Reklama

Lízání prdelky

Návštěvník (St, 11. 5. 2022 - 17:05)

teda ani nevíš jakou si mi udělala radost ivuško tak odvážný článek a zajímavý už jsem tady na doktorce dlouho nečetl

Šárka (Út, 16. 8. 2022 - 09:08)

Ivuška to pro tebe napsala právě proto, aby tě potěšila, Pavkole. I když to není pravděpodobné, že by to zažila. Mě přítel prdel nelíže. Líže mi jen kundu, ale do řiti mi přitom v poloze 69 jen kouká. Abych ji měla osranou, je vyloučeno. Mám ji vždycky čiště vymydlenou. Může mi přes ní jen kroužit nasliněným prstem, to mi dělá dobře.

Návštěvník (Út, 7. 2. 2023 - 17:02)

jenže to je právě ono kromě ivušky mě nikdo tak jako ona nechápe a nechce mě potěšit. ještě tak na hovno.sk Klaudinka a Lucinka ale tam si právě kvůli zdrobnělinám radši dávám bacha jestli jsou to vůbec holky které tam věkově spadají ale jinak dík za pochopení a vysvětelení šárko

Návštěvník (Út, 16. 8. 2022 - 10:08)

Byl jsem zvědav co děláš na stránce hnusu. Ulevilo se mi. Děláte to dobře a stejně i já.

Ivuška (So, 7. 5. 2022 - 18:05)

Krátce po prvním souložení jsem jela s přítelem na hory. Jezdili jsme spolu od rána na různých sjezdovkách, pak jsme si dali v bufetu nějaké jídlo a pití a jeli jsme dál. Pak jsme přijeli na vrchol jedné sjezdovky. Mně se začalo chtít čůrat a navíc ještě kadit. Řekla jsem to příteli a on mi řekl : Jestli je to nutné rychle udělat, tak to udělej tady v tom lesíku. Zůstala jsem na lyžích, stáhla jsem si kalhoty a kalhotky, přidřepla jsem si a hned jsem začala chcát. Přítel mě sledoval, ale já jsem mu řekla, aby šel dál že se stydím před ním kakat. On poodešel a já jsem začala tlačit a za chvíli jsem začala srát. Vysrala jsem velký hovno a pak ještě hromádku řídkých hoven. Pak jsem zavolala přítele, jestli nemá papír. On mi řekl, ukaž já ti jí vytřu. Musela jsem se ohnout a vystrčit na něj prdel a on mi jí vytíral papírem. Pak jsem ucítila že mi strká do prdele prst a rajcuje mi s ním v prdeli. Potom jsem ucítila,, jak mi líbal půlky a nakonec mi strčil do prdele jazyk a lízal mi ještě špinavou od hoven díru. To mě dost vzrušilo a řekla jsem mu, aby mi vylízal ještě kundu ! Lízal mi kundu a já jsem se udělala a cítila jsem jak mi z kundy teče moje šťáva. Pak jsem mu musila ještě kouřit čuráka. Zasunul ho do mě celýho a já jsem se dávila protože ho má hrozně dlouhýho. Když ho měl celýho v mé puse udělal se do mě a semeno jsem musela spolykat.

Kenos (So, 30. 4. 2022 - 05:04)

Anál manželka nechce,ale zadek si nechá lízat pravidelně

Kenos (So, 30. 4. 2022 - 05:04)

B

Kubánec z Albánie (So, 19. 3. 2022 - 19:03)

Už se těším, až mi bude lízat prdel Vít Rakušan a pak ho vystřídá Fiala!

Pavkol (Út, 4. 1. 2022 - 18:01)

já akorát jednou když mi kamarádka ve vzteku řekla polib mi prdel tak jsem to vzal doslova asi se tak moc nezlobila protože z toho měla ještě legraci a dělalo jí to dobře

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 18:01)

sranda musí bejt, i kdyby na chleba nebylo (prdel nikomu nelížu ani do ní nikomu nelezu, ale proti gustu žádnej dišputát)

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 17:01)

hm. cejtim tu smrad z damskych analu

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 09:01)

Takže Jožin s Rybanou dělaj francouzský milování.

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 09:01)

jo to souhlas jednou sem po té co jsem jedné holce dráždil bradavku a ona jí ztvrdla zkusil tu bradavku lízat a ona pak stejně rychle změkla tak nevím co je na lízání tak kouzelného

jajan (Út, 4. 1. 2022 - 09:01)

fando,já bych ti tak do tý tvoji prdele mohla akorát nakopat

fanda.a (Út, 4. 1. 2022 - 09:01)

miluju vylizovat pičinku a i zadeček svoji holce,ale ona to nedela me,ktera ji v tom nahradi?

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 08:01)

zas primitivni prispevky od tech, co si mylsi, ze vsichni jako i oni chodi s osranou riti...je mi na blití

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 08:01)

Nemusíš tam strkat jazyk....Jsem už pět let v pásu cudnosti a lízání prdelky je jediný sex, který mi manželka dovolí. A je to krásný vzrušující sex. Už jsem se naučil i dávat manželce orgasmy.

Pavkol (Út, 4. 1. 2022 - 08:01)

to nevím ale konečně mě začínáš chápat i kdyby mi právě vzhledem k decentnosti muselo stačit jen čůrání a to druhé až časem o to mi přesně jde. ale neboj kdyby se to nelíbilo jí nebo kdyby se ukázalo že i můj žaludek na to reaguje jinak než můj mozek tak bych dodržel zásadu jednou a dost

Šárka (Út, 4. 1. 2022 - 23:01)

Nevím, jestli tě asi popáté začínám chápat, ale tys asi nepochopil mě. Pokud by ses nějaké líbil a ona tobě, tak před tebou nebude srát. Bude chtít, aby pro tebe byla tou nejúžasnější bytostí. I kdybys ji přesvědčil, že se ti to moc líbí, i když nebude žádná stydlivka, tak nebude riskovat, že se ti nad ní obrátí kufr.

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 08:01)

Už ho zase někdo chápe.

Reklama

Přidat komentář