Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Jirka (Ne, 22. 8. 2021 - 20:08)

Kolik je manželce

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 15:08)

Zkus jí vylízat a uvidíš jestli bude suchá,ale věřím,že ne,že hezky poteče,no a pak zkus zasouvat prsty a pomalu jí toztahovat,určitě to půjde.

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 11:08)

Nemůžeš jí ho tam cpát nasucho , je potřeba promazat sádlem , máslem , olejem prostě co je po ruce a pak to jde . Podmínka je že tobě musí stát když máš pořádnou erekci a je promazaná tak tam vjede jedna báseň . Některé ženské dělají drahoty ale potom se jim to líbí .

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 11:08)

Zatím mám na šukání pěknou mladou holku, která maže až moc. Budu to zkoušet jako zakázané ovoce. Nemůžu ale znásilnit vlastní babičku. Ke všemu je moc hodná a má mě raději než matka.

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 13:08)

Já to zažívám s manželkou. Když se do ní nemohu dostat, bolí jí to a sex odmítá, i kdybych se namazal litrem oleje. Já obavy tvé babičky chápu. Některé starší ženy ztrácejí chuť souložit.

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 22:08)

Z některých ženských se stávají sexuální anorektičky a to je neštěstí . Než by ti podržela , radši se s tebou pohádá .

Eva (Ne, 8. 8. 2021 - 14:08)

A šukal jsi s babičkou?

Olina (Ne, 8. 8. 2021 - 08:08)

To já jsem to řešila hned jak se oběvilo na prostěradle semeno, Zavolala sem ho ukzala mu to a řekla sem že kvůli jeho výronům nebudu pořát prát. Bylo to i v matraci. Nařídila sem mu že se musí před spaním vyhonit v koupelně aby nenadělal. Nevěděl jak. Tak sem mu to předvedla a bylo po polucích.

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 09:08)

Nech toho,tobě je podle psaní tak 10 let

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 03:08)

Tady se řeší vzrušení maminek z vlastních synků a zatím se to zvrhlo v seznamku seniorů. Kde jste, nadržené maminky?

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 03:08)

Nadržených synů je tu dost některé komentáře mě moc zajímají

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 04:08)

Špatný začátek. Na špióna.

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 21:08)

Přátelé, všimli jste si že tu není rebel Steve ?

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 01:08)

Steve je egoista a nešťastník, Který si myslí, že život se řídí jen jeho představami a zkušenostmi a snaží se jej řídit i ostatním. Já nelituji.

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 09:08)

Mám po přechodu a jsem vdova. Děti se rozlétly do světa a jsem sama. Pravda je, že před tím jsem měla jiné starosti s rodinou a skoro pravidelný sex, takže jsem to vnímala jinak. Po klimakteriu se ve mě probudila nesmírná vášeň. Stále mám hříšné myšleky a často se ukájím. Trpím, protože když jsem měla možnost se sexuálně vybíjet, nebyl čas a teď ho mám, ale není nikdo, kdo by mne potěšil a uspokojil. Miláčkové, važte si života dokud jste mladí a využijte každou chvilku k užití jeho radostí, z nichž sex je ta největší.

50 (So, 7. 8. 2021 - 10:08)

Mě by se to líbilo,vždycky je někdo,kdo to taky rád,zkusíme?

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 02:08)

Zase nespím a tak se mazlím sama se sebou. Děkuji za lákavou nabídku, ale nic o sobě nevíme a já nejdu do nejistých a rizikových vztahů. Uvažovala bych o tom, kdybych měla více informací a nějaké záruky.

50 (Ne, 8. 8. 2021 - 08:08)

Tak začnem,jaké informace potrebuješ:)

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 09:08)

Kašli na ní,nejdřív si stěžuje,že nemá s kým šukat a když se jí nabízíš,tak si tady vymejšlí,buď to píše nějakej onanista nebo njaká stará namyšlená kráva,která neumí ani pořádně odepsat,raději ať nepíše ona a nepoučuje druhý

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 11:08)

Stará namyšlená kráva. To jsem já. Když se chlap neumí představit, tak s tím nic nenadělám. Možná mám na muže přílišné nároky, ale chci aby kromě sexu, byli zábavní a pohotoví.

Reklama

Přidat komentář