Reklama

Trestání mužů jejich dominantními partnerkami

Super téma! (Po, 4. 7. 2016 - 15:07)

Hledám dominantní studentyk či dámy z Brna, které mě občas potrestají ... [email protected]

Chlap (Ne, 21. 12. 2014 - 20:12)

Nesouhlasím. Když muž...Taky nesouhlasím. Tak prvně, až na velmi výjimečné životní situace, zastávám názor, že se partnerský vztah zcela obejde bez jakéhokoliv bití ať už ze strany muže nebo ženy. Vím, že je to kolikrát těžký, zachovat chladnou hlavu, ale Bůh nás na rozdíl od zvířat obdařil tím nejvýkonějším počítačem- mozkem a je dobré naučit se ho používat. Každý konflikt se dá řešit s rozumem bez bití. Nikdy v životě jsem žádnou ženu neuhodil a věř tomu, že mě nikdo nedokáže tak vytočit, jako právě ženský :-) a přes to, nikdy jsem na žádnou nevztáhl ruku. Nicméně, kdyby mě někdy v životě nějaká žena vrazila facku ať už zaslouženě nebo ne, okamžitě by dostala jednu nazpět. Říkej si co chceš o uraženém egu, ale nikdo nemá právo bít druhého pokud se tak stane, dotyčný naopak má právo na to, aby se bránil.

jirka (Ne, 21. 12. 2014 - 17:12)

muž být podobně trýzněn...Nejen eroticky, ale celkove k ni vzhlizim jako k me nadrazene. Jak se rika (ten kdo doma nosi kalhoty je ona) .

Zvládne (Ne, 21. 12. 2014 - 16:12)

Ja dostavam od me Pani jeji...muž být podobně trýzněn od ženy i dlouhodobě a soustavně (například celou dobu, co je doma, s výjimkou hodin spánku), nebo je to spíše jen občasné erotické rozptýlení?

jirka (St, 17. 12. 2014 - 06:12)

Tak při trestání subika...Ja dostavam od me Pani jeji pantofli pres holy zadek a obcas me pleskne pres pindoura. Pak tu panntofli musim polibit a Pani se pak musim omluvit za provineni za ktere jsem byl potrestnan .

Lady D. (Út, 16. 12. 2014 - 21:12)

Tak při trestání subika hraje výraznou roli to nejcitlivější místo na jeho těle.

Kulky, samozřejmě.

Ty má každý den v ohrožení...

zvedavy (Po, 7. 6. 2021 - 07:06)

ano Paní přes kulky dostávám také

Milan (Út, 16. 12. 2014 - 17:12)

Běda mužům, kterým žena vládne! Vztáhnout na mne žena ruku by si dovolila jen jednou. Ale snad by to bylo posuzováno jako zabití v sebeobraně.

Sep (Út, 16. 12. 2014 - 16:12)

Mě manželka jednou ustřihla můj pěstovaný culík a ještě mě pak ostříhala mašinkou do půl hlavy.Tak nějak jak to měla ona.Prý nebude mít chlupatého chlapa .Od té doby to dělá každý třetí týden.Už jsem si na to zvykl..snad se na to i těším....

muž (Út, 16. 12. 2014 - 16:12)

Nesouhlasím. Když muž zvládne dostat od manželky pár facek (které si zasloužil) a nehodlá se za to mstít. Nedělá to z něj "hovno chlapa". Každý kdo je ochoten uznat svoji chybu a přijmout za ni i případný trest je naopak více člověkem, než ješita trvající na svém egu i za cenu že něco provedl špatně. Jiná věc by samozřejmě byla kdyby si je nezasloužil. A ona si tak něco dokazovala. Pak se to asi dá zvládnout jen v rámci nějaké erotické hry. :-)

Kdo se nechává (Ne, 18. 5. 2014 - 23:05)

Od manželky někdy dostanu...je hovno chlap!

František (Ne, 18. 5. 2014 - 18:05)

Od manželky někdy dostanu pár facek. Zatím jsem to ale nikdy nikomu neřekl.

Q (Ne, 18. 5. 2014 - 17:05)

Ja myslim, ze takovych paru, ve kterych ma zena navrch, a pravidelne tresta sveho partnera za ruzna realna ci smyslena provineni, ze takovych paru je na celem svete i v ceske kotline spousta.

Zen, ktere rady trestaji jine, je plno, a muzu, kteri jsou schopni nebo ochotni prijmout ruzne tresty od zeny, je taky vsude na tucty.

Takovi muzi o svych trestech urcite nikde nemluvi, nicmene anonymni diskuse je jiste vynikajici ventil, ktery dovoluje kazdemu se sverit, aniz by se znemoznil pred svym okolim.

David (St, 14. 5. 2014 - 20:05)

Býváš jako muž trestán svou dominantní partnerkou? Trestáš jako žena svého submisivního partnera? Veškeré zkušenosti na toto téma jsou zde vítány!

zvedavy (Po, 7. 6. 2021 - 07:06)

ano manželka mne pravidelně dává výprasky a i jinak trestá

Reklama

Přidat komentář