Reklama

Sex s otcom...je to normálne?

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 14:09)

Kdo jiný se tu může vydávat za ženskou než píčus Zetko. Ty už se jdi raději sám nahlásit, kokote.

Monika (Čt, 10. 9. 2020 - 08:09)

Rodice jsou rozvedeni.Mamka ma pritele a tatka je sam.Parkrat jsem zahlidla tatu jak si ho honi.Bylo mi ho lito.Bilo mi 13 a sama jsem vlezla naha tatovy do postele.Hned jsem mu ho zacla honit.I kdyz nechtel tak nakonec se nechal.Kdyz ho mel tvrdyho sama jsem na nej nasedla a strcila ho kundy.Panna jsem uz nebyla.Mrdaly jsme spolu a nechala ho se do me vystrikat.Sukali jsme spolu pokazde kdyz jsme byly spolu.Nelituju toho a i kdyz mam uz vlastni rodinu,porad spolu sukame.

Z (Čt, 10. 9. 2020 - 09:09)

Z

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 09:09)

Je to sice za hranou , ale pokud tě neoplodní a tvůj manžel se to nedozví , tak šukejte dál .

Dusan (Út, 2. 6. 2020 - 08:06)

Ja by SIM Riba zadok lízal a samozrejme punciku vycmulkaľ a dobre tá spravil

Monca (Út, 19. 5. 2020 - 13:05)

Je mi 15 a doma chodime nazi.Mamka,tatka i ja.Casto vydavam tatku jak mu stoji a ma ho moc krasniho.Mamce to nevadi ze mu po nem koukam.Vzdicky mam vlhkou pipku.Nekdy kdyz jsem s tatkou sama doma tak si ho predemmou vyhoni a vystrika se.Kdyz jsem ho poprosila zda bych muho mohla vyhonit ja,tak mi rek ze mohu.Rada mu ho honim a dokonce mi dovolil abych muho i vykourila.Miluji jeho semeno,ma ho strasne dobry.Ale i kdyz si moc preju aby me osukal tak mi jen rekne ze to nejde a at si nato najdu nakyho kluka.Ale ja chci citit tatuv klacek mezi mejma nohama.

mypex (Pá, 17. 2. 2023 - 09:02)

To není normální.

Steve (St, 27. 12. 2017 - 00:12)

NE není to normální! Naopak je to Trestný čin ... ve Světském pojetí. V církevním je to Těžký hřích!

luci (Út, 26. 12. 2017 - 23:12)

Ja si s tatem honím čuráka...Použiji-li tvůj slovník,nikdo tě přece nenutí mrdat smrdutou kvasinkovou kundu.Mrdej pěknou voňavou a zdravou a budeš v pohodě.

Adam (Út, 26. 12. 2017 - 19:12)

Ja si s tatem honím čuráka pořád,někdy je to lepší než mrdat smrdutou kvasinkovou kundu.

lubos (St, 5. 7. 2017 - 13:07)

To jste teda poruchy jak...Ty porucho,lepsi uz to nebude,tak si zvykej,a pockej az sem nacpou uprchliky to trprve bydeme vedle.

jana (Čt, 29. 6. 2017 - 13:06)

A co se divite,svet se v pizdu obraci,řitime se do zahuby příroda to zařidi tak si uživejte a zkuste všechno.

martin (St, 28. 6. 2017 - 16:06)

Nase rodina se mrda navzajem a jsme spokojeni.

libor (Út, 27. 6. 2017 - 13:06)

Ja se sukam s dedou je stihli a kanec vzdy me porfektne postrika a ja jeho.

pro marka (Po, 26. 6. 2017 - 12:06)

To je kazdeho nazor a nevidim...asi jsi retardovanej, když tě fotr musel učit jak si honit čuráka. Já se to naučil sám, nic na tom není.

pro ouchylu (Ne, 25. 6. 2017 - 21:06)

Taky se pridavam mam super...Chalpče, už se ti to plete....

"18.10.2016 15:03 - viktor
V devaty tride jsme se s otcem opili jak jsme byli chcat postavily se nam ocasy byla to krasa oba jsme se pokourili a pak vyhonili,byl to uzasny zazitek,muj otec je nadherny chlap ja po nem,dnes jsem zenatej mam maliho kluka,ale s otcem si obcas poradne zasexujem,nevidim na tom nic spatneho,porad lepsi nez brat drogy nebo poslouchat co se muze a co ne,my s otcem mame svoje zakony ."

Frank (Ne, 25. 6. 2017 - 17:06)

No s takovou si...Mně zas připadá, že přibývá bisexuálek a leseb. Asi je nás už na té planetě moc...

Andrea (Ne, 25. 6. 2017 - 17:06)

No s takovou si chlapa,nevyberu,kamaradka se vdala ale prisla na to ze ji manzel jeste spi s chlapem,a to se dnes deje snad v kazdem tretim manzelstvim.

Viktor (Ne, 25. 6. 2017 - 17:06)

Taky se pridavam mam super rodice a rikame si vdechno,chodime doma nazi,s otcem si taky kouřime a honime,zenit se nechci ,manzelstvi dnes je jen legalizovana prostituce takze vydrzi chvili,a dnesni zeny hruza s nimi nikdo nevydrzi.

Milos (Ne, 25. 6. 2017 - 17:06)

My si taky honime curaky s brachem a otcem,otec byl na sluzebkach v Arabii tam se to naucil tam je to normal tak si tu lidicky zvykejte,nevidime na tom nic spatneho.

Reklama

Přidat komentář