Reklama

Pánská tanga

Blanka (So, 9. 12. 2006 - 08:12)

Ale, ale....možná jsem baculka (mám přes zadek 105cm) a tanga nosím normálně. Chodím i na nudu a nikoho to nepohoršuje. Kdo nezažil ten pocit při koupání, kdy vás na těle nic netlačí, ten to nepochopí. Nakonec do koupelny si plavky taky neberu..:):). Ale na klukách se mi tanga nelíbí, přijde mi to divný. Ne úchylný, ale prostě divný. Líbí se mi buď boxerky, nebo normální bílý slipy.

logped (Pá, 8. 12. 2006 - 19:12)

Reaguji na Alenu.Typický příklad frustrovaný
mergle.Už jsi viděla na pláži sejratý špekatý prdele českejch baculek v tangách.Je to hnus a basta. Tam přestanu mít chuť na ženskou

Alena (Čt, 7. 12. 2006 - 19:12)

Já se zastávám Renaty, pohled na chlapa oděného do TOHOTO je burantskej hnus!! a basta! Nic víc, nic míň.

__utma=48467763 (Čt, 7. 12. 2006 - 00:12)

Pro Renatu a Ewu - cožpak Vas odsuzujeme za Vaše "boxerky"? Jděte se bodnout,ať si nosí,co mu vyhovuje! Tanga jsou pohodlný a dobře sedí i chlapům.Jen až je začne nosit nějaká ta Vaše "hvězda",tak z toho budete všechny paf,jaký má ten onen zadek.Já jich mám půlku všeho spod.prádla a jsem naprosto spokojený.Jsem 100% hetero-manželka a tři děti,nikdy nic s 4% jsem neměl! PÍTRS.

Návštěvník (St, 6. 12. 2006 - 16:12)

Renata 4.12.2006: Tvůj názor může být maximaálně jestli se ti to líbí nebo nelíbí. Jsou to PÁNSKÁ TANGA, ne "buzerantskej HNUS", tak si své výblitky nech pro sebe.

Renata (Po, 4. 12. 2006 - 17:12)

Můj názor je naprosto v souladu s Ewou: "18. 8. 2003 01:38:00, Ewa" -je to buzerantskej HNUS!!!

martin (Po, 4. 12. 2006 - 11:12)

Tanga už nosím asi 3 roky. Dřív jsem je střídal s boxerkama, ale ted´ už nosím výhradně tanga. V něčem jiném už se necítím dobře. Mám i plavky-tanga, letos jsem je nosil celou dovolenou a nikomu to nevadilo. Má žena je nosí taky, tak jaký problém?

samoraj (Ne, 3. 12. 2006 - 14:12)

Tanga nosím aj ja už 4 roky.Už ine ani nenosim.
A to je jedno či je leto alebo zima.Samozrejme
že hygiena je na prvom mieste.Skuste to - doporučujem.

martin (Ne, 3. 12. 2006 - 04:12)

Konečně paradní názor! Díky. Tanga i holení přece jde k sobě.Akorát mám víc porostu,tak holím jen pytlík a okolí. Zdravím,měj se a užívej hezkých zadků! M.

Martin (Ne, 3. 12. 2006 - 04:12)

Caudy.Když můžou mít ženský výběr spodního prádla obrovský,proč nemůžeme my mít taky něco navíc? Nosím všechno-tanga,slipy,boxerky,ale tanga drží pěkně,nepotí se zadek atd.V plavkách bych nevyrazil,společnost k tomu není nakloněna-viz poznamky o buznach atd.Manželce se ale líbí,sama mi je kupuje.Nic proti tomu,ale jako u ženský-musí být pěkná prdel! Jen at se to rozmáhá!

Tana (Čt, 23. 11. 2006 - 13:11)

Nelibi se mi to-protoze to pusobi hrozne ,,nechlapsky,, myslim ze chlap v tom vypada jak nejakej šamponek zženštilej...fakt se mi to nelibi
chlapum slusi boxerky v tom vypadaj opravdu jako chlapy

Anetaslad (St, 22. 11. 2006 - 13:11)

Mě se chlap v punčocháčích náhodou líbí.

Ivo (St, 22. 11. 2006 - 12:11)

A to si myslíš, že tanga jsou jen pro anorektičky ??? Není nad pěkně zaříznutý dobře tvarovaný zadeček.

BTW: na prvním randeti měla manželka z mých tang šok, ale nyní si je na měn nemůže vynachválit. Rozhodně lepší než neforemné trncle nebo zapařený zadek v upnutých boxerech.

Honza 2 (Po, 20. 11. 2006 - 18:11)

Leničko, Soňo a Kláro...podívejte se na tohle http://www.hom-fashion.co.uk/product.php?productid=16308&cat=103&page=1

...no uznejte, je tohle hnusný?

Klára (Po, 20. 11. 2006 - 11:11)

Mně taky ne, děs a hrůza..

sona (Po, 20. 11. 2006 - 10:11)

Me se to nelibi:)))) Prijde mi to...divny.

Lenička (Ne, 19. 11. 2006 - 19:11)

Fuj tanga! Není nad pořádné trenky!

Jindřiška (Ne, 19. 11. 2006 - 16:11)

jen je pánové a hoši noste. Když se v nich cítíte fajn ,proč ne. Je mi 43 let a začala jsem letos také nosit tanga a cítím se v nich fajn, hlavně v létě, nemám teď partnera ,ale nosím si je pro radost a pro barvičky, mám totiž velmi ráda krajkové barevné prádlo. Při své "střední" postavě by to do mne možná nikdo neřekl, ale je to taková moje "tichá radost", tak si ji pánové také dělejte a neptejte se ostatních, lepší než vytahané trenky, z kterých kouká "vysící penis" - viz ještě dost častý letní úkaz u koupališť a na sportovištích

Jarda (Ne, 19. 11. 2006 - 02:11)

Nosím tanga už asi 5roků, jsou pohodlný a líbí se mi. Koupil jsem si i tanga plavky a letos jsem v nich chodil celé léto- bylo to super. Mnohem lepší než šortky po kolena. Můžem to probrat soukr., chceš-li.Napiš na peri.mare"centrum.cz

Tomáš_SK (Ne, 12. 11. 2006 - 00:11)

Super diskusia! Ale názory mnohých ?udí to neovplyní... Tiež nosím tangá, ale keď máme v škole telesnú alebo idem do posilovne tak si dávam boxerky, lebo sa bojím reakcie ostatným. To máme tak, keď je niekto iný, tak priemerná väčšina sa začne vysmievať, alebo nadávať do buzerantov. Každopádne verím, že sa negatívne názory vytratia...
alebo sa aspoň zmenia na neutrálne. Ale nezmení sa to samo od seba. Musia sa nájsť odvážlivci, ktorí sa budú k tomu verejne hlásiť a postupne a na to dajú ďalší a ďalší.......Vyskúšam to? Prihlásim sa k tomu verejne? Uvidíme....

Reklama

Přidat komentář