohlaví se nechávají využívat americkými a jinými turisty ke všem možným praktikám a dokonce si operují prsa, aby vypadalai jako travesti, ačkoli jsou heterosexuální, jen aby mohli být dražší coby shemale?!

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 15:09)

Byl jsem v Pataya a hned na mne dýchla lidovst, který tu přeci byla za socíku a ČSSD ji opět zase pomůže vrátit!

Reklama

Přidat komentář