Reklama

Sex s tchyní

Mojmír (So, 5. 12. 2020 - 09:12)

Tchýně se mnou šuká už deset let a jsme v pohodě někdy se i moje žena zapojí do společných radovánek.

Steve (St, 11. 11. 2020 - 15:11)

hnus ...

Alice (St, 11. 11. 2020 - 08:11)

Načapala jsem mou mámu jak šuká z mým mužem. Jdu do koupelny a máma přehnutá přes vanu a akurát to na ně přišlo a můj muž ji to právě stříkal na záda. V klidu jsem vycouvala a šla si lehnout do postele celá nahá. Manžel za chvíli přišel taky nahý pták mu visel a říká miláčku dneska se mi nechce necháme to na jindy a já na něj jasně jak sis to teď rozdal v koupelně s mojí mámou zkoušel se vymlouvat tak jsem mu řekla detaily co jsem viděla a bylo. Jen se otočil v posteli ke mě zády já taky a bylo vymalováno. S mámou jsem si to vyřídila ráno u snídaně a to buďte rádi že to neřeknu tátovi protože by vás oba ještě vyliskal. Teď fungujeme tak že šukáme jen když chci já a on si může pohonit v koupelně když se mu tak to tam s mámou líbilo.

Abe (Ne, 6. 12. 2020 - 02:12)

Jasně. Jé měl s tchyní, a byla sakramentsky pěkná, že honit se můžu, ale šukat ne, a dodržovali jsme to poctivě. Tedy. Někdy mne honila i ona, ale to byly jen hrátky, protože jsem se dodělával sám. Když chtěla, tak jsem jí to dělal rukou, nebo lízal. Měla to ráda ale nikdy jsem do ní penisem nepronikl. Naštěstí jsem onanista, takže mi to stačilo.

Návštěvník (St, 11. 11. 2020 - 11:11)

Ahoj Alice a jak máti vypadá, je ještě k světu?

Návštěvník (St, 11. 11. 2020 - 08:11)

Tak za trest ať tě vymrda táta

Majo (Út, 15. 9. 2020 - 07:09)

Tak a uz to je venku,nahoda blba,debilni,vcera jsem cistil bazen a zena nemela byt doma,rikala ze na 10h ma byt u kamosky a ze jedou do mesta tak jsem se nato spolehal a v pul 11 jsem nahy a vzruseny cistil bazen,tchyne sla jako vzdy na svacinu a hned mi zacala kourit,kdybych byl potichu tak by se asi nic nestalo ale ja jsem proste debil a dost nahlas jsem rekl Anicko otoc se at ti ji naplnim a jak jsem zacal do ni busit tak zena kouka a jenom tak ze,nenechte se rusit a prosla okolo,v tu chvili jsem se udelal a tchyne taky,byli to vteriny ale bylo to nej..pri veceri se zena tvarila jakoby nic a tchyne taky a vposteli mi zena rekla ze to vi uz dlouho,sice ji to trochu vadi ale ze je to vrodine tak vpohode,aspon nenakladam stale ji,vi ze se musim vystrikat a kdyz pry nechodim za jinejma tak ji to nevadi a ze jeji mama
je strasne na sex a tata stoji zahovno tak jo ale ze nevi co na to rekne mama,tak dnes rano jsme se sesli v kuchyni a zena rekla,mami nevadi mi to,ja nejsem moc na sex a ty jo a on se musi casto vystrikat tak jsem rada ze nechodi nekam za kurvama ale ze je to doma,myslel jsem ze mi vypadnou oci zdulku ale hned mi stal protoze se tchyne usmala a mrkla na me a sla do obyvaku tak ja taky a uz jsem ji ohl a lizal jak zbesily,takhle legalne to je jak sen.tak vlastne diky za nahodu,kdo nezazil nepochopi ale opravdu ta chemie je nezkutecne sylna,citim anicku snad vsude a strasne ji chci mit usebe.

Martin (Ne, 13. 9. 2020 - 13:09)

Mi tchýně taky kouřila ptáka kde to jen šlo.Semeno to měla jako smetanu tic nevyplivla jen polýkala žena ta mi ani ptáka do pusy nevezme a sex taky ji nebaví .To její máma je pravý opak , šuká taky první ligu.

Majo (St, 9. 9. 2020 - 18:09)

Az me sama privede ptaka ke kundice,netlacim na ni ,me by se to taky nelibilo kdyby tlacila napilu,je strasne sikovna a co mi dovoli to delam,strasne se tesim az budeme zase sami,mozna dnes vecer,nebo zitra o svacinu(jako),zena chodi na dlouhe prochazky s kamaradkama(drbny jsou to akorad)nemusim je,chovaji se povrchne,zadna sranda,nic,ale tchyne to je jine kafe.

Majo (St, 9. 9. 2020 - 13:09)

Urcite ano,kdyz si necha jazykem prejizdet analek az se uvolni tak ze zustane jakoby pootevreny muzu zasouvat prst a jenom vzdycha a neprotestuje tak urcite jo,mam pocit ze zna snad uplne vsechno,taky mi pri koureni strcila dva prsty do zadku a asi polechtala prostatu protoze jsem vten okamzik tolik semena vystrikal jako nikdy a vsechno to spolkla,mam pocit ze jsem cural kolik toho bylo,neskutecna zenska,vazne asi mam stesti.

Pavel1 (St, 9. 9. 2020 - 13:09)

A kdy se ji chystas sukat?

Majo (St, 9. 9. 2020 - 06:09)

Zasunout da,to je jasne ale zatim se drazdime hlavne oralne,ona to zboznuje a ja se nemuzu nasytit jak je dobra,mel jsem par holek ale tohle je vazne asi chemie,voni mi cela,ikdyz je spocena tak ma zvlastni vuni a ne takovy ten zapach a ani pochcana picka ji nesmrdi,me tahle zena voni a ona to taky tak citi,rika ze jsem jeji bombonek a semeno ji chutna strasne,driv to vzakove intenzite nemela,jak jsme chvilku sami tak uz ji bud lizu nebo me kouri,je vazne bozi.

Pavel1 (St, 9. 9. 2020 - 06:09)

Jsem zvedavej,jestli ji bude chutnat i analek,kdyz si psal,ze ti dovoli vsechno

Majo (Út, 8. 9. 2020 - 19:09)

Nevadilo ji ze jsem ji sahnul na picku kdyz curala a vubec se nastydi,kdyz muze tak je bez kalhotek a vkratke sukince a dava mi najevo ze chce vylizat,nastavuje se tak ze proste musim na zek a ona me obkroci a uz man tu vyholenou carku na puse a dava mi davky sekretu,ani nestiham polikat,je vazne bozi.

Pavel1 (Út, 8. 9. 2020 - 21:09)

A zasunout nechce? Kdyz uz ji lizes,tak to uz ti urcite dovoli i dovnitr do kundicky?

Majo (Út, 8. 9. 2020 - 18:09)

Je ji cerstve 68 let a je proste bozi,manzelka je taky super ale takova mirna v sexu,ale tchyne mi dovoli snad vsechno a je to tim lepsi ze je to natajnaka.

Majo (Út, 8. 9. 2020 - 15:09)

Vcera u foliaku curala a ja ji videl a pribehl kni arukou chytal tu horkou moc,je to bohyne,ve foliaku jsem ji lizal az mi naplnila pusu,jinou zenu vazne nechci.

Pavel (Út, 8. 9. 2020 - 16:09)

A kolik ji je?

Pavel (Út, 8. 9. 2020 - 16:09)

A kolik ji je?

Pavel1 (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

Jiz vice nez 20 let mam chut na svou tchyni,je mi 48,je fakt celou dobu hezka a ted urcite budou nekteri moralizovat a hanit,nebot ji je 69,ale dnes jsem opet vedle ni sedel,mela sukynku,nohy porad hezke,sla curat a kdyz prisla,tak jsem si predstavoval,jak bych tu sukynku trochu vyhrnul,kalhotky dal malinko nastranu a krasne ji tu pocuranou kundicku vylizal,pak ji ho tam dat a nadherne vystrikat,kez by to slo

Reklama

Přidat komentář