Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Steve (So, 27. 6. 2020 - 16:06)

Já už chlapa mám. Jmenuje se ježíš. Ale věřím v něj jen tak napůl. Podle toho, kolik prášku spolknu.

křesťanství je… (So, 27. 6. 2020 - 17:06)

A budete spolu v ráji provozovat homosexuální lásku a sex? Přece budete mít osvícená těla ne? :) křesťanství je homosexuální - ta láska mezi mužem a mužem :)

haha (So, 27. 6. 2020 - 16:06)

Steve si hraje, že se v hudbě vyzná víc než Hvězdoun, chce ho ve všem trumfnout! ASi si taky najde chlapa :D

Apoštol (So, 27. 6. 2020 - 16:06)

"Bezbožného nelze přesvědčovat stíáe donekonečna. " --- Takže jsem přiznal, že tady šlo o přesvědčování bezbožných. Přiznejme si to. Jsme tady jako sekta. Přesvědčujeme bezbožné, co sem zabloudí. O nic jiného nám nejde. My jsme ti, co jsou agresoři. Ateisti nás na ateismus nepřesvědčují, to my přesvědčujeme všemi způsoby ostatní na naši víru. A používáme k tomu všechny způsoby. Účel světí prostředky.

středověk (So, 27. 6. 2020 - 14:06)

htt....ps://novaplus.nova.cz/porad/vymena-manzelek/bonus/3635-osmany-laffita-v-nahradni-rodine-pocital-jsem-kazdou-sekundu-na-co-se-divaci-muzou-tesit

středověk (So, 27. 6. 2020 - 14:06)

takže vám vadí, že s Osmani Laffita žije s manželem ve vile a mají spokojený vztah? kolik vás křesťanů má s manželkou takový vztah jako tito dva gayové?

Jirka (So, 27. 6. 2020 - 16:06)

S manželkou takový vztah nemá nikdo, poněvadž s manželkami jsou vztahy heterosexuální, ne homosexuální.

Anonym (So, 27. 6. 2020 - 14:06)

Hvězdoslav je podivín - histeriónská osobnost. Je s podivem, kolik lidí by se mělo léčit, ale neléčí se! JEDINĚ SE ZA NĚ HODNĚ MODLIT, ABY JIM DAL PÁN BŮH DAR OSVÍCENÍ DUCHA SVATÉHO!!!

Anonym (So, 27. 6. 2020 - 13:06)

Myslím Apoštole, že se Hvězdoslav taky léčí na psychiatrii. A nebo by se určitě měl léčit! Na psychiatrii se léčí hlavně inteligentní - inženýři, lékaři, učitelé. Pan Steve má Absolutorium a taky měl problémy -s neuropatií, nespavostí a depresí. Ono, když je toho na člověka moc, tak to zkrátka jinak nejde, než požádat o pomoc lékařskou vědu. Pořád lepší, než usínat při koncertech, kroutit se bolestí a plést partesy not! Je to hlavně o životě, nikoliv jenom o drogách, gamblerství a alkoholismu!

Steve (So, 27. 6. 2020 - 16:06)

Díky :-) Jinak mám taky samozřejmě i Maturitu ... Absolutorko je až po dalších 2 letech. Ano mám i diplom a přidělen nízký titul dipl.um. Ale to je jedno, o tom se tu myslím nebavíme ... Za pár hodin hrajeme zdarma koncert https://www.novinky.cz/vase-zpravy/clanek/zapadocesky-symfonicky-orchestr-podpori-nemocnici-40328784?fbclid=IwAR0Jbk0a6pSTZXUYxrRSC699BJjJwwv1lg-a_PRxOR3Uy5ThD9jwCNJWdAY#utm_source=facebook&utm_medium=sharebt&utm_campaign=web

Kdo chcete, můžete, a jste poblíž, tak přijd'te ... bude to zážitek.

Apoštol (So, 27. 6. 2020 - 13:06)

Kdo si tady bere můj nick?! Já jsem vyléčený alkoholik. byl jsem kvartálák, ale už nejsem. Nikdy jsem nepil celý život, pouze několik let-kvartálně. A jako Tony fakt dopadnout nechci. Ať nám Hvězdoslav nechá víru. Bezbožného nelze přesvědčovat stíáe donekonečna. To je jako mlácení prázdné slámy. Ale on snad jednou pochopí, že ta jeho namyšlenost a ,,přehnaná inteligence" nejsou všechno. Jednou bude Boha hledat.

Hanousek (So, 27. 6. 2020 - 12:06)

Jestli někdo potřebuje vražedkyni, tak ať si počká na Stodolovou, bude za chvíly, asi za 15 let, propuštěna za dobré chování. Se svým kokotem Járou se rozvedla a bude potřebovat nějakého kolouška. Zasloužila by si to

mima (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Ty anonymní komentáře jsem psala já.

§! (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Vůbec tě nečtu!

Skutečný Hvězdoslav (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

No to moc dlouho nepožiješ, bobku, když se budeš tak vztekat :-) A kde máš toho Krista? :-)

nejhorší příspěvky (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Hvězdoslavíne, kdybys šel raději už do prdele. Hvězdoprde, Hvězdoslavíne, hvězdotroubo. Nenávidím tě. Šíleně tě nenávidím. Proklínám tě! My křesťané tě nenávidíme a proklínáme! Zmiz odsud!

Skutečný Hvězdoslav (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

A proč se vlastně, místní pobožní, vyhýbáte tématu Krista a víry v něj? V co to vlastně věříte, když vám vadí téma Ježíš a chcete si za každou cenu psát o něčem jiném? Tomu tedy nerozumím... To buď nejste pobožní, jen to předstíráte nebo jste deformovaní pobožní. Pobožní na baterky...

Skutečný Hvězdoslav (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

A nějaký blbeček tady píše, že prý nemám emoční inteligenci, ale současně mi píše, že prý čaruju přes zaříkávání, proklínání či co. Co to dokazuje? Že on nemá emoční inteligenci. Součástí emoční inteligence je empatie. Schopnost se vcítit do druhého. Tu má na nule. Nepochopil, co je ateismus. Protože je to hlupák bez empatie. Já právě na rozdíl od něho chápu obojí. Jak ateisty, tak pobožné. Byl jsem pobožným, tak chápu i pobožné. Ale nebyl jsem takový cvok jako zde to panoptikum ožralů a lůzrů. Byl jsem normální pobožný. Klidný pobožný. To, co tu předvádějí místní pobožní, bývalí esoterici, narkomané, alkoholici - to jen dokazuje, že se z toho nikdy nevyhrabou. Nedostanou se z toho ven. Nemají jak. Ale i toto chápu. Ať se své víry drží. Však jim ji nikdo nebere. Jen je naivní, že si tu někdo myslí, že ze mě udělá zpátky pobožného tím, že bude intrikovat a lhát. Takto to nefunguje, pobožný bobku. Takovým způsobem nezevangelizuješ nikoho.

Skutečný Hvězdoslav (So, 27. 6. 2020 - 09:06)

Oprava enzym troponin

Skutečný Hvězdoslav (So, 27. 6. 2020 - 09:06)

A proč umírají ti lidi, co mi telefonují? To už jsem tu taky vysvětloval. Je to kvůli tomu, že volají ti nejvzteklejší. Když se vztekáš, pobožný blbečku, tak se ti v krvi vylučuje adrenalin a kortizol. Tyto hormony ti poškozují myokard. Ani to netušíš. Dá se to změřit při vyšetření. Najdou ti k krvi troponin - hormon, který se vylučuje při poškození myokardu. Vy jste prostě nevzdělaní hlupáci, navíc to berete osobně, nedokážete debatovat o náboženství v obecné rovině, stále si myslíte, že vám vaši víru chce někdo krást, přitom ateisti mají na háku, zda se křižujete nebo ne a v co si věříte, bobci.

Reklama

Přidat komentář