Reklama

Je orální sex nevěra ?

Návštěvník (Čt, 1. 10. 2020 - 11:10)

Á, Vivian honič.

Miláda (Čt, 22. 10. 2020 - 07:10)

Nedělejte z toho takové drama. O víkendu jsem jednomu klukovi kouřila a druhý mě lízal a najednou šup a už jsem ho měla v pipině od toho co lízal. Ani jsem nestihla protestovat, jak jsem ho měla v puse od toho prvního. Nechala jsem ho, ať to už tedy dojede a kouřila dál až do konce. Ten můj kluk jen se zájmem přihlížel a nic neříkal a ani potom na to nijak nereagoval a to je do mě úplně zblázněný. :-)))

Lenka 18 (Pá, 23. 10. 2020 - 11:10)

Podobně jsem tohle také zažila. Přišla jsem za mým klukem k němu domů a začali jsme se muchlovat a já když jsem byla předkloněná a kouřila mu ho, tak najednou cítím, jak mě někdo hladí po zadečku a zajíždí rukou na pipinu. Kouknu a on kamarád mého kluka. Nechala jsem ho pokračovat a kouřila dál toho svého. Bylo to takhle moc příjemné a vzrušující. Taky mě ho tam strčil a já zatím dokouřila, polkla a nechala dojet toho druhého a když měl stříkat, tak jsem ho nepustila a pěkně mě naplnil. To se naštval, že co blbnu a ještě jsem ho musela uklidňovat, že v pohodě může. Oba tvrdili, že nic nebylo domluvené, ale nevěřím jim. Pokračovali jsme dál tak že se prohodili a udělal se do mě ještě můj kluk. Pravda je, že se nám to moc líbilo a šukáme takhle už pře půl roku a svému klukovi jsem za to moc vděčná. Moc mě láká zažít si ten krásný překvapivý zážitek znova, myslete si co kdo chcete, ale zase bych držela a nechala ho mě to udělat. Při 18 narozkách mě museli všichni kluci ošukat a naplnit, pěkná jízda to byla.

Jirka. (Čt, 22. 10. 2020 - 19:10)

Protestovat? Proč? Jenom blázen by se zásunem nepočítal a že tvůj kluk nereagoval? Taky proti čem, když vše nechal zajít tak daleko. Jinak skvělá akce a jen pokračovat.

Jana (Čt, 22. 10. 2020 - 11:10)

Dobré, však o nic nejde je to jen sex. Pokračuj s oběma dál, mít dva je něco nádherného. Pokud je kluk normální, tak pochopí co je pro tebe nejlepší a budete ve třech.

Michal (Čt, 22. 10. 2020 - 08:10)

Tak to ten tvůj kluk očividně dobře pochopil a to je dobře. Teď máš aspoň dva a určitě si nemáš na co stěžovat.

Viviana (Út, 29. 9. 2020 - 16:09)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 17:09)

Á, Vivian honič.

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 16:09)

Pohonils???

Viviana (Út, 29. 9. 2020 - 16:09)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Viviana (Út, 29. 9. 2020 - 05:09)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Viviana (Út, 29. 9. 2020 - 05:09)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Viviana (Čt, 24. 9. 2020 - 18:09)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Viviana (Čt, 24. 9. 2020 - 08:09)

......no jestli je to nevera to je kazdymu jasny, a taky je to peknej hnus......(nemyslim tim ten oral)..

Návštěvník (Čt, 8. 10. 2020 - 16:10)

Á, Vivian honič.

Návštěvník (Čt, 8. 10. 2020 - 17:10)

Souhlas, Vivian je honič a nic jiného a radostně označkuje příspěvek nad kterým pohonil a vystříkal. Tak hlavně, že je spokojený a ukojený.

kokrouč (Út, 26. 8. 2003 - 23:08)

Na základě dotazu Pavla z jiného tématu otevírám toto téma, protože by mě to rovněž velice zajímalo a musím se přiznat, že nemám vyhraněný názor. Můj příspěvek je tento - známá mojí manželky je nějakých 6-7 let vdaná, mají, tuším, jedno dítě a bydlí v činžáku, kde o dvě patra výše bydlí její setra, sama, je svobodná, děti nemá. Vzájemně se téměř denně navštěvovali a vzájemně měli i klíče od bytu. Ta známá jednou šla domů a cestou po schodech si vzpoměla, že u sestry něco nechala. Sestra neměla být doma a tak šla rovnou k ní, odemkla si a jak otevřela dveře, vidí jak v obýváku v křesle sedí její manžel, má sundané kalhoty a její sestra mu ho kouří. Oba přísahali, že nikdy k ničemu jinému nedošlo, toto sice trvalo nějakou dobu zpátky, ale vždycky jen toto. Protože mám tento příběh jen z vyprávění, nejsem si zcela jistý, jak to dopadlo. Ale ptám se : je to nevěra ?

Hans B.B. (Ne, 5. 2. 2023 - 21:02)

Ono je to dost o tom, co kdo za nevěru považuje. Někdo nepovažuje za nevěru ani to když si ten druhý zajde do bordelu a užije si všeho, někdo jiný naopak považuje za nevěru i třeba jen úsměv na někoho jiného. Tohle asi nemá pevnou hranici a je to o tom jak to kdo vnímá.

Jana (Po, 6. 2. 2023 - 13:02)

Ano záleží na tom jak to mají partneři nastavené. Můj syn se nesmí na žádnou jinou bez dovolení ani podívat, natož usmát nebo dokonce povídat si. Zato Lucka si dělá co chce. Baví se , flirtuje a domů si občas vodí i milence. Někdy ho dokonce před nima i ponižuje.

Hans B.B. (Po, 6. 2. 2023 - 17:02)

S tímhle jsem se setkal hodněkrát. Ona může on ne. Moc mi to hlava nebere ale asi to bude celkem častý jev.

Reklama

Přidat komentář