Reklama

Je orální sex nevěra ?

Smajlinka (St, 27. 8. 2003 - 09:08)

No, mě hlavně zaráží, že vlastně tu dotyčnou podvedli oba nejbližší lidi z jejího okolí. To by mě mrzelo daleko nejvíc. Pro mě samotnou je partner mé sestry tabu. Zrovna tak kamarádi mého přítele.

Diana (St, 27. 8. 2003 - 08:08)

Dá se za něvěru považovat i platonická láska? Chodila jsem s přítelem, ale zamilovala jsem se do jiného. On o tom nevěděl a ani můj přítel. Někdy jsem si představovala, jaké by to bylo s tím "druhým". Svého přítele jsem nikdy fyzicky nepodvedla, ale duševně ano. Takže? Jak to vidíte vy? Co se kouření týče, myslím si, že je to nevěra. V podstatě cokoliv, co by mohlo partnera zranit po jeho citové stránce se dá nazvat nevěrou... hmmm, tak jsem si právě odpověděla i na tu svou otázku :o).

M (St, 27. 8. 2003 - 08:08)

No ono to asi každému jasné nemusí být. Vzpomeň si na Ameriku a Oválnou pracovnu - jak kolem toho i naši přední politici chodili jako kolem horké kaše a NIKDO to nechtěl otevřeně pojmenovat.

Tim (St, 27. 8. 2003 - 08:08)

Treba sestra mela problem odnaucit se cucat palec a tak si musela najit nejaky siditko, aby se toho zlozvyku zbavila:o)Vazne, podle me je to nevera jako remen. Za neveru povazuju vse, ze presahne ramec kamaradskeho vztahu, tj. i libani po francouzsku. Mozna ze mam o nevere spatne predstavy, ale jak teda nazvat to mezi asexualnim vztahem a neverou?

Viviana (St, 27. 8. 2003 - 06:08)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Viviana (Po, 16. 8. 2021 - 12:08)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Viviana (Čt, 29. 7. 2021 - 20:07)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Pavel (So, 31. 7. 2021 - 18:07)

Není, je to nádherné, příjemné a hrk s jinou je potřeba pro zlepšení vztahů. Když příjde na návštěvu některá z kamarádek přítelkyně, tak proč toho nevyužít, když to chtějí také. A rozhodně se žádná z nich na nic neohlíží a jde se na to. Kamarádi zase vystříkají moji přítelkyni. Však sex je skvělý a nádherný. A dělat si hlavu s nějakou nevěrou?

zvedavy (So, 31. 7. 2021 - 19:07)

wow to by se mi líbilo

Pavel (So, 14. 8. 2021 - 16:08)

Nemáš kamarády? Stačí je zatáhnout do erotické hry a už vše jede, později už i bez hry. Prostě kamarádově holce položíš jednoduchou otázku, jestli chce ošukat a jde se na věc. Ovšem nesmí být blbá a musí souhlasit a ten kamarád musí vědět, že může šukat tvoji holku. Jinak by jsi měl minimálně monokl. U nás je už vše zaběhnuté a všichni vědí co a jak můžou dělat. No vlastně žádná omezení nemáme. Kamarád vzal moji holku na víkend na chatu a tam ji s ještě jedním dávali do těla a tak ty dvě jejich holky se nastěhovaly ke mě a dávaly do těla zase mě. U nás se prostě neodmítá, jen zasouvá a stříká. Musí k tomu být správná parta lidí, kterým je kupa věcí ohledně sexu a věrnosti jedno. Ne každý tohle všechno dá a je toho schopen. Jde čistě o zábavu a potěšení. Jak jsme spárovaní a existuje i trojka, tak se v párech máme rádi a moc se milujeme a tohle je opravdu jen takové povyražení, nic jiného. Já si třeba rád zašukám s dvěma holkama, moje holka má zase ráda dva až tři kluky najednou. A tak si normálně vyhovíme. Jinak si sami dva taky vystačíme, v tom problém není, ale rádi si plníme erotické sny a představy, když je možnost, tak proč ne. Jde jen a jen o sex, to ostatní s tím nemá nic společného.

Viviana (Pá, 23. 10. 2020 - 20:10)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Viviana (Pá, 23. 10. 2020 - 20:10)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Viviana (Čt, 22. 10. 2020 - 07:10)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Viviana (Čt, 8. 10. 2020 - 14:10)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Viviana (Po, 5. 10. 2020 - 04:10)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)… ivano co tu děláš?

Viviana (Pá, 2. 10. 2020 - 14:10)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)… ančo co tu děláš?

Viviano (Pá, 2. 10. 2020 - 17:10)

co novýho v ústí

Viviana (Út, 6. 10. 2020 - 08:10)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)… ančo co tu děláš?.... vidíš oskorušu

Viviana (Pá, 2. 10. 2020 - 14:10)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)… ančo co tu děláš?

Viviana (Čt, 1. 10. 2020 - 06:10)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)… ančo co tu děláš?

Reklama

Přidat komentář