Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 10:08)

Bože na nebi to není možné.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 16:08)

Samozřejmě, ale nejdřív počkám, až se začne dráždit sama a budu si jistá, že z toho má potěšení. Panenská vagína nádherně voní a chutná.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 10:08)

Děvčata. Přejděte do lesbického vlákna. Tady je to o klucích.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

Už má 24 roků. Je šťastně vdaná a má dvě děti. Jestli se chceš sblížit s maminkou, bude přístupnější když bude masturbovat. To by mohla tvojí pomoc uvítat a také se ti stejným odměnit. Pokud je vyhraněně jen na muže, asi neuspěješ, ale odpustí to jako omyl.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

Já bych se už asi teda taky nechala v tom věku lizat kundičku! To už jsem prožívala orgasmy!

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

Tak já k ní dneska večer přijdu do ložnice až ji snad uslyším že si to dělá! Nejradši bych k ní šla úplně nahá! To si tvoje holka už v 11 nechala od tebe lizat pipinku?

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 10:08)

Proč bys nemohla být nahá? Vždyť je to máma a taky ženská. Což o to. Jí se to líbilo hned, protože jsem věděla jak, ale byla moc malá, takže jsme to musely dělat na střídačku, mnou byla uspokojená a už nechtěla. Chvíli koukala jak to dělám rukou a pak souhlasila. Na poprvé to nebyla žádná jízda i to zabolelo, když mi kousala poštěváčka, ale učila se rychle.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 10:08)

Taky to chci s mamkou prožívat! Jsem z toho vzrusena! To i do tedka si ližete navzájem kundičky? To to bude asi praktikovat i se svojí holkou, viď.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 10:08)

Nejspíš. Já se lízala nejen s maminkou, ale i s babičkou. S dcerou samozřemě, když přijede na návštěvu. Asi rodová úchylka, ale s muži taky můžeme. Když je nás víc, děláme to dokolečka dokola.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 14:08)

A jak má staré děcka? Musím si to jít udělat.. Mamka tu chodí v kalhotkách a já jsem vzrušena z ní!

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 16:08)

Holčičce jsou dva a klukovi čtyři. Jsou moc malí. Jestli tě vzrušuje, tak si to dělej před ní, třeba se přidá.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 16:08)

A budeš taky taková babička jako si měla ty? Vejdu k ní nahá a začnu si to dělat vedle ní a uvidíme.

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 14:07)

Já jsem asi divná matka, ale mě pro změnu zase vzrušuje dcera a její masturbace! Vzrušuje mě ji večer poslouchat jak si hraje s pipinkou a dělá si příjemné! Nejradši bych vešla a pomohla ji!

Verča (Ne, 1. 8. 2021 - 14:08)

Musìm se pŕiznat že i mě vzrušuje moje dcera. Skoro každí den slíchávám sjejího pokoje vzdichání a sténâní jak si se sebou hraje. Dokonce se mi už zadařilo jí přitom sledovat a pohled naní byl ten nejhezčí pohled. Nošky pěkně od sebe a drázdila si píčku prstama. Prstíky pěkně uvnit a dráždění poštěváčku. Prstíky po vysunutí si strkala do pusy a olizovala si tu svou štávičku. Doslova jsem mezi mohama tekla vzrušením. Moc by se mě líbylo jí přotom lízat a ochutnat tu její slaďounkou štávu mezi nohama. A třeba i naopak a ochutnala ona mě.

pedro (Út, 22. 2. 2022 - 12:02)

Ten nadržený absolvent pomocné školy je už zase tady. Neuvěřitelné množství chyb a zvláštní diakritika ho prozrazují.

Návštěvník (Ne, 1. 8. 2021 - 14:08)

Když s tím dcera začala, tak jsem se s ní koupala, Nejdřív jsme se vzájemě osahávaly a v posteli jsme se dodělaly orálem.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

V kolika s tím holka začala a ty ji poprvé uďala jazykem? Ta naše mrska si to dělá už od malička ale až když ji slyším jak si umí udělat příjemné tak mě to strašně vzrušuje! Taky bych s ní ráda prožívala oboustranné orální uspokojování! Jaké to je lizat holku?

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

Bylo jí jednáct let. Občas si to užíváme dodnes.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

Teď ji je kolik? Mě je 16 a mamku bych vylizala hned u se od ní nechala!

Návštěvník (Ne, 1. 8. 2021 - 14:08)

Tak to na ni zkus nějak přichystat, např. ji nech ať tě u toho nachytá a uvidíš jak bude reagovat

Reklama

Přidat komentář