3519 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Přátelé, všimli jste si že tu
Steve je egoista a nešťastník, Který si myslí, že život se řídí jen jeho představami a zkušenostmi a snaží se jej řídit i ostatním. Já nelituji.
8. Srpen 2021 - 1:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mě by se to líbilo,vždycky je
Zase nespím a tak se mazlím sama se sebou. Děkuji za lákavou nabídku, ale nic o sobě nevíme a já nejdu do nejistých a rizikových vztahů. Uvažovala bych o tom, kdybych měla více informací a nějaké záruky.
8. Srpen 2021 - 2:52
Návštěvník (anonym)
Tady se řeší vzrušení maminek z vlastních synků a zatím se to zvrhlo v seznamku seniorů. Kde jste, nadržené maminky?
8. Srpen 2021 - 3:31
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tady se řeší vzrušení maminek
Nadržených synů je tu dost některé komentáře mě moc zajímají
8. Srpen 2021 - 3:39
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nadržených synů je tu dost
Špatný začátek. Na špióna.
8. Srpen 2021 - 4:18
Olina (anonym)
To já jsem to řešila hned jak se oběvilo na prostěradle semeno, Zavolala sem ho ukzala mu to a řekla sem že kvůli jeho výronům nebudu pořát prát. Bylo to i v matraci. Nařídila sem mu že se musí před spaním vyhonit v koupelně aby nenadělal. Nevěděl jak. Tak sem mu to předvedla a bylo po polucích.
8. Srpen 2021 - 8:25
50 (anonym)
Odpověď na Zase nespím a tak se mazlím
Tak začnem,jaké informace potrebuješ:)
8. Srpen 2021 - 8:31
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak začnem,jaké informace
Jestli nevíš, tak nepiš.
8. Srpen 2021 - 8:47
50 (anonym)
Odpověď na Jestli nevíš, tak nepiš.
Každého zajímá něco jiného
8. Srpen 2021 - 9:25
Maci (anonym)
Odpověď na Je to naprosto přirozené.
Stejně jako je přirozené že i matce občas přijde na mysl v synovo dospívání jaký její syn asi bude milenec a jaké by to s ním asi bylo v posteli. Zvláště když matka ještě vytuší nebo si je jistá tím že jako žena sexuálně přitahuje a vzrušuje svého syna, pak nemůže také přirozeně na takové věci nemyslet a její myšlenky a povědomí toho že jako žena vzrušuje svého syna se mohou snadno promítnout a podnítit její sexuální fantazie.
8. Srpen 2021 - 9:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Stejně jako je přirozené že i
Moje matka měla tak živé představy o tom, že se mnou něco má, že mne každé ráno zbila za to, že jsem jí znásilnil. Při tom by mne to ani nenapadlo. Musel jsem se odstěhovat k babičce a byl klid. Máma si myslela že šukám s její matkou a to jí tolik nevadilo.
8. Srpen 2021 - 10:09
Eva (anonym)
A šukal jsi s babičkou?
8. Srpen 2021 - 14:06
Návštěvník (anonym)
Tvrdila, že už je vyschlá a že by stejně nic necítila, ale pozvala mi holku, která mne připustila bez váháni a babička jenom radila jak to máme dělat.
8. Srpen 2021 - 14:22
Eva (anonym)
Odpověď na Tvrdila, že už je vyschlá a
To se na vás koukala a nic to sní nedělalo?
8. Srpen 2021 - 15:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To se na vás koukala a nic to
To víš, že to taky prožívala, pomáhala se zaváděním penisu a vždy mi ho pěkně pohonila, ale zprvu nenápadně a pak už vášnivě si masírovala poštěváčka. Když jsem se podivil, řekla mi, že klitoris má stále živý. Měla normální bouřlivé orgasmy. Je to stále temperamentní ženská.
8. Srpen 2021 - 19:51
Eva (anonym)
Odpověď na To víš, že to taky prožívala,
Babička se může sexuálně aktivovat. Kdyby zvlhla zkusil bys do ní proniknout?
9. Srpen 2021 - 9:03
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Babička se může sexuálně
Zatím mi dovolila ořejíždět jí po poštěváčku žaludem. Moc se jí to líbilo, ale celou dobu si zakrývala pochvu rukou, aby mne nenapadlo strkat do ní penis.
9. Srpen 2021 - 9:31
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To já jsem to řešila hned
Nech toho,tobě je podle psaní tak 10 let
9. Srpen 2021 - 9:43
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak začnem,jaké informace
Kašli na ní,nejdřív si stěžuje,že nemá s kým šukat a když se jí nabízíš,tak si tady vymejšlí,buď to píše nějakej onanista nebo njaká stará namyšlená kráva,která neumí ani pořádně odepsat,raději ať nepíše ona a nepoučuje druhý
9. Srpen 2021 - 9:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Zatím mi dovolila ořejíždět
To je babička ještě mladá a plodná že má strach abys ji neoplodnil ? Jinak babky už mají krámy akorát tak na půdě nebo ve sklepě .
9. Srpen 2021 - 10:23
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To je babička ještě mladá a
Tvrdí, že trpí vaginální suchostí, že má pochvu scvrklou. Bojí se že jí to bude bolet a že se do ní stejně nedostanu.
9. Srpen 2021 - 10:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Kašli na ní,nejdřív si
Stará namyšlená kráva. To jsem já. Když se chlap neumí představit, tak s tím nic nenadělám. Možná mám na muže přílišné nároky, ale chci aby kromě sexu, byli zábavní a pohotoví.
9. Srpen 2021 - 11:02
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tvrdí, že trpí vaginální
Nemůžeš jí ho tam cpát nasucho , je potřeba promazat sádlem , máslem , olejem prostě co je po ruce a pak to jde . Podmínka je že tobě musí stát když máš pořádnou erekci a je promazaná tak tam vjede jedna báseň . Některé ženské dělají drahoty ale potom se jim to líbí .
9. Srpen 2021 - 11:03
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nemůžeš jí ho tam cpát
Zatím mám na šukání pěknou mladou holku, která maže až moc. Budu to zkoušet jako zakázané ovoce. Nemůžu ale znásilnit vlastní babičku. Ke všemu je moc hodná a má mě raději než matka.
9. Srpen 2021 - 11:37
50 (anonym)
Odpověď na Stará namyšlená kráva. To
Takhle sprostě bych to nenapsal a ani nikoho neurážel,ale nezlobte se,určitě sem nemůžu na sebe všechno napsat,to by byla sebevražda a můžu se rovnou podepsat,takže vymyslíme jiný způsob? Nebo nemáte zàjem,psal jsem,že mě přitshují starší ženy a že i v tomto věku se dá řádit:)
9. Srpen 2021 - 13:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Zatím mám na šukání pěknou
Já to zažívám s manželkou. Když se do ní nemohu dostat, bolí jí to a sex odmítá, i kdybych se namazal litrem oleje. Já obavy tvé babičky chápu. Některé starší ženy ztrácejí chuť souložit.
9. Srpen 2021 - 13:43
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tvrdí, že trpí vaginální
Zkus jí vylízat a uvidíš jestli bude suchá,ale věřím,že ne,že hezky poteče,no a pak zkus zasouvat prsty a pomalu jí toztahovat,určitě to půjde.
9. Srpen 2021 - 15:18
Návštěvník (anonym)
Babička není první "holka", kterou rozdělávám. Vím jak se to s prvničkami dělá. Měl jsem už dvě spolužačky. Taky jsem musel postupně. Babička mne zatím lízat nenechá, protože ví, že bych do ní strkal prsty. Tak hloupá není. Mám jí rád a nechci jí ubližovat, když nechce.
9. Srpen 2021 - 15:43
Návštěvník (anonym)
Je nádherné, když ráno příjdu do synova pokoje a cítím vůni jeho semene po celém pokoji, když uklízím, nacházím semeno téměř všude
9. Srpen 2021 - 16:38
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Takhle sprostě bych to
Já ti poradím, co je zajímá. Výška, váha, velikost přrození, nějaké sexuální speciality, které můžeš nabídnout. Intelektuálky zajímá vzdělání, kuchty co ti chutná, nebo co taky piješ. Nemusíš uvádět jméno, bydliště, PIN. Takové detaily se řeší až na místě. Pokud chceš strčit hlavu do chomoutu. Já bych se jí vyhnul. Asi patří mezi náročné. Bůh ví, co si osobě myslí. A tak zůstane sama.
9. Srpen 2021 - 22:07

Stránky

Přidat komentář