Reklama

spodní prádlo u chlapců

Default User Image
Frantík (Ne, 19. 5. 2024 - 14:05)

Já vás tady všechny strčím do kapsy, vlastně do trenek, protože já nosím odmalička dědkovské trencle, které mi děda postupně daroval a teď je mi už 15 let. Trencle jsou zažloutlé od toho, jak si do nich dědek občas ucvrnknul a plandavé, takže je musím nosit na pevně našitý kšandový postroj s popruhem přes břicho a zapínáním vzadu na řemínky. A to nejde sundat, tak musím čúrat a kálet do pleny.

Default User Image
Návštěvník (Út, 21. 5. 2024 - 08:05)

Už tě to zase drží? Vole jeden.

Default User Image
Frantík (Út, 21. 5. 2024 - 10:05)

Ano mě drží dědkovské trencle, ale ne na gumu - tam není kam ji našít, ale na trenclích je napevno přišitý postroj ze kšand a popruhů a já jsem do něho nakšírován, ale nejprve naplenován, protože když máma vzadu zapne postroj na řemínky, tak já ho nesundám a musím poslušně dělat čúrání a kakánky do pleny. Máma mi říká, že jsem Frantík pokakánek nebo Frantík připosránek. Trencle jsou zažloutlé, plandavé a obnošené, ale moc velké. Když mám plný velký raneček v plíně, tak ho vláčím po zemi a máma vezme popruh a stáhne mi ho k zadku a to je nepříjemné. Když prdím a prdím, tak to smrdí po celém bytě. 

Default User Image
tomáš (Út, 21. 5. 2024 - 00:05)

však volné trenky jsou super, já jsem  boxerky , nedej bože slipy nesnášel , já chodil na ostro , to byla top, jen v riflích to bylo nepříjemný, škrabalo to a pořád mi stál, dnes mi je 30 a začínám si znovu zvykat na spodní prádlo, protože mám dítě a chodit před dcerou doma někdy vyžaduje abych na sobě něco měl a třeba no sprše moc ideální si nasadit kratase není, nebo po ránu když vstaneme tak si ty boxerky kvůli dcerce dám.

Default User Image
zz (Po, 20. 5. 2024 - 19:05)

zz

Default User Image
kluk (Po, 20. 5. 2024 - 17:05)

Tak si tam dej gumu, a nemusíš nosit plenu anebo nos slipy 

Default User Image
Ilona (Pá, 17. 5. 2024 - 13:05)

Zdravím, dnes za mnou přišel můj syn (13) že by chtěl abych mu koupila slipy, že prý ostatní spolužáci je nosí také. Myslíte ze bych mu je měla koupit? s nosí váš syn také slipy?

Default User Image
Leny (Út, 21. 5. 2024 - 08:05)

Pro dospívající chlapce jsou slipy asi to nejlepší spodní prádlo. Syn, necelých 14, má doma na výběr toho hodně, i boxerky, ale ty si bere tehdy, když mají kupř. tělocvik a podobně, tedy když se musí převlékat před druhými. Většina osmáků nosí boxerky, a u některých by syn sklidil posměch za ty slipy. Doma má též sadu tangaslipů, ale ještě je na sobě venku neměl. Vím ale, že si je zkouší, tak jak to puboši dělají.

Default User Image
Marie (Út, 21. 5. 2024 - 15:05)

Kupte pubošovi i tangoše (stringy) a jocksy, ať má chlapec prádelník kompletní! Určo si je aspoň potajmu vyzkouší. 

Anonym (So, 18. 5. 2024 - 00:05)

pokud si je sám přeje tak mu je kupte obzvláště ted na léto jsou pro něj i vhodnější.podrží genitálie a nikde oproti boxerkák není látka , takže se méně potí boxerky  jsou vhodnější na zimu

Default User Image
Petr (Pá, 17. 5. 2024 - 22:05)

Když chce nosit slipy tak mu je kupte.

Default User Image
Annemarie (Pá, 17. 5. 2024 - 18:05)

NE! Kluk musí nosit to, co doposud nosil a co jste mu doteď kupovala, tedy TANGA! Nesmíte povolit, nebo se vám to vymkne z ruky!

Default User Image
Jindrich (Pá, 17. 5. 2024 - 13:05)

Ahoj, slipy bez problémů kupte) já i spolužáci jsme je také nosili, dnes střídám bez problémů i s tangama ( na léto a sport) [email protected]

Default User Image
Frantík (Út, 14. 5. 2024 - 14:05)

Nevím proč mi tu mažete příspěvek. Všichni mě tu znáte, a pro ty co mě neznají. Takže já jsem Frantík a je mi 15 let. Nosím dědkovské trencle na pevně našitý kšandový postroj s popruhem přes břichu a zapínáním vzadu na řemínky. A já postroj nesundám. Pod ním mám velkou seniorskou plenu. Jsem zaplenován, nakšírován a zařemínkován a kálím a čúrám do pleny. Musím být poslušný a mít všechno pěkně zapnuté a nandané. A když ne, tak mi máma plný a zatuchlý raneček v plíně stáhne popruhem k zadku a mě se to mazlá na zadek a další čúránky mě hřejí. 

Default User Image
Jindřich (Po, 13. 5. 2024 - 08:05)

Je mi 22 a nosím také slipy, občas i tanga.

Default User Image
Maty (So, 11. 5. 2024 - 10:05)

je mi 15 a nosím slipy i boxerky ale slipy víc

Anonym (So, 11. 5. 2024 - 23:05)

prádlo jako prádlo, co je na tom že nosíš slipury a boxerky ??

Default User Image
Junák (Út, 21. 5. 2024 - 19:05)

Taky si myslim! Slipury a boxery do školy je nuda. To kdyby se pochlubil, že nosí do školy a na tělák tanga... To by byla challenge!!! Ale na to chce mít pořádný koule. Škoda, že pan Foglar zapomněl vymyslet 14. bobříka tang ;-)

Default User Image
Petr (So, 11. 5. 2024 - 21:05)

To je dobře, že slipy nosíš výc.

Default User Image
Tomáš (Ne, 5. 5. 2024 - 22:05)

mám syna na na víkendy (jsme rozvedení) a syn mi řekl večer před sprchou ,že se mu boxerky rolují a tak nosí normální volné dlouhé, trenýrky, tak jsme ráno jeli k ejbližšímu větnamci a koupili troje slipy, nejdřív si je doma nechtěl nasadit, prý to "nosí jen holky" když už jsem ho donutil sije nasadit a měl je celý zbytek dne , řekl že jsou super a už nic jiného nechce a řekne mamce at mu je koupí. 

Reklama

Přidat komentář