Reklama

Trestání kluků

Boris (St, 1. 9. 2021 - 23:09)

Snesl by pridavek?

Renata (Čt, 2. 9. 2021 - 05:09)

Jaký jsi si představoval?

Boris (St, 1. 9. 2021 - 21:09)

V jake pozici je privazany?

Renata (St, 1. 9. 2021 - 21:09)

Ve sklepě na částečně sklopenym zebriku

Boris (St, 1. 9. 2021 - 22:09)

Ze sklepa aspon neni slyset rev. Kolik je uz vyplaceno ran?

Renata (St, 1. 9. 2021 - 22:09)

80 už praska kůže

Boris (St, 1. 9. 2021 - 22:09)

Rve hodne?

Renata (St, 1. 9. 2021 - 22:09)

Strašně

Boris (St, 1. 9. 2021 - 22:09)

Kolik uz je ran?

Renata (St, 1. 9. 2021 - 22:09)

Strašně

Renata (St, 1. 9. 2021 - 17:09)

Tak to máme stejný názor

Boris (Út, 31. 8. 2021 - 21:08)

Jak ho rezes?

Návštěvník (So, 21. 8. 2021 - 17:08)

Jirka s Kubou byli dopoledne zase biti. Ráno se pohádali a prali se. To by mi ani tak nevadilo, kdyby nevzbudili Jirkovi mladší sourozence. Navíc, když se doprali, tak Jirka vzal kýbl, naplnil ho vodou a polil Kubu (na koberci). Kuba to žaloval. Jirka stál vedle něj a řekl, že mu Kuba roztrhl sešit na zápisky, který měl do školy v září (jak se budeme stěhovat, tak už na chatě máme většinu věcí). V tu chvíli se kluci začali hádat a chtěli se zase prát. S tátou Kuby jsme kluky od sebe roztrhli a řekli jim, že dostanou. Dovedli jsme je do pokoje a ,,odhodili’’ na postele. Kluci se začali zouvat a chtěli nastavit nohy, ale my jsme je zarazili. Řekli jsme jim, že na nohy dostanou až za chvíli, ať si sundají kalhoty od pyžama, dneska dostanou vyjímečně na holou. Jirka se zeptal proč, já jsem mu řekl, ať se podívá na Kubovi kalhoty, pochopil to . Odepli jsme si pásky a přehli kluky přes koleno. Dostali 25 ran za vzbuzení sourozenců a 5 ran za žalování. Potom jsem řekl Jirkovi, ať si lehne na postel a od Kuby dostal proutkem 5 ran na chodidla za mokré pyžamo, poté jsem vzal Kubovi proutek a dal jsem Jirkovi 15 ran za mokrý koberec. Poté šel na řadu Kuba. Ten dostal od Jirky 10 ran a Kubův táta mu dal 5 ran. Řekl jsem, ať se jsou vykoupat do řeky, jako každý den. Kluci chtěli jít, ale Kubův táta jim řekl, že takhle nechodí každý den. Tak se svlékli a šli. Normálně se nestydí, ale za zadky po výprasku, to se stydí.

Jan (So, 21. 8. 2021 - 17:08)

Tak jsem potrestal kluky za to dupání. Přišel jsem do pokoje s proutkem. První šel na řadu Peťan. Matěj s Markem se museli postavit dívat se, jak Petr dostává na chodidla. Ten si zul pantofle a sundal si ponožky a lehl si bosky na postel, nastavil nohy. Našvihal jsem mu proutkem na holá chodidla, dostal patnáct ran. Trochu si zakřičel, nakonec se i rozbrečel. Synovci na to koukali trochu zaražení, ale trochu mě překvapili. Když Petrův výprask skončil, tak si oba hned stáhli ponožky a Marek si hned lehl na postel a nastavil bosé nohy na potrestání. Dostal taky patnáct ran, jen usykával bolestí a zatínal prstíky, nebrečel ani neřval. Pak si lehl na výprask Matěj a nastavil ty jeho bosá chodidla na bití. Jemu jsem dal deset ran, taky to vydržel, nebrečel. No, zatím jsou kluci hodní, nedupou, spíš opatrně našlapují na zbité nožky. Samozřejmě museli zůstat bosí.

Michal (So, 21. 8. 2021 - 14:08)

Vzal jsem si menší vařečku a šel jsem za Tomášem do pokoje. Ležel na břiše na posteli, už oblečený a koukal do mobilu. Řekl jsem mu ať se postaví. Zatvářil se a postavil se před postel. Sedl jsem si na postel a řekl mu, že za své chování musí být pořádně potrestán, takže dostane doplňkový trest a zítra bude znovu bit na zadek. Klopil oči, kousal se do rtů a mlčel. Řek jsem mu ponožky dolů a lehni si na břicho a nohy mi polož na klín. Podíval se po mě, pak se sehnul, sundal si ponožky a položil se a dal mi nohy na klín. Chytil jsem mu u kotníku levou nožku, trochu ji ohnul v koleni a začal jsem ho bít na holé chodidlo. Zatínal prsty, za chvíli začal křičet. Bil jsem ho, až měl chodidlo červené. Pak jsem mu nohu pustil a chytil ho za druhou. Dostal nařezáno i na druhé bosé chodidlo. To už plakal. Po výprasku zůstal ležet na posteli.

jan (So, 21. 8. 2021 - 11:08)

Tak všichni tři kluci, ti moji synovci Matěj a Marek a můj Peťan se od rána honí po bytě a dupou jako sloni… Poslal jsem je asi před hodinou ven, ať se honí na hřišti. Ale řekl jsem jim, že odpoledne si to jejich dupání vyřídíme, ž e u nás za to trestáme výpraskem na bosé nohy, Marek a Matěj se udiveně podívali, pak zakroutili hlavou, koukli si na nohy a pak se podívali na Petra, ten jen sklopil oči a začervenal se, on už ví, co ho čeká…

Alexandr (So, 21. 8. 2021 - 11:08)

Já jsem se zde také nechal inspirovat. Asi před měsícem jsem vyzkoušel bití na chodidla a je to v plna věcech lepší, než výprask

Michal (So, 21. 8. 2021 - 11:08)

No a na kom jste to vyzkoušel a jak to proběhlo?

Alexandr (So, 21. 8. 2021 - 13:08)

Tehdy devítiletý syn zlobil, měl se jít koupat, ale on místo běhal z domu...
Tak jsem ho dohonil, chytl ho a odvedl jsem jej do pokoje. Tam jsem ho položil na postel, sundal mu ponožky, přidržel nohy a dostal asi 10 ran.

Michal (So, 21. 8. 2021 - 11:08)

A zítra dopoledne Tomáše seřežu znovu, za takovou lumpárnu se mi to zdá málo, jeden výprask,ale chci ho nechat trochu odpočinout, tedy ani ne kluka, ale ten jeho ubohý, zmlácený zadek... Ale dneska odpoledne asi ještě dostane bos na chodidla, taky tu o tom čtu a asi to vyzkouším, jako doplňkový trest.

Reklama

Přidat komentář