Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Jarda (Po, 2. 8. 2021 - 06:08)

Ja se posiram každej den bohužel za to nemůžu

Marek (Ne, 1. 8. 2021 - 21:08)

Je mi 13

Pulec (Ne, 1. 8. 2021 - 21:08)

A co čůrání

Pavkol (Ne, 1. 8. 2021 - 19:08)

oprava: chápou

Marek (Ne, 1. 8. 2021 - 18:08)

No tak já jsem viděl jak to tu všichni zkouší, tak jsem si řekl že to zkusím taky ale furt je někdo doma mamka a taťka má firmu hned vedla domu a mladší bratr je furt doma, tak jsem si dnes řekl že to zkusím máma s tátou venku grilovali a bratr koukal na tv tak jsem si napustil vanu šel do pokoje už jsem hodně potřeboval a pustil jsem to do slipů šel jsem na záchod tam to ještě trošku matlal po zadku jenže pak my to nějak nechtěně vyteklo po stehnech a měl jsem to všude no něco jsem utřel papírem, slipy spláchl do záchodu, proplížil jsem se do koupelny tam se osprchoval a vlezl do vany snad si nikdo ničeho nevšimne.

Bára (Ne, 1. 8. 2021 - 23:08)

To jsi trochu zariskoval, mohl tě někdo vydět a nevím jak by jsi to vysvětlil

Marek (Po, 2. 8. 2021 - 13:08)

Já vím byla to blbost ale vyšlo to

Pulec (Ne, 1. 8. 2021 - 23:08)

Ahoj Barčo tak jak to je a co průjmik

Pulec (Ne, 1. 8. 2021 - 19:08)

A kolik pak máš let

Návštěvník (Ne, 1. 8. 2021 - 18:08)

No a co jako ? Lepší je kurvička , než puritánka , nebo dokonce sexuální anorektička .

Pavkol (Ne, 1. 8. 2021 - 17:08)

takže je to tak že sei to to stává vyjmečně že nepatříš mezi ty který si to uživaj a x hodin si to na sobě nechají? Chápu to správně? Pokud ano dovol mi prosím tuto otázku kdy a kde si se naposledy vykakala normálně. Bylo to do záchodu nebo jinde pokud ano tak to pěkně žbluňklo:? a šlo to rovnou nebo s prdy?

Simča (Ne, 1. 8. 2021 - 18:08)

Jestli to bylo na mě tak zrovna v pátek jsem se pokakala schválně byla jsem v tom přes hodinu a nebylo mi to zrovna nepříjemné :) ale chodím samozřejmě kadit i normálně. Naposledy dneska dopoledne. Konzistence tak napůl. Uprdla jsem si dvakrát a ze zadečku to šlo pohodlně a bez větší námahy. Akorát to žbluňkání tam moc nebylo, protože narozdíl od pátku tohle nebyla vyloženě šiška ale spíš taková kašovitá měkká hmota. A tebe bere kakání holek?

Scatter (Po, 2. 8. 2021 - 08:08)

Mě bere moc kakání holek :*

Pavkol (Út, 3. 8. 2021 - 06:08)

tak to jsem rád že nejsem jedinej

Zadek4 (Po, 2. 8. 2021 - 05:08)

Ahoj, Simčo, mě také bere kakání a pokakávání holek a sleduji videa na toto téma. Ale jak jsem psal, tak u nich preferuji plenky, nenapadlo by tě je zkusit? Jsou na to opravdu praktičtější. A jaké bylo tvé poslední kakání? Já zrovna nyní jsem se po ránu zase pokakal příjemně do plenky. Jak se mi začalo chtít, tak jsem si zašel pro plenku, oblékl si ji a v dřepu zatlačil. Byla to z větší části měkčí konzistence, která se snadno rozmáčkla a byla zakončena prdem. Nyní v tom ještě jsem, než se půjdu dát zase dohromady. Tak si také užívejte pokakávání, ať už jakkoliv. :-) Z4

Pavkol (Ne, 1. 8. 2021 - 19:08)

jo protože o jarních prázdninách roku 1992 jsem takhle slyšel svojí tehdejší přítelkyni (dovnitř jsem si z pochopitelncýh důvodů netroufl ale právě to žbluňkání šišek se mi moc líbilo že to aspoň slyším. Je mi jasný že narozdíl od čůrání se určitě nestane že to třeba i někdy uvidím a proto si o o tom na různých vláknech kde o tom holky píší rád bavím jsem rád že i ty patříš mezi ty které to zdá se chápu

Pulec (Ne, 1. 8. 2021 - 18:08)

To aji mně se líbí když holky kakaji a co děláš nepotřebuješ kakat nebo čůrat

Wow (Ne, 1. 8. 2021 - 14:08)

Já už mám dnes mrdku úplně všude holky, vy mi teda dáváte, vypil bych tě Martino :)

Maťa (Ne, 1. 8. 2021 - 14:08)

Report zo včerajšej opekačky. :-) Keby som po tejto opekačke tvrdila, že ešte nikdy som nebola opitá, tak klamem. Včera som sa zrúbala. Nie až tak tragicky, nevypla som sa úplne, ale mala som dosť. No o to mi išlo a som rada, že som to urobila, lebo podarilo sa mi to parádne. Užila som si nádherný, nezabudnuteľný zážitok. Kopec krásnej hanby. Opekali sme, kecali, smiali sa a samozrejme popíjali. Bola s nami aj tetina mama. Je to už staršia pani a tá si s nami síce zaspievala, ale do debát sa veľmi nezapájala, tak som si k nej prisadla a začala som s ňou klábosiť. Bolo to skvelé miesto, lebo všetky baby boli v polkruhu okolo krbu a mi so starkou, sme boli trochu odsadnuté, no nebolo to neprirodzené, lebo sme boli vlastne oproti ostatným, i keď trošičku bokom. Každý vedel, že starká si sadla bokom preto, lebo tam sa najlepšie sedí. Nesmierne mi to vyhovovalo, keďže nebola som v jednom kuse všetkým na očiach a mohla som si robiť čo chcem. Starká išla dnu okolo pol deviatej, no ja som už ostala sedieť tam, ale našťastie to nikto neriešil, tak som sa rozhodla, že je čas zahájiť akciu. Síce som už mala v sebe dva poháre vína, ale to so mnou nič neurobilo, tak som zrýchlila a pomerne rýchlo som vypila ďalší. Čakala som čo bude a rozmýšľala, ako to vlastne idem robiť. Mala som to naplánované, ale dosť chaoticky som to menila. Medicínku som užila už napoludnie, avšak dala som si jej menej ako obvykle, no cítila som, že už by to šlo. Plán bol taký, že najprv sa trochu pokakám, potom sa dostanem do optimálneho stavu opitosti a potom sa pocikám a budem tíško sedieť, kým si niekto všimne, že som opitá. Takže som si nechala naliať ďalší pohár a ten som pila už pomalšie, no zároveň som sa hrala so zadočkovou dierkou. Zatlačila som, povolila, zatlačila, povolila a takto som cvičila pomerne dlho. Bola som trpezlivá a oplatilo sa, lebo došlo to do štádia, že s každým zatlačením som si trochu kákla. Keď som videla, že toto mi už pekne ide, že viem to dávkovať, tak som sa znova zamerala na alkohol, lebo správnu hladinu som ešte nemala. Kecala som s babami a už som cítila, že artikulujem trošku opitučko, ale nebola som sama, čiže to nik neriešil. No na nehodu to bolo málo, tak som si dopriala ďalší pohár vína. Stále sa mi zdalo, že to nestačí, preto som si dala aj ďalší a pomaly ho popíjala. Popri tom som stále cvičila so zadočkovou dierkou, ale už som sa hlavne zamerala na kontrolu hladiny. S babami som sa bavila ďalej, no už som si uvedomovala, že artikulujem nič-moc, a že som v stave, v ktorom som nikdy nebola, už som cítila, že sa mi točí hlava. Bola som našťastie ešte pri zmysloch, čiže som vedela, že je čas na poslednú etapu môjho plánu. Popíjala som ďalej, no namiesto zadočkovej dierky, som začala cvičiť so zvieračmi mechúra. Párkrát som si cvrkla a rozmýšľala či už je čas to zavŕšiť a kompletne sa pocikať. Stále som však mala dojem, že tá hladina ešte nie je optimálna. Zároveň som ale vnímala, že artikuláciu už mám biednu, a že svet sa už so mnou celkom dosť točí. Veľmi som sa bála, aby to nedopadlo tak, že zrazu sa vypnem a nebudem mať z toho nič. Sestra a dve baby ktoré sedeli najbližšie, išli dnu niečo riešiť, takže som nebola nikomu na očiach, lebo ďalšie zas niečo pozerali v mobile a trochu nás prekrýval aj krb. Rozhodla som sa, že už je čas. Nechcela som byť mokrá len na zadku, preto som si povedala, že sa postavím a pocikám sa postojačky. No hop, ono to už nebolo také ľahké, vstávalo sa mi dosť ťažko, ale podarilo sa mi to a úplne som sa pocikala. Baby si nič nevšimli, tak som sa spokojne posadila, chvíľku som sa znova hrala s mojou dierkou a keď som mala v nohavičkách tak akurát, tak som tíško sedela a čakala, kedy si niekto všimne, že som opitá. Keďže som stále mala pocit, že ešte veľmi racionálne všetko vnímam, som si riadne upila z pohára, no dopiť som sa ho bála. Po chvíli som začala mať strach, že som to prehnala, lebo už sa mi výrazne točila hlava a stupňovalo sa to, no našťastie som ešte vnímala čo sa okolo deje a s napätím a vzrušená čakala, čo bude. Potom to malo pomerne rýchly spád. Baby sa vrátili von, sadli si na svoje miesta, no sestra prišla rovno ku mne. Vraj, už keď išla dnu videla, že moja artikulácia je fuč, tak sa prišla potešiť zo svojej opitučkej sestry. Toto mi dnes povedala. :-) Prišla ku mne, zbadala, že som pocikaná a bolo jej jasné, že som riadne sťatá. Mala som ozaj dosť, ale na ten moment ako sa usmiala a objala ma, nikdy nezabudnem. Teraz už viac písať nemôžem, už nestíham. Okrem toho, pár dielikov do mozaiky si musím doplniť, i keď sama sa čudujem, že pamätám si takmer všetko. Ráno vyrážam na služobku, ale ak v poriadku dorazím a nebudem moc unavená, tak to dokončím. Ak ovšem chcete.

Maťa (Ne, 1. 8. 2021 - 14:08)

Snažila som sa to rýchlo napísať a už som si to nestíhala prečítať, tak opravujem chybičku. V texte mám, mi so starkou, no správne má byť, my so starkou. Pardon, naozaj som to písala veľmi rýchlo a nestihla som to skontrolovať.

Reklama

Přidat komentář