Reklama

Trestání mužů jejich dominantními partnerkami

zvedavy (Po, 9. 8. 2021 - 07:08)

přesně tak

zvedavy (Po, 9. 8. 2021 - 07:08)

přesně tak

Domina (Pá, 6. 8. 2021 - 16:08)

Nejdřív křičela. Ne to nesmíš!. Pak se nechtěla dívat a nakonec se úplně nad svým synem rozplynula. Klekla si vedle něj a udělala se rukou spolu sním. Když lízal semeno, vymačkávala mu penis.

Domina (Pá, 6. 8. 2021 - 15:08)

Já nechám svýho otroka svlíct do naha, kleknout a vyhonit. Pak musí svý semeno slízat ze země. Pořád vytírá podlahu, aby byla čistá. Tuhle byla u nás tchýně. Řek sprostý slovo a já ho strestala. Nechtělo se mu před mámou, ale když sem mu pohrozila, musel. Ta koukala.

Renata (Po, 9. 8. 2021 - 14:08)

Tak to znám . Pamatuji si přesně na ten den když se můj manžel ( otrok ) poprvé musel svléknout do naha před svou matkou. Nevím jestli se víc styděl on nebo ona , ale já se náramně bavila.

zvedavy (Út, 10. 8. 2021 - 00:08)

to nevím co b n to řekla.moje.matka

Domina (Po, 9. 8. 2021 - 14:08)

Měl erekci a musel se před ní vyhonit?

Renata (Po, 9. 8. 2021 - 19:08)

Erekci měl pořádnou protože už byl sedmnáctý den bez výstřiku. Honit se ale nesměl. Měl dovoleno jen se piňďourem otírat o nohu u stolu. Když to na něj šlo musel to nahlásit . Dát čelo na zem , vyšpulit zadek , roztáhnout nohy a poprosit o potrestání za svou nadrženost. Dostal pravítkem tři přes koule a hurá zase ojebávat stůl.

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 23:08)

Ty ho tedy pěkně léčíš . Za čas už ho bude mít jen na čůrání .

Renata (Po, 9. 8. 2021 - 14:08)

Tak to znám . Pamatuji si přesně na ten den když se můj manžel ( otrok ) poprvé musel svléknout do naha před svou matkou. Nevím jestli se víc styděl on nebo ona , ale já se náramně bavila.

Renata (Po, 9. 8. 2021 - 14:08)

Tak to znám . Pamatuji si přesně na ten den když se můj manžel ( otrok ) poprvé musel svléknout do naha před svou matkou. Nevím jestli se víc styděl on nebo ona , ale já se náramně bavila.

Renata (Po, 9. 8. 2021 - 14:08)

Tak to znám . Pamatuji si přesně na ten den když se můj manžel ( otrok ) poprvé musel svléknout do naha před svou matkou. Nevím jestli se víc styděl on nebo ona , ale já se náramně bavila.

Renata (Po, 9. 8. 2021 - 14:08)

Tak to znám . Pamatuji si přesně na ten den když se můj manžel ( otrok ) poprvé musel svléknout do naha před svou matkou. Nevím jestli se víc styděl on nebo ona , ale já se náramně bavila.

Renata (Po, 9. 8. 2021 - 14:08)

Tak to znám . Pamatuji si přesně na ten den když se můj manžel ( otrok ) poprvé musel svléknout do naha před svou matkou. Nevím jestli se víc styděl on nebo ona , ale já se náramně bavila.

Eva (Pá, 6. 8. 2021 - 16:08)

Co na to maminka říkala?

Oli (Pá, 6. 8. 2021 - 15:08)

Souhlasím. Nejdůležitější je pořádný výprask. Co upřednostňujete vy? Rukou, rákoskou, páskem od kalhot?

IGNÁCIUS (St, 7. 7. 2021 - 11:07)

1.) Odoláváte všem hříšným myšlenkám, snům či jiným pokušením - bojujete intenzivně velice vroucnou modlitbou ku svaté Horsvitě, anebo naopak modlitbu zanedbáváte? Každý nechť se sám ptá: 2.) Vyhýbal(a) jsem se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení, a tím jsem lehkomyslně nevystavil vlastní duši riziku spáchání nějakého hříchu? 3.) Dopustil(a) jsem se svým lehkomyslným jednáním nevyhýbání se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení v oblasti šestého či devátého Božího přikázání ohrožení své stavovské cti kněze, řeholníka (řeholnice) či poustevníka (poustevnice)? 4.) Chodil(a) jsem oblečen(a) v neuctivém, nedůstojném, urážlivém či vyzývavém oblečení (například v krátkých kalhotách, v minisukni, s krátkými rukávy, s výstřihem na prsech a podobně)? 5.) Souložil(a) jsem v manželství skutečně pouze s úmyslem zplodit dítě, anebo jsem činil(a) něco takového, co je proti účelu manželství? 6.) Dopustil(a) jsem se smilstva, případně sváděl(a) jsem ke smilstvu, či naváděl(a) na smilstvo jiného člověka? 7.) Dopustil(a) jsem se cizoložství, případně sváděl(a) jsem ke cizoložství, či naváděl(a) na cizoložství jiného člověka? 8.) Četl(a) jsem dobrovolně a úmyslně něco nestydatého, anebo dal(a) jsem něco takového číst jinému člověku? 9.) Činil(a) jsem něco nestydatého ať již sám či sama anebo s jiným člověkem či jinými lidmi? 10.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiný člověk jakkoliv fyzicky dotkl mého těla? 11.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiní ke mně nestydatě chovali? 12.) Činil(a) jsem ve společnosti nemravné žerty anebo hrál(a) nemravné hry? 13.) Zneužíval(a) jsem své pohlaví nepřirozeným či protipřirozeným způsobem (tj. projevy homosexuality)? 14.) Miloval(a) jsem bezbožný a nemravný život či vyhledával(a) jsem mravně zkaženou společnost? 15.) Ohrozil(a) nebo dokonce rozvrátil(a) jsem svojí hříšnou známostí rodinné štěstí jiného člověka? 16.) Myslel(a) jsem dobrovolně a úmyslně na něco nestydatého? 17.) Žádal(a) jsem si dobrovolně a úmyslně něco nestydatého vidět, slyšet, číst nebo dokonce činit? 18.) Mluvil(a) jsem něco nestydatého? 19.) Zpíval(a) jsem nějaké nestydaté písně? 20.) Neposlouchal(a) jsem se zalíbením něco nestydatého? -APOKALYPSA JE BLÍZKO ! http://www.lide.cz/pracujici.mladenec

Honza (Út, 15. 6. 2021 - 16:06)

Sloužím své Paní už několik let . Za každé pochybení jsem trestán. Nedávno mě začal trestat i její nový milenec. To by nebylo tak hrozné , kdyby to nebyl můj syn.

Jana (Út, 15. 6. 2021 - 13:06)

Kontroluji jestli se doma neflákal, je uklizeno, uvaříno...ale tak vždycky něco najdu...ale když je línej tak se s ním nemažu...

magda (Út, 15. 6. 2021 - 13:06)

Mne spíš bere ho kontrolovat, zda má čistý penis, nebo zadek , nebo když klečí přede mnou...

Reklama

Přidat komentář