Reklama

Vzrušení z vlastního syna

50 (Ne, 8. 8. 2021 - 09:08)

Každého zajímá něco jiného

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 09:08)

Je to naprosto přirozené. Matka je jediná žena, která je mu nablízku trvale. Podle ní si vytváří vzor budoucích partnerek. Vídí jí, cítí jí, a jak si správně poznamenala navzájem se milují. On zraje v muže a jeho hormony jsou nekompromisní. Nemá to jednoduché ani on, protože touží, vzrušuje se, onanuje, ale ví, že nesmí. Jakmile začne chodit za holkama tak jeho touha po matce opadne. Jde jen o to vydržet a překonat pubertu. Oboustranně.

Maci (Ne, 8. 8. 2021 - 09:08)

Stejně jako je přirozené že i matce občas přijde na mysl v synovo dospívání jaký její syn asi bude milenec a jaké by to s ním asi bylo v posteli. Zvláště když matka ještě vytuší nebo si je jistá tím že jako žena sexuálně přitahuje a vzrušuje svého syna, pak nemůže také přirozeně na takové věci nemyslet a její myšlenky a povědomí toho že jako žena vzrušuje svého syna se mohou snadno promítnout a podnítit její sexuální fantazie.

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 10:08)

Moje matka měla tak živé představy o tom, že se mnou něco má, že mne každé ráno zbila za to, že jsem jí znásilnil. Při tom by mne to ani nenapadlo. Musel jsem se odstěhovat k babičce a byl klid. Máma si myslela že šukám s její matkou a to jí tolik nevadilo.

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 23:08)

Moc hezky napsané je to přesně tak

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 07:08)

Pro žádnou matku to pak asi není jednoduché, když zjistí a uvědomí si že sexuálně přitahuje svého milovaného syna.

Návštěvník (Pá, 6. 8. 2021 - 08:08)

Všechny uchyláky připoutat za kule do svěráku a zahodit tu utahovací tyčku.

Balon (St, 4. 8. 2021 - 19:08)

Najde s tady žena , mamina , která hodně nafukovala balonky synovi , nebo dceři za účelem masturbace...apod., Rád bych si o tom to tématu popovídal....

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 10:08)

Bože na nebi to není možné.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 16:08)

Samozřejmě, ale nejdřív počkám, až se začne dráždit sama a budu si jistá, že z toho má potěšení. Panenská vagína nádherně voní a chutná.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 10:08)

Děvčata. Přejděte do lesbického vlákna. Tady je to o klucích.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

Už má 24 roků. Je šťastně vdaná a má dvě děti. Jestli se chceš sblížit s maminkou, bude přístupnější když bude masturbovat. To by mohla tvojí pomoc uvítat a také se ti stejným odměnit. Pokud je vyhraněně jen na muže, asi neuspěješ, ale odpustí to jako omyl.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

Já bych se už asi teda taky nechala v tom věku lizat kundičku! To už jsem prožívala orgasmy!

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

Tak já k ní dneska večer přijdu do ložnice až ji snad uslyším že si to dělá! Nejradši bych k ní šla úplně nahá! To si tvoje holka už v 11 nechala od tebe lizat pipinku?

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 10:08)

Proč bys nemohla být nahá? Vždyť je to máma a taky ženská. Což o to. Jí se to líbilo hned, protože jsem věděla jak, ale byla moc malá, takže jsme to musely dělat na střídačku, mnou byla uspokojená a už nechtěla. Chvíli koukala jak to dělám rukou a pak souhlasila. Na poprvé to nebyla žádná jízda i to zabolelo, když mi kousala poštěváčka, ale učila se rychle.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 10:08)

Taky to chci s mamkou prožívat! Jsem z toho vzrusena! To i do tedka si ližete navzájem kundičky? To to bude asi praktikovat i se svojí holkou, viď.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 10:08)

Nejspíš. Já se lízala nejen s maminkou, ale i s babičkou. S dcerou samozřemě, když přijede na návštěvu. Asi rodová úchylka, ale s muži taky můžeme. Když je nás víc, děláme to dokolečka dokola.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 14:08)

A jak má staré děcka? Musím si to jít udělat.. Mamka tu chodí v kalhotkách a já jsem vzrušena z ní!

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 16:08)

Holčičce jsou dva a klukovi čtyři. Jsou moc malí. Jestli tě vzrušuje, tak si to dělej před ní, třeba se přidá.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 16:08)

A budeš taky taková babička jako si měla ty? Vejdu k ní nahá a začnu si to dělat vedle ní a uvidíme.

Reklama

Přidat komentář