Reklama

Sex s otcom...je to normálne?

Anna (Po, 6. 1. 2003 - 20:01)

Tezko to hodnotit, ale kdyz uz se to stalo, tak je asi lepsi, ze na to mas vzpominky pozitivni a ne trauma. Je pravda, ze az se zamilujes, tak pri tom budes uz myslet na toho muze a ne na otce.

Pavel (Po, 6. 1. 2003 - 20:01)

No jo, ale toho "taťky". Norko, až najdeš toho pravýho, tak to přejde a budeš v pohodě. Neboj.Pavel

Mirka (Po, 6. 1. 2003 - 19:01)

Můj názor je, že je to naprosto nenormální, je to záležitost sexuální poruchy.

Norka (Po, 6. 1. 2003 - 00:01)

Dobry den. Volam sa Norka a mam este len 17. Ked som mala asi 11-12 rokov, bolo to tesne po prvej menstruacii, prisiel za mnou vecer (alebo skor uz v noci) moj otec a pytal sa ma na sex. Nebolo to nic nezvycajne, lebo v nasej rodine sa vzdy o vsetkom dalo rozpravat. Uz som o tom nieco vedela, ale ved viete, deti zvyknu vselico zvelicovat a zle si vysvetlia... Otec mi vsetko povysvetloval a potom mi ukazal svoj penis a pytal sa ci sa nechcem dotknut...tak som sa ho dotykala a on sa vzrusoval avsak nedosiel k erekcii. Na druhy den za mnou prisiel opat a chcel mi ukazat, ktorych miest sa mam dotykat ak sa chcem vzrusit, ale to uz som vedela, tak znova odisiel. Asi o tyzden na to sme boli sami doma, pretoze mamka chodi casto na sluzobky a on prisiel nahy do mojej izby, zacal ma bozkavat a tak. Spociatku som sa branila, ale nakoniec nebolo to az take neprijemne a aj tak som sa ubranit nevedela, tak som ho nechala. Bol to najhorsi zazitok mojho zivota,ked do mna ten jeho vtedy pre mna uzasne obrovsky ud vosiel... Mamke som sa to povedat bala. O takmer rok mamka odisla znova a otec prichadzal kazdu noc... Zacalo sa mi to pacit a az do 15 som s nim takto mala sex. Niekedy sme boli nahy a kazdu chvilku sexovali cely den (nie v jednom kuse samozrejme). Potom sme toho museli nechat, lebo siel na operaciu a nebolo mu najlepsie... Vzdy ked idem spat a masturbujem myslim nanho...je to normalne??? zrejme nie, ale nepríjemné to urcite nebolo. Neviem sa stym vyrovnat. Za kazdy nazor dakujem

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 06:09)

Tak to chodí u zvířátek! A možná taky u těch, co žijou z dávek a mají spoustu času.

Anonym (Čt, 28. 9. 2023 - 13:09)

bože fuj....mě jen stačilo že se mi o sexu s otcem zdalo a bylo na poblití!!!!!! Nikdy bych to nechtela zazit

Dusan (Út, 2. 6. 2020 - 08:06)

Škoda že si neni Moja dcerka

Reklama

Přidat komentář