Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Ne, 1. 8. 2021 - 10:08)

Lenko mám z tebe velikou radost, jsi nesmírně šikovná holka a jsem moc rád že se ti to zalíbilo! To je velká výhoda, místo kde bydlíš, na samotě, že si mužeš chodit venku v plných kalhotkách jak je ti libo a tak hezky si hrát. Jen tak dál, doufám, že to nebyla první ani poslední taková akcička a budeš i nadále v této nádherné vzrušující činnosti pokračovat. Netušíš jak ohromnou radost mi tvůj dnešní krásný zážitek udělal.

Lenka (Ne, 1. 8. 2021 - 10:08)

Tak jo, mám na tebe dobré reference. Najdu tě ,ale v tom druhém domě.

Lenka (Ne, 1. 8. 2021 - 09:08)

Takže jsem ráno stanula už v 6 zbudila mě už ta potřeba jenže rodiče vyráží až v půl sedmé tak jsem si pro jistotu už navlékla kalhotky a starší legíny a šla k televizi mamka se divila co tam dělám tak jsem řekla že nemůžu spát no držela jsem to a počítala minuty no nakonec klapli dveře a já si řekla že půjdu na záchod ale na chvíli jsem nepotřebovala tak jsem si řekla že počkám no nakonec mě to zachránilo, protože asi po 5 minutách slyším zvonek a máma volá ať jí přinesu klíče no tak tak jsem tam došla dala jsem jí klíče to už jsem fakt nemohla vydržet no když zaklapla dveře u auta a rozjela se já se otočila dala si ruku na zadek a říkala si že dojdu na ten záchod no udělala jsem krok a už se to začlo valit do kalhot byl to super pocit no a pak jsem v tom byla ještě tak hodinu venku mi bydlím na samotě a máme živý plot takže mě nikdo nemohl vidět. Takže jsem v tom zkoušela běhala , chodit , skákat na trampolíně, no super pocit jak se to matlalo ale zarazilo mě kam se to až dostalo, pak jsem si v tom asi 10 minut poseděla a šla jsem se umít no to mytí není nic moc ale dá se to.

Lenka (Ne, 1. 8. 2021 - 09:08)

Takže jsem ráno stanula už v 6 zbudila mě už ta potřeba jenže rodiče vyráží až v půl sedmé tak jsem si pro jistotu už navlékla kalhotky a starší legíny a šla k televizi mamka se divila co tam dělám tak jsem řekla že nemůžu spát no držela jsem to a počítala minuty no nakonec klapli dveře a já si řekla že půjdu na záchod ale na chvíli jsem nepotřebovala tak jsem si řekla že počkám no nakonec mě to zachránilo, protože asi po 5 minutách slyším zvonek a máma volá ať jí přinesu klíče no tak tak jsem tam došla dala jsem jí klíče to už jsem fakt nemohla vydržet no když zaklapla dveře u auta a rozjela se já se otočila dala si ruku na zadek a říkala si že dojdu na ten záchod no udělala jsem krok a už se to začlo valit do kalhot byl to super pocit no a pak jsem v tom byla ještě tak hodinu venku mi bydlím na samotě a máme živý plot takže mě nikdo nemohl vidět. Takže jsem v tom zkoušela běhala , chodit , skákat na trampolíně, no super pocit jak se to matlalo ale zarazilo mě kam se to až dostalo, pak jsem si v tom asi 10 minut poseděla a šla jsem se umít no to mytí není nic moc ale dá se to.

Lenka (Ne, 1. 8. 2021 - 09:08)

Takže jsem ráno stanula už v 6 zbudila mě už ta potřeba jenže rodiče vyráží až v půl sedmé tak jsem si pro jistotu už navlékla kalhotky a starší legíny a šla k televizi mamka se divila co tam dělám tak jsem řekla že nemůžu spát no držela jsem to a počítala minuty no nakonec klapli dveře a já si řekla že půjdu na záchod ale na chvíli jsem nepotřebovala tak jsem si řekla že počkám no nakonec mě to zachránilo, protože asi po 5 minutách slyším zvonek a máma volá ať jí přinesu klíče no tak tak jsem tam došla dala jsem jí klíče to už jsem fakt nemohla vydržet no když zaklapla dveře u auta a rozjela se já se otočila dala si ruku na zadek a říkala si že dojdu na ten záchod no udělala jsem krok a už se to začlo valit do kalhot byl to super pocit no a pak jsem v tom byla ještě tak hodinu venku mi bydlím na samotě a máme živý plot takže mě nikdo nemohl vidět. Takže jsem v tom zkoušela běhala , chodit , skákat na trampolíně, no super pocit jak se to matlalo ale zarazilo mě kam se to až dostalo, pak jsem si v tom asi 10 minut poseděla a šla jsem se umít no to mytí není nic moc ale dá se to.

Scatter (Ne, 1. 8. 2021 - 09:08)

Holky jste naprosto úžasné, je skvělé číst jak se vám to zalíbilo, jak si dodáváte odvahy, vymýšlíte super akce a nádherně kakáte! Mám velkou radost, že se to tu opět rozjíždí a jsem z vás nadšený! Kdyby chtěla nějaká z vás si povídat soukromě na tohle téma tak mi můžete napsat na [email protected] jste úžasné!

Bára (So, 31. 7. 2021 - 23:07)

Zatím mám asi blok.

Bára (So, 31. 7. 2021 - 23:07)

Pojď do toho to mi připomíná moje poprvé doma asi ve 12 jsem Byla doma sama schválně jsem to dlouho držela pak doběhla na záchod a nesundala si kalhotky no v té době se mi to až tak nelíbilo, a když už jsme u toho tak já se do 10 počůrávala a párkrát jsem musela mít i plínu, no nic moc to pro mě bylo.

Lenka (So, 31. 7. 2021 - 23:07)

Jo asi to udělám dnes ani včera jsem nebyla na záchodě takže toho bude asi fakt hodně. A když jses teda takhle počůrávala nenapadlo Tě počůrat se schválně třeba nebo máš nějaký blok?

Lenka (So, 31. 7. 2021 - 23:07)

Báro a Maťo vy jste odvážné já to mám skoro stejně jako Síma jednou jsem to chtěla zkusitt asi ve 14 před babičkou (máme spolu super vztah) ale na poslední chvíli jsem se rozhodla to neudělat a vydržet to domů no nakonec jsem to vydržela jen když jsem otvírala dveře na záchod tak mi kousek upadl do kalhotek ale byl to tuhý bobek tak jsem ho vyklepala a nikdo nic nepoznal ale zítra mám být celý den doma sama až asi do 9 do večera tak mě napadlo pro začátek to zkusit doma a chvíli v tom být a uvidím zítra sem napíšu. Zatím pá.

Lenka (So, 31. 7. 2021 - 23:07)

Báro a Maťo vy jste odvážné já to mám skoro stejně jako Síma jednou jsem to chtěla zkusitt asi ve 14 před babičkou (máme spolu super vztah) ale na poslední chvíli jsem se rozhodla to neudělat a vydržet to domů no nakonec jsem to vydržela jen když jsem otvírala dveře na záchod tak mi kousek upadl do kalhotek ale byl to tuhý bobek tak jsem ho vyklepala a nikdo nic nepoznal ale zítra mám být celý den doma sama až asi do 9 do večera tak mě napadlo pro začátek to zkusit doma a chvíli v tom být a uvidím zítra sem napíšu. Zatím pá.

Bohouš (So, 31. 7. 2021 - 13:07)

Báro, ten tvůj příběh se mi dost líbí. Chtěla jsi se původně opravdu vykadit v té restauraci nebo to byla jen kamufláž / vhodná příležitost a chtěla jsi to pustit do plavek?

Bára (So, 31. 7. 2021 - 22:07)

Opravdu jsem chtěla jít v restauraci ale když nebyla možnost tak jsem to ráda pustila do plavek

Bohouš (Ne, 1. 8. 2021 - 11:08)

Báro díky za odpověď. Jsem rád, že se ti to splnilo, ale jak psala Simča moc bych to teď nepřeháněl, bylo by to už opravdu nápadné. PS ty jsi v minulosti už kakala někde na veřejných záchodech?

Pulec (Pá, 30. 7. 2021 - 20:07)

Tak co baru a Simčo jak se máte a co nějaké nehody ještě byly nebo ne

Bára (Pá, 30. 7. 2021 - 17:07)

No teď už docela dobrý, samozřejmě nic nejím a k tomu že by to mámě bylo divný viděla mě dvakrát a navíc jsem se při obojím snažila najít záchod takže ví že to byla smůla

Pulec (Pá, 30. 7. 2021 - 18:07)

A co teď stíháš na WC to je dobře htelo by to cajcek a suhe piškotky

Simča (Pá, 30. 7. 2021 - 16:07)

Teda pardon oprava Báro už neblbni. Nevím jak se mi tam dostala Lucka :D asi jsem ještě trochu rozhozená z toho, že jako skoro dospělá jsem se pokadila. Navíc ještě schválně a k tomu se mi to navíc i líbilo.

Bára (Pá, 30. 7. 2021 - 17:07)

Neboj už končím ale mamka i její přítel říkali že při průjmu se to stává celkem často, mě se to nechtěně stalo už asi před rokem

Pulec (Pá, 30. 7. 2021 - 17:07)

A co Barunko jak ti je a máš dietku

Reklama

Přidat komentář