Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Marek (Čt, 29. 7. 2021 - 15:07)

Stalo se vám někdy, že se vám chtělo akutně čůrat, měli jste to už opravdu na krajíčku, a zároveň vás ta nutná potřeba vzrušila?

Návštěvník (Čt, 29. 7. 2021 - 15:07)

Sta

Maťa (Čt, 29. 7. 2021 - 12:07)

Mne sa dnes možno naskytne príležitosť, ale neviem či to už nie je príliš. Totiž sme na chate a na poschodí nám natierajú drevo, tak asi budeme musieť spať dole a sestra sa už teraz smeje, že budeme spať v jednej posteli, tak polezbíme. Sranduje, nie je na baby, ani žiaden sexuálny maniak, no vraj budeme spať spolu. Je to síce široká posteľ, nie klasická, ale ani nie manželská. Rozmýšľam či to nevyužiť a večer si nedať liečik a čajík. Ono sa to možno aj tak nestane, ale po takejto príprave sa často pocikám. No hlavne rozmýšľam či to nebude divné, že stane sa mi to práve vtedy, keď takto spíme. Doma to robievam raz-dvakrát ročne, čiže je to dosť veľká náhoda. Rada by som prežila krásne, vzrušujúce ráno a celý deň si užívala nádherný pocit hanby.

Gabriela (Čt, 29. 7. 2021 - 12:07)

To není špatný nápad

Maťa (Čt, 29. 7. 2021 - 13:07)

Nápad sa aj mne páči, len chvíľami mám pocit, že to už je priveľa. Neviem či to chcem urobiť, ale bojím sa, že neodolám a už sa vidím, ako večer zapíjam liečik čajíkom. :-)

Pulec (Čt, 29. 7. 2021 - 14:07)

To by bylo krásné a v noci začneš tlačit bobeček do pižamka a lulu

Maťa (Čt, 29. 7. 2021 - 14:07)

To vôbec, to by som nikdy neurobila. V noci nikdy netlačím. Buď zaúčinkuje moja príprava a je to nehoda, alebo nezaúčinkuje a vstávam suchá. To je v rukách osudu.

Pulec (Čt, 29. 7. 2021 - 14:07)

Tak to jo a co nosívaš na spaní kalhotky nebo na ostro a co pak děláš

Gabriela (Čt, 29. 7. 2021 - 10:07)

Tak já se dnes naschvál počůrala před kamarádkou.Jeli jsme po dálnici já začala trochu potřebovat další pumpa za 30 minut v pohodě bych to vydržela ale před kamarádkou jsem začala dělat že dost potřebuju a už to asi nevydržím. No když jsem byly tak 5 minut od benzínky tak už jsme dělala že to nejde a úplně si mačkala pipinu, když jsme dojeli na Benzínku tak jsem vystoupila udělala dva kroky a naschvál to pustila. Kamarádka mě hned utěšovala že se to stane a dala na sedačku deku. Byl to super pocit to před ní pustit.

Maťa (Čt, 29. 7. 2021 - 11:07)

Presne takto to zbožňujem. Len ono by to chcelo mať nespočetne veľa kamarátok, ktoré sa navzájom nepoznajú.

Gabriela (Čt, 29. 7. 2021 - 12:07)

Přesně tak.

Pulec (Čt, 29. 7. 2021 - 12:07)

A co pak jsi při tom mnela na sobě a co jaká byla cesta spatky v počuraném

Gabriela (Čt, 29. 7. 2021 - 12:07)

Měla jsem světla rifle, takže to bylo hned vidět

Pulec (Čt, 29. 7. 2021 - 12:07)

A co pak děláš teď aby se ti to nechtělo skusit znova a byl na benzínce ještě někdo kromě vás dvou

Pulec (Čt, 29. 7. 2021 - 12:07)

A co pak jsi při tom mnela na sobě a co jaká byla cesta spatky v počuraném

Maťa (Út, 27. 7. 2021 - 00:07)

To nie je zlý nápad, len mám trochu smolu, že záchvat smiechu mávam dosť často a ešte nikdy som si ani necvrkla. Budem o tom uvažovať, lebo celkom sa mi to páči. Asi to urobím pred kamoškami. Pred maminou nie, lebo nechcem ju vyplašiť, že mám nejaký nábeh na inkontinenciu. Stačí, že vidí, že sa občas v noci pocikám.

Jakub (Čt, 29. 7. 2021 - 16:07)

Před maminou to můžeš nahrát tak, že se budeš odněkud vracet a po dlouhém zadržování v důsledku nemožnosti si někde odskočit se počůráš těsně předtím než se vrátíš domů nebo přímo před ní. Přijde mi to jako reálná nehoda, která se jednorázově může stát každému a nijak to nesouvisí s tím, že se ti to někdy stane v noci. Zvlášť, když to dobře zahraješ spolu s lítostí a studem. Až to spolu budete probírat tak se třeba dozvíš, že se jí někdy stalo něco podobného.

Maťa (Čt, 29. 7. 2021 - 17:07)

Veľmi rada by som zažila pocikanie do nohavíc pred mamou a sestrou, no v mojom prípade to nie je také jednoduché, lebo aj mama aj sestra vie, že v aute aj v kabele mám dámske vrecúško, ktoré premení moč na gél. Ich som nimi tiež vybavila a už vedia, že sa to dá nepozorovane, takmer kdekoľvek použiť. Mohli by sme byť mimo auta a mohla by som sa vyhovoriť, že mám ich len v aute, že v kabele ich náhodou nemám, no predpokladám, že mama ich má aj v kabele. Sestra ich tiež nosí stále pri sebe. Asi musím vymyslieť niečo iné, no dochádza mi fantázia a ozaj netuším, ako sa dopracovať k mokrej nehode cez deň.

Pulec (Čt, 29. 7. 2021 - 18:07)

A co pak nepotřebuješ čůrat třeba nebo kakat

Kamča (Po, 26. 7. 2021 - 21:07)

Určitě to chce za střízliva, aby sis to řádně užila. Ovšem před blízkými, kteří tě znají, je těžké vymyslet uvěřitelnou nehodu. Napadá mě třeba počůrání se smíchy a s trochou alkoholu to jako podpořit, že to nešlo udržet.

Reklama

Přidat komentář