Reklama

Lízání prdelky

ananape311 (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

Sex seznamka - http://hespac.com/sexseznamka.htm
Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.

Korkoklub-kluk (St, 17. 2. 2021 - 02:02)

Pojďte do toho buzíčci moji,nebojte se mě.Jsem něžný a krásně slizoučký takže to nebolí.

Korkoklub-klub (St, 17. 2. 2021 - 02:02)

To dělám moc rád.Pěkně v korkáčích nějakému klučinovi vylízat krásně tu jeho prdel až na mandle.

Petr (St, 17. 2. 2021 - 02:02)

Trvalo to téměř 20 let , než si nechala manželka vylízat zadeček ...a přišla tomu na chuť...když je po sprše, či koupeli...masíruji ji záda a nohy...tak si na závěr k orgasmu, i prdelku nechá olíznout. Tu mou zatím nikoli...jen prstík mi tam občas strčí. Mám to tak rád.

Karel (Pá, 5. 2. 2021 - 07:02)

Mile divky a zeny,touzite po nekom ktery vam olize zadecek a jazykem vam vnikne dovnitr.Rad vam to splnim E-mail [email protected] tel:728690204

Adam (Čt, 28. 1. 2021 - 16:01)

Je to pěkné téma. Nejdříve přítelkyně ani nechtěla slyšet, že bych jí sahal na análek, ale stačilo trochu vína, hlazení a najednou už prsty z analku přestala dávat pryč, takže jsem se do toho pustil a nakonec sama můj prst zastrčila během sexu do zadečku. Po sexu než došlo na další číslo, tak jsem ji šel dolů lízat, ze začátku bylo poznat, že se trochu obává, ale během chvíle si nechala klidně análek lízat a sama špulila prdelku a nakonec si nechala strčit jazyk i dovnitř a sama přirážela na jazyk, aby šel co nejvíce dovnitř. Takže evidentně záleží na partnerce a jestli jí to tam vzrušuje. Zkoušela to i u mně, ale u mně zabírá spíš dráždění hráze, nejspíš kvůli tlaku na prostatu.

Fanny (Pá, 11. 12. 2020 - 17:12)

Trvalo mi hrozně dlouho, než jsem svou milenku - později manželku přiměl k nějakému sexu. Nejdřív jsem jí dal francouzáka a to jí dost vzrušilo. Po čase jsem jí osahával kozy, ne ž mi je ukázala nahé. Měla ráda, když jsem jí tahal za cecíčky a sál je. Pak přišlo hrabání mezi nohama a strkání prstu do kundy. Podařilo se mi jí přemluvit, aby mi už konečně dala ! Dost se styděla když jsem jí svlékl donaha a viděl její hodně chlupatou píču. Položil jsem jí na válendu, roztáhnul jí nohy a vzal za kozy přitom jí zkoušel vrazit čurák do kundy. Nemohl jsem se tam trefit, tak jsem jí pošeptal, aby si ho tam strčila sama. Vzala mi čuráka do ruky, roztáhla si velké pysky a zavedla si čurák na kraj kundičky. Já jsem zatlačil a mrdnul jsem jí ho dovnitř. Kunda se jí roztáhla a praskla jí panenská blána. Tekla jí krev, ale já jí začal mrdat. Ona sténala až se po chvíli rozdělala a já jsem jí šeptem řekl : Přirážej ! Začala přirážet a to mě vzrušilo tak, že jsem se udělal - vystříkal jsem se jí do kundy. Pak jsem ptáka vyndal, měl jsem ho pěkně oblemtanýho a strčil jsem jí ho do pusy. Moc se jí do kouření nechtělo, ale pak už mi ho olizovala až jsem jí ho zarazil až po koule do krku. Čurák mi zase stál a já jsem jí otočil tak, aby na mě vystrčila prdel. Pak jsem jí začal lízat kundu. Když už jsem jí měl pořádně rozlízanou, zkusil jsem jí olízat prdel. Ona cukala, ale já jsem jí přidržel a vrazil jí jazyk do prdelní díry ! Zasténala a nechala mi, abych jí díru roztáhnul a pořádně vylízal. Pak jsem jí řekl, jestli by mi taky nevylízala prdel. Kleknul jsem si a vystrčil na ní prdel. Ona váhavě mi políbila na půlky a pomalu mi olizovala okolí díry, až najednou jsem cítil jak mi strká jazyk do prdele. Pak mi roztahovala půlky a jazyk mi vrážela hluboko dovnitř. Rukou mi vzala čurák a párkrát mi ho pohonila a já jsem cítil jak mi to lízání mojí prdele vzrušuje a tak jsem najednou začal hrozně mohutně stříkat. Semeno za mě lítalo tak na dva metry daleko. Postříkal jsem i jí - ona to slízávala a polykala.

Fanny (Pá, 11. 12. 2020 - 17:12)

Trvalo mi hrozně dlouho, než jsem svou milenku - později manželku přiměl k nějakému sexu. Nejdřív jsem jí dal francouzáka a to jí dost vzrušilo. Po čase jsem jí osahával kozy, ne ž mi je ukázala nahé. Měla ráda, když jsem jí tahal za cecíčky a sál je. Pak přišlo hrabání mezi nohama a strkání prstu do kundy. Podařilo se mi jí přemluvit, aby mi už konečně dala ! Dost se styděla když jsem jí svlékl donaha a viděl její hodně chlupatou píču. Položil jsem jí na válendu, roztáhnul jí nohy a vzal za kozy přitom jí zkoušel vrazit čurák do kundy. Nemohl jsem se tam trefit, tak jsem jí pošeptal, aby si ho tam strčila sama. Vzala mi čuráka do ruky, roztáhla si velké pysky a zavedla si čurák na kraj kundičky. Já jsem zatlačil a mrdnul jsem jí ho dovnitř. Kunda se jí roztáhla a praskla jí panenská blána. Tekla jí krev, ale já jí začal mrdat. Ona sténala až se po chvíli rozdělala a já jsem jí šeptem řekl : Přirážej ! Začala přirážet a to mě vzrušilo tak, že jsem se udělal - vystříkal jsem se jí do kundy. Pak jsem ptáka vyndal, měl jsem ho pěkně oblemtanýho a strčil jsem jí ho do pusy. Moc se jí do kouření nechtělo, ale pak už mi ho olizovala až jsem jí ho zarazil až po koule do krku. Čurák mi zase stál a já jsem jí otočil tak, aby na mě vystrčila prdel. Pak jsem jí začal lízat kundu. Když už jsem jí měl pořádně rozlízanou, zkusil jsem jí olízat prdel. Ona cukala, ale já jsem jí přidržel a vrazil jí jazyk do prdelní díry ! Zasténala a nechala mi, abych jí díru roztáhnul a pořádně vylízal. Pak jsem jí řekl, jestli by mi taky nevylízala prdel. Kleknul jsem si a vystrčil na ní prdel. Ona váhavě mi políbila na půlky a pomalu mi olizovala okolí díry, až najednou jsem cítil jak mi strká jazyk do prdele. Pak mi roztahovala půlky a jazyk mi vrážela hluboko dovnitř. Rukou mi vzala čurák a párkrát mi ho pohonila a já jsem cítil jak mi to lízání mojí prdele vzrušuje a tak jsem najednou začal hrozně mohutně stříkat. Semeno za mě lítalo tak na dva metry daleko. Postříkal jsem i jí - ona to slízávala a polykala.

emmklise31 (Út, 8. 12. 2020 - 06:12)

Sex seznamka - http://hespac.com/sexseznamka.htm Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.

Patrik (Pá, 16. 10. 2020 - 11:10)

Tohle já nemusím nic pro mně,ale každý dělá to co se mu líbí...........

Palpatin (Po, 20. 7. 2020 - 05:07)

Uz z vas nekdo lizal analek a kundicku tluste cikance v, elastakach,a to kdyz je venku horko a ona je mesic zaparena

Marian (So, 29. 8. 2020 - 17:08)

Nevím, proč to všichni vztahujete jen na lízání chlapem ženské prdele, nebo ženskou chlapské. Já třeba lízal jak tlusté cigánce, tak tlustému cigánovi a oba byli spokojeni. Nebyli sice měsíc zapařeni, ale pár dní bez vody už v té doby byli. A co je špatného na lízání prdele po toaletě, je to ekologičtější a i šetrnější k prdeli než ji vytírat papírem.

Lucky35 (Čt, 28. 5. 2020 - 15:05)

Miluji lizani dívčí prdelky s jazykem vevnitř co nejhloubeji úplně kdykoliv, i po celém dni. Pokud by tady byla holka, která by si chtěla pravidelně nechat dlouze lizat zadek napiš mi na [email protected]

Návštěvník (Čt, 28. 5. 2020 - 15:05)

Prasata!!!! Úchyláci!!!!

Návštěvník (St, 6. 5. 2020 - 15:05)

Jo kdyby se našla nějaká co chce pořádně vylízat obě dírky nejlépe nemyté jsem k dispozici...

Majo (Po, 27. 1. 2020 - 07:01)

Ted jsem na lizani,doktorka cz,cetl prispevek jedne pani,myslite si ze je to mozne?ja bych ji teda veril.

Cvok (Út, 7. 1. 2020 - 12:01)

Lizani je pro kazdou picku nejkrasnejsi kdyz to umis,ja bych se asi zblaznil kdybych nemnel picku na lizani

Pizdil (St, 10. 7. 2019 - 11:07)

Hledal jsem původně romo, ale skočilo mi to na rimming ... dále nehledám, mám již své mláto pro vepře.

Ivuška (So, 29. 6. 2019 - 15:06)

Já jsem se hrozně styděla, když mě poprvé svlíknul a mačkal mi kozy a tahal za bradavky. Pak mi šahal mezi nohy a zajel rukou na kundu. To už jsem nechtěla a odstrkovala jsem ho. On se mi nějak dostal rukou pod kalhotky a strkal mi prst do kundy a najednou jsem ucítila, že mi strčil prst do prdele ! Vrazil mi ho do díry celej a mrdal mi s ním. Prdel mi trochu bolela, ale pak se mi roztáhla a bylo to příjemné a vzrušující. Sundal mi kalhotky a koukal mi na mou hodně chlupatou píču. Pak mi roztáhnul nohy a rozhrnul chlupy z kundy a začal mi jí lízat. Když už jsem byla skoro hotová a cítila jsem jak mi z kundy teče šťáva, tak mi najednou zajel jazykem do zadní dírky a vylizoval mi kakací otvor. Strkal mi jazyk hluboko a rejdil mi v konečníku. Bála jsem se, abych tam neměla zbytky hovna, ale on mi tam střídavě strkal jazyk a pak i několik prstů.Pořádně mi roztahoval díru a najednou mi tam začal cpát čuráka. Než jsem se stačila bránit, tak ho tam vrazil celýho. Měla jsem pocit, že mi natrhne díru. Začal mi mrdat do zadnice a chtěl, abych přirážela. Tak jsem to zkusila a cítila jsem jak je ve mě čurák hluboko a docela mi to začalo rajcovat. On mrdal čím dál tím rychleji až jsem ucítila jak do mě pumpuje mrdinu. Vytáhnul čuráka a mě začalo téct z prdele jeho semeno. Pak mi řekl, abych mu ho olízala. Lízala jsem mu čurák, byl ještě dost plný mrdky a polykala jsem to. Pak mi pošeptal : Vyliž mi taky prdel ! No to se mi moc nechtělo, bála jsem se jestli tam nemá kaštany, ale pak jsem ho začala líbat na půlky a nakonec jsem trochu líbnula i jeho díru. On se znovu vzrušil, postavil se mu pták a strčil mi díru před obličej a šeptal : Vraž mi ho tam a vylízej mi jí pořádně ! Tak jsem mu zkusila jazyk strčit do prdele a lízat mu jí. Bylo to vzrušující a chutnaala mi ta prdelní chuť. Když jsem ho chvíli olizovala tak jsem mu roztáhla půlky a vrazila jsem jazyk pořádně hluboko do díry ! Cítila jsem trochu hovnovou příchuť, ale lízala jsem ho vášnivě. On mi vrazil prst do prdele a i do kundy, párkrát si ho pohonil a začal mi stříkat do pusy. Měl ještě hodně mrdky, že jsem to jen tak tak stačila polykat. Po delší době jsme zkusili po sobě chcát, i do pusy a polykat to. Nakonec jsme se odhodlali i ke kadění. On se první na mě vysral ve vaně a já pak na něj. Chtěl, abych se mu vykadila do pusy. Sedla jsem si nad něj na bobek a po dlouhém tlačení jsem vysrala velké hovno jemu rovnou do pusy. On to pomalu spolykal a chtěl se mi taky vysrat do huby. Když nade mně sednul a viděla jsem jeho díru, která se najednou začala roztahovat a vyjíždělo z ní hovno, tak jsem se pozvedla a přisála se k jeho díře a on mi tlačil hovno rovnou do krku. Bylo to obrovské hovno a měla jsem plnou pusu a kus hovna už i v krku.

Honza (So, 23. 5. 2020 - 22:05)

Urcití lidé toto dělají. Ale srát si na vzajem do huby to už nemá se sexem nic spolecnyho. To je prasarna. Lízání prdelky možná dejme tomu i když i to je dost úchylný. Partnerce zpracovávám prdelku 2 prstama a jsme oba spokojeny. Dokážu jí takhle udělat.

Reklama

Přidat komentář