Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ty, (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

Ta nová Klára tady je fikce jako prase a samomluva jednoho člověka v množině vymyšlených nicků.

Dan (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

Souhlasím. Žumpa a lidský bahno .

Mumínek (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

Hezký, až tedy na to s tím debilním klukem. To mi k tobě prostě nějak nesedí, dosud jsi takto nepsala. Samo o sobě to je nepříjemné, ale nevím jestli je to nějak často, že by kluci čekali na dámských wc.

Klára (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

Jo já vím, já to tak nemyslela, spíš z legrace. Zažila jsem to jednou. Ale venku na těch zábavách to se ty holky i bojí, aby tam nějaký ten kluk nebyl schovaný ve tmě.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

Jsi tady ještě?

Klára (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

Druhý společný holčičí čůrání je na fesťákách nebo vesnických zábavách. Tam totiž jsou záchody v takovém stavu, že se chodí čůrat ven. Někam do tmy. Mám jednu kamarádku u prababičky na venkově, kde se tohle přesně na zábavách děje. Jako je to trochu děs, ale zase jsme stejně ovínění, takže pokud nenarazíš zase na číhajícího kluka, tak je to řešení. A příště vám napíšu, jak jsem se jednou počůrala, hrůza:)

Mumínek (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

Myslím, že když někdy napíšeš o čůrání bude to úplně stačit. Třeba jestli bylo nějaké místo, kde se ti samotné hodně líbilo čůrat nebo naopak vůbec nelíbilo? O pissu psát nemusíš, jak píšeš intimní tak je to asi stejné jako všechny podobné věci a někdo je typ člověka, který nemá problém se o tom bavit s kýmkoliv a naopak druzí se stydí. Podobně jako někdo jde do sauny a druhý by to nedokázal nebo si v létě sundat třeba vršek u vody. Každý má své hranice a možnosti, které by neměl překračovat pokud se na to necítí.

Klára (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

Jasně. Holky to mají s čůráním tak asi jako kluci. Nestydí se čůrat před sebou. Taky je typické, že spolu chodí čůrat třeba v hospodě, kavárně nebo baru. Teda myslím na záchod. A tam se mi už stalo samozřejmě, že vedle v kabince číhal nějakej debilní kluk.

Návštěvník (Pá, 27. 8. 2021 - 07:08)

já měl to štěstí že jsem měl kamarádku na vozíku a ta p rávě v kavárně chtěla ode mě pomoct i na záchodě ona seděla na záchodě a já stál u vozíku aby se proti ní nerozjel (prý mu blbli brzdy) Byla spastik měla nohy u sebe takže vše bylo bohužel jen slyšet ale krásně bylo slyšet to její čůrání

Karel (Pá, 27. 8. 2021 - 11:08)

No a vytřel jsi té holce pysky po tom čůrání? Nebo si je vytírala sama? A viděl jsi to aspoň?

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 18:06)

Kláro tebe zdravím a jsem rád, že jsi se tu zase zastavila. Dnes bylo počasí opravdu proměnlivé chvíli slunce, pak zase slejvák, ale teplotně ideální. Jakou má kocourek barvu a jak se jmenuje?

Klára (St, 9. 6. 2021 - 18:06)

Se úplně bojím tady o takových banalitách psát. Je to obyčejný mourek ale nalezenec a má docela nemocný, teda má zdravotní problémy. Prý nebude dlouho žít. Ale jinak mu říkám, že je to ta nejšťastnější kočka na světě.

Mumínek (St, 9. 6. 2021 - 18:06)

A proč? Buď v klidu. To je hezké určitě ti dělá velkou radost. Můžeš pokud budeš chtít psát k tématu, ale určitě tě nikdo nemůže nutit. A paní/pane G. do minulého týdne se tady psalo o Čápech a to jste se neozval/a, tak nevidím důvod proč teď vám vadí kocour.

Klára (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

Já samozřejmě můžu napsat k čůrání jako každý asi, ale ne k piss. Prostě i kdybych jej se svým klukem dělala, tak se mi zdá, že je to hodně intimní.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

Rozumím. Jsi stydlivá. A mohla by ses rozepsat o čůrání? S kým a kdy?

G. (St, 9. 6. 2021 - 18:06)

Tady jsi na močícím vlákně . Si hloupá? Vlákna o kočkách a učení jdi hledat jinam.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

A ty jsi do hajzlu se svejma čápama a umírajícíma matkama.

Feetman (St, 9. 6. 2021 - 18:06)

Tak ty jsi jiná Klára. Ty mě nezajímáš,ok,diky.už jsem pochopil,o co tu jde.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 18:06)

A proč tě tak zajímá jen ta jedna konkrétní? Vždycky jsem byl na tvé straně a bral tě prostě jako člověka se zálibou v nohách, ale tohle je divné.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 18:06)

Ale čtu to teď podruhé a on ten druhý Feetman asi nebude originál, protože pak by to byl úplný pitomec. Jednak sám psal holky a navíc konečně mu nějaká odpoví po měsících ptaní a on jí pošle do háje? Beru to jako fake.

Reklama

Přidat komentář