Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (St, 9. 6. 2021 - 18:06)

Tak jo, to jsem nevěděla.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 18:06)

Klid Kláro, hlavně se nenechej odradit. To je tady takový místní zvyk urážet normálně diskutující.

Klára (St, 9. 6. 2021 - 17:06)

Já dnes zase ležím v učení, počasí bylo tak akorát, pak začala bouřka a skoro se nám zcvoknul kocourek. On se bouřky strašně bojí, nestačil zaběhnout domů a pak už se bál. Hledala jsem ho asi hodinu a byl schovaný pod barákem v takovém sklípku. Já vím, to vás asi nezajímá :)

Filip (St, 9. 6. 2021 - 17:06)

A jak ti čůrá pipina?

Klára (St, 9. 6. 2021 - 17:06)

Jak kdy, Filipe. Někdy rychle, někdy pomalu. A jak tobě pindik, jestli jsi teda kluk.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 17:06)

Bod pro tebe.

Natural (St, 9. 6. 2021 - 14:06)

Která holka ti ukáže jak močí? Já mám techniku sledovačky a když si vytipuju holku, že potřebuje na záchod a jdu nenápadně za ní, tak jsem často úspěšný. Včera jak byl pařák tak jsem hlídal jednu a byla opravdu hezká štíhlá postava a sukně a krásný nohy a když šla do křoví tak jsem měl jistotu, že tam bude močit. A taky ano, viděl jsem ji takových 5 metrů od sebe a ona na bobku močila do velkého oválného mokrého obrazce a pak odešla. Tak jsem si ho na památku to vymočený vyfotil a pak se doma u toho vyhonil. V sobotu jsem takhle ustopoval jinou holku a tak měla krásně velký chcaní a taky mám památku. Ještě mám kamarádku, ta se ale nestydí se mnou močit, ale vídáme se jen někdy a taky jsme se spolu už vysouložili. Mě její močení vyrajcuje. A ona mi dá.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 14:06)

Kláro původní, až sem přijdeš, budeš asi vyděšena co se tady děje a z těch nadávek. Všechno už se vysvětlilo, to je dobře. Nic si z toho nedělej, to je prostě anonymní internet. Napiš co je u tebe nového, určitě tu někdo bude.

Klára (St, 9. 6. 2021 - 17:06)

Tak jestli jste chtěli dosáhnout toto, tak tedy s vámi nesouhlasím, i když tu Kláru neznám, ale přečetla jsem si její dnešní psaní a jste nechutný! Jsem sice mladší než ona, pochopila jsem ale v kontextu naštěstí včas, o co vám šlo. Už sem psát nebudu a odcházím od vás.

Klára (St, 9. 6. 2021 - 17:06)

Děkuji, Klárko, jsem ráda, že jsi se mě zastala, já ještě moc dobře nechápu jak to tady je, musím si udělat názor. Četla jsem, že jsi odmaturovala moc blahopřeji.

Sedmnáctý (St, 9. 6. 2021 - 17:06)

Kdyby sis dala jiný nick,nemusela by ses teď krát. Falešná pozdní lítost.

G. (St, 9. 6. 2021 - 11:06)

Ta se ukažte, vy pisálci jak pissujete,co? Asi vám došel dech? Kláru jste vyštvali. Jste trapní.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 11:06)

Takhle, Já si fakt myslel, že to píše nějaká jednodušší holka, která skutečně denně řeší sex. Teď když vyšlo najevo, že kritici měli pravdu a že to píše chlap, tak mě to její psaní už neláká. Názor.

G. (St, 9. 6. 2021 - 11:06)

A proč teda tolik úsilí ji vyštvat? Ona psala svůj příběh a nikoho neomezovala a brala i věcnou kritiku, ale tím vašim trollingem jste odradili i spoustu jiných ,co sem přispívali a odešli ještě dřív než ona. A to je jako dobře chcete říci ?

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 12:06)

Jo tuhle? Prosim tě nepřeceňuj internetový postavy, nikdo nikoho vyštvat nechtěl, tady se nadávalo jen kritikům. Jo a včera se to tady probíralo, co lidem vadilo. A když to poprve ruplo v tom dubnu, ti to vysvětlovali ještě líp. Že podešli lidi? No to si piš, všichni co si mysleli, že honěj nad živou holkou a ne mužský fejkem. Jdu, mám práci.

Hanz (St, 9. 6. 2021 - 12:06)

Ono je to u prdele jestli to píše on nebo ona,když to má honící grády !

Filip25 (St, 9. 6. 2021 - 14:06)

Klára a její rodinný příběh a psaní o čůrání atd. naleznete nyní na vlákně - Co pro vás znamená ta opravdová láska....... Toto zdejší vlákno o močení účelově rozbourala skupina osob kterým psaní o močení vadilo. Děkujeme.

Sedmnáctý (St, 9. 6. 2021 - 11:06)

Příběh Kláry pokračuje dál na fóru .......Co je podle vás opravdová láska? Souhlasím že od vás ,zasraných zmetků co si osobunjí právo určovat co je a není ok, odejde každý slušný člověk jinam.

No (St, 9. 6. 2021 - 11:06)

ty se zklidni. Ty jsi zrovna jeden z těch co odtud asi vyhnal tu původní Kláru, co se ozvala. A psala naprosto vpohodě.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 09:06)

Na mě tahle diskuze stejně působí tak, že to všechno píše jeden člověk sám se sebou. Rád filozofuje a rád se čte. Když porovnám časy odeslání, nikdy nikdo nikoho nepřeskočí, jak běžně bývá, všichni spořádaně reagujou na předešlé příspěvky. Je to nesmysl celé.

Reklama

Přidat komentář